Kašíkus

08.07.2015

Zdravím Vás :a: máte některá zkušenost s opakovaným biochemickým těhotenstvím - tedy s ranným potratem (cca do 5. týdne bez nutnosti revize - pozitivní testy, kterým postupně slábne druhá čárka či klesá krevní HCG, až se dostaví opožděné měsíčky)? Byly jste pro to nějak víc vyšetřované? Je možná nějaká prevence kromě Utrogestanu a kys. listové? Je mi 35, rádi bychom 3.

Já to měla...několik potratů, dost často dřív, než jsem se dostala k doktorovi, takže to ani ofiko nikdo neprošetřoval. Dostalo nás to do reprodukčního centra, kde mi uvěřili. A po prvním neúspěšném IVF, kdy to skončilo také zamlklým těhu a po inseminaci s pozitivním testem a opožděnou MS a jako zdravotníkovi mi nasadili Prednison, normálně se dává až po imunologii. Pozítří budu mít v náručí svého prvního potomka :D

kamarádka má podobnou zkušenost,u ní to teda bylo vždy bez srdíčka,tudíž i dýl a myslím že jednou dokonce i revize.Je teda starší než ty,vždy nějakou dobu čekala aby se dalo tělo dokupy takže cca za 2 roky 3 ranné potraty.Byli pak už i na vyšetřeních ale stejně jim nic nezjistily,řekly jí že má vajíček na svuj věk dost,proto nemá problém s otěhotněním,ale v jejím věk-momentálně 40,většina není kvalitních a holt to pak takhle dopadá.Ted je znova těhu a tentokrát už má i srdíčko,takže doufáme ve štastný konec.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka