Miška

11.03.2015

Ahoj, tak přesto, že jsem našemu lednovo-únorovému snažení nedávala moc šáncí, vyšlo to. Na jarňáky (15-22.2.)jsem měli jet na chalupu na Vysočinu, měl tam být i krytý bazén. Tak jsem si z manžela dělala srandu ať se snaží, neboť mi přesně na ten týden vycházela ms, a že bych si tu dovoleu chtěla užít včetně koupání (po porodu mi tampony moc nesedí, takže kdybych to měla moc si nezaplavu.

17.01.2015

Asi prožívám manželskou krizi nebo co. S manželem plánujeme od srpna třetí mimi (on by samozřejmě chtěl k těm našim dvěma princeznám kluka). jenže až do prosince jsem kojila, takže se nezadařilo. Teď 3.1. byla první ovulace po ukončení kojení. A byl to manžel, který si to hlídal a chtěl :sex: aby to dopadlo. No jo , ale byl sex jen v období kolem ovu a pak nic.

07.01.2015

Chodí některá z vás s dítkem k dětskému psychologovi? S jakým problémem pomohlo to? Starší dcerce trvalo déle než si zadaptovala ve školce, koncem školního roku se tam, ale už těšívala. Po prazdninách byl nástup bez problému. Před Vánoci,ale byla nemocná a teď po Vánocích no hrůza.

Já jsem byla u psychologa kvůli nočním děsům, mě teda nepomohla vůbec.Třeba něco viděla v televizi nebo někde slyšela, že někdo zabloudil a má z toho zmatek a hlavička to ještě nezpracovala, taky jsme měli období, že dcerka nechtěla chodit ven, ale u ní to zase bylo proto, že byla líná se oblíkat,sundávat šaty a korunku, kterou nosila doma jako princezna, přešlo to. Já bych vysvětlovala a ubezpečovala, že cestu znám, atd.

14.12.2014

Sice to sem nepatří, ale nedá mi to abych se nezptala, jestli tu náhodou není někdo kdo řešil podobnou věc. Muj tchán byl v roce 1974 na vojenské službě v Táboře, kde poznal kamaráda slováka, který mu dokonce odsvědčil svatbu. Pak měl jet tchán jemu na svatbu a nějak z toho sešlo a od té doby spolu nebyli v kontaktu.

A zkusila jsi ho i hledat ne jen na soc. síti, ale i třeba na normálních vyhledavačích /google apod./. Může figurovat v nějaké firmě nebo společnosti. Případně pokud víš, v jakém městě bydlí (bydlel), najít na soc. síti skupinu toho města a poptat se.
Mám obavu, že na matrice ti nic neřeknou. Jako zkus to, za to nic nedáš, ale moc bych na to raději nespoléhala. My jsme před časem potřebovali zjistit něco o člověku, který má přímou souvislost s naším bydlištěm - konkrétně jestli si už trvalé bydliště odsud odhlásil nebo ne - a i když jsme doložili všechny doklady, že je to jen a jen náš dům, neřekli nám, kde ten člověk trvalý pobyt má.

13.11.2014

Ahoj, nemáte některá doma hru puzlino. Pro ty kdo neznají - jedná se o dvojice obrázků, které se k sobě spojí jako puzzle, např. slepice a vejce. Docela se mi ta hra na netu líbile, problém je v tom, že moje holky jsou kazisvětky a vše co je z ppíru tak rozlepí rozkoušou atd..

:one: moc děkuju, opravdu jste mi pohohli. Ikdyž teď když to čtu takmi to přijde jasný :///: Jinak jedné holčince bude rok a půl a druhé budou čtyři, tak si myslím, že by si s tím ještě pohrát mohly. :h:

sýr-myš,pes-kost,houba-les,ryba-voda,sáňky (lyže)-sníh,auto-silnice,vlak-koleje,jablko-strom,dárek-stromeček,čert-mikuláš atd. ;)

zajic- mrkev, zuby- kartacek, kocarek- miminko, ptáček- budka, pole- kukuřice, koláč- pec, kominík-komín, pes- kost, kolo- helma, ruce- rukavice, písek- lopata, prasatko- chlivek, konvicka- kytky, rybník - ryba

07.10.2014

Asi to sem tak uplně nepatří, ale moje Adélka (3,5 roku) právě prožívá zatím největší tragedii :r: Její milovaná mikina s Marlinem a Dorou z Hledá se Nemo jí je malá. Když vidím jak je z toho upřímně nešťastná, rozhodla jsem se, že zkusím napsat i sem, jestli se tu nenajde některá maminka, která by doma měla vyřazenou mikinu s motivem Hledá se Nemo ve velikosti tak 110/116. Děkuji :kiss:

já projela Aukro a Bazoš a nic. Mě vůbec Mimibazar nenapadl :? přitom tam chodím často kvůli inspiraci na šití a háčkování. Takže moc děkuji, růžová mikča už je objednaná :s: Snad bude mít Adélka radost :h:

ahojky,když si zadáš na m*imibazaru mikina Nemo,tak ti vyjedou hned dvě-zelená 110 a růžová 122-ta je dokonce přímo s Nemem a Dorou ;) a ta zelená taky ;)

Mikinu nemám, ale zkusila bych prozatím vyřešit ustřižením rukávů a donošením jako vestu...

01.10.2014

V červenci jsem vysadila antikoncepci, ms přišla podle plánu ale v podstatě celý měsíc byl bez sexu, takže další ms přišla přesně 27 dnů (tak mi to chodilo vždycky 27/28 dní. Tento cyklus jsem krásně cítila ovulaci, dokonce i ovu test jí potvrdil. Sex byl den před ovu a den po. A já měla takový vnitřní pocit, že to vyšlo.

dnes ráno testla a bohužel jen jedna čárka, takže to spíš mám nějaký rozházený. Tak třeba příští měsíc :-)

Ahoj :a: , já měla MS 4 dny/ víceméně jsem špinila /, myslela jsem, že je to normální MS, ale pak jsem zpětně zjistila, že už jsem byla těhotná. Na okolí se vykašli, záleží jenom na vás, jak to cítíte. Držím palce :one:

Ahoj, je to možné, že jsi těhu :dance: Zkus test a uvidíš ;) Držím ti pěstičky ať tam jsou // :a:

22.07.2014

Tak a je to tady :///: ještě než jsem porodila naší druhou princeznu Sárinku, už jsem věděla, že ještě minimálně jedno miminko budu chtít. Manžel mě strašil, že po porodu budu mít názor jiný.

tak jak jsem četla tvé řádky, tak jsem si přišla jak kdybych to psala já. Akorát já mám 2 chlapečky a toužím po holčičce. Manžel nechtěl o třetím mimi ani slyšet, ale nějak jsem ho přemluvila a snažíme se už druhý cyklus a teď musím počkat do 10.8 jestli dorazí mrcha. Ale tak snad se podařilo. No dělala jsem si ovulační testy a v ten den jsme na to :sex: a tak se uvidí jestli se zadařilo. Kamarádka měla 2 čárky na ovu testu a v ten den na to skočili a má holky 2. Tak snad to bude i u nás. Tobě držím pěsti ať se brzy zadaří vysněný chlapeček.

Hihi, úplně tě chápu :///: Já si užívám poslední týdny, možná dny svého druhého těhotenství (no "užívám" v těchle vedrech :€[€: ) a čekám druhou holčičku, která již podruhé měla být synkem Matějem :s: O třetím jsme už mluvili mockrát a zatím manželovi říkám, že to třetí budem asi muset adoptovat, aby byl ten kluk jistý :€): ale je mi úplně jasné, že jak bude malá odrůstat a časem přestane být miminkem, tak mi to zase začne chybět a budu o třetím dítku minimálně přemýšlet :///: S manželem víme oba, že bysme klidně 3 chtěli, ale budem stavět domek, takže to asi z finančních důvodů nepůjde :€\€: Tobě držím pěsti, ať vám to vyjde a dočkáte se všichni malého Máti :a:

Ahojky,jak já Tě chápu..
To mi taky všichni říkali, že si to rozmyslím.. Jsem po porodu 2 měsíce - a byl teda pěkně hnusnej - skončil akutním círařem, ale stejně mně to neodratí..
Taky si připadám neúplná a že ještě nejsme komplet i když si všichni klepou na čelo v dnešní době 3 děti :s:
a máme taky dvě slečny a budu vděčná za třetí.. Vůbec by mi to nevadilo :///: ale jistě budu štastná i za chlapečka.. Ono je to úplně jedno - hlavně zdravíčko!

Tak at se vám brzo zadaří :q: :€O: :a:

22.07.2014

Ahoj maminky,něměla byste některá zájem o Hami 2 nebo HAjaju 2, mléka od 6 měsíců. Aktivně jsem je nakoupila a vůbec nevyužila, je mi líto je vyhodit a schovávat je, na to jestli se nám povede třetí miminko, mi příjde hloupé.Balení jsou nenačnuté a neprošlé. :a:

10.03.2014

Ahoj,neatří to sem, ale .... příští měsíc plánujeme výlet na Šumavu - Modrava. Cestou bychom se chtěli stavit v Krumlově. Tak se chci zeptat jestli by nám mohl někdo doporučit nějakou dobrou, né moc drahou restauraci, kam bychom se mohli v Krumlově stavit s dětičkama na oběd. Díky moc. :kiss:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka