Opakované biochemické těhotenství? | Moje těhotenství.cz

Opakované biochemické těhotenství?

Obrázek uživatele Kašíkus

  Zdravím Vás Pápá máte některá zkušenost s opakovaným biochemickým těhotenstvím - tedy s ranným potratem (cca do 5. týdne bez nutnosti revize - pozitivní testy, kterým postupně slábne druhá čárka či klesá krevní HCG, až se dostaví opožděné měsíčky)? Byly jste pro to nějak víc vyšetřované? Je možná nějaká prevence kromě Utrogestanu a kys. listové? Je mi 35, rádi bychom 3. dítko, a kdykoliv trefíme ovulku (služební cesty nám v tom trochu brání), tak se zadaří, ale brzy to odpadne, takže se z // nelze radovat, spíše očekávám opětovné slábnutí čárky a pozdní silnější MS. Mám zjištěnou jiže před předchozími zdárnými těhotenstvími trombofilii - protrombinovou mutaci a MTHFR - obojí heterozygotně, v těhotenstvích si píchám Clexane od doby, kdy přibližně již je krevní spojení, nejen výživa váčku difúzí. S tímhle tedy problém nebyl a dokud jsme nezačli nanovo (již půl roku) se snažit o další mimi, neznala jsem žádný potrat, ani takto zamlčené těhotenství. Je vůbec naděje, že to někdy samo vyjde nebo se mám pídit po dalším (genetickém?) vyšetření? Prý je to normální častý jev, mně to ale přijde 2x z 4 cyklů dost. Nikdy jsem neměla gynekologické potíže.
  Ted právě čekám, až to ze mě zas odejde Sad 12.dpo HCG bylo 12,8, což je dost málo na to, že jsem měla od 8.dpo krásně pozitivní testy, které ale od 10.dpo slábly až dnes 13.dpo je zcela negativní. Beru Utrogestan po ovulaci na podporu uhnízdění, ale možná málo? - 1-0-1. Vedu si teplotní graf v kombinaci s ovu testy kvůli trefení (časově jsou naše práce dost nekompatibilní).
  Někdy se mi to chce už vzdát (což by asi styk byl 2x měsíčně a s největší pravděpodobností mimo ovulaci) a spokojit se s těmi dvěmi užasnými, které máme, ale vznikl už psychosociálně v naší rodince pro třetí dítko místo, děti naléhají, že chtějí mimi, my jsme také vždy chtěli aspoň tři.. fungujeme dobře, ekonomicky jsme slušně..
  Mohu něco udělat pro to, aby to nedopadalo pořád takhle? :?
  Děkuji Vám za zkušenosti či rady! Pápá

  Komentáře

  Obrázek uživatele kavo78

  Já to měla...několik potratů, dost často dřív, než jsem se dostala k doktorovi, takže to ani ofiko nikdo neprošetřoval. Dostalo nás to do reprodukčního centra, kde mi uvěřili. A po prvním neúspěšném IVF, kdy to skončilo také zamlklým těhu a po inseminaci s pozitivním testem a opožděnou MS a jako zdravotníkovi mi nasadili Prednison, normálně se dává až po imunologii. Pozítří budu mít v náručí svého prvního potomka Biggrin

  Obrázek uživatele Zdenda3

  kamarádka má podobnou zkušenost,u ní to teda bylo vždy bez srdíčka,tudíž i dýl a myslím že jednou dokonce i revize.Je teda starší než ty,vždy nějakou dobu čekala aby se dalo tělo dokupy takže cca za 2 roky 3 ranné potraty.Byli pak už i na vyšetřeních ale stejně jim nic nezjistily,řekly jí že má vajíček na svuj věk dost,proto nemá problém s otěhotněním,ale v jejím věk-momentálně 40,většina není kvalitních a holt to pak takhle dopadá.Ted je znova těhu a tentokrát už má i srdíčko,takže doufáme ve štastný konec.

  Vítám vás v zářijovém neočekáváním.Vzhledem k tomu že se Bacilka, stále neozývá , tak nevím jak to bude s vedením dál. Tak zatím to ještě povedu.Přeji všem aby září donesl hojnou úrodu //. Pište kdy neočekáváte, kdo s námi bude chtít sdílet graf (a ještě ho tu nemá), tak mi pošlete odkaz v osobní zprávě a já ho zařadím do seznamu.

  Všechny vás vítám v  podzimním říjnovém neočekáváním.Tak ještě i tento měsíc vás povedu. bacilka slíbila že od listopadu to zas převezme.Přeji všem ,aby říjen donesl hojnou úrodu //. Pište kdy neočekáváte, kdo s námi bude chtít sdílet graf (a ještě ho tu nemá), tak mi pošlete odkaz v osobní zprávě a já ho zařadím do seznamu.

  Ahoj holky, nezvykle přidávám listopadové neočkávání už teď, protože zítra večer odjíždím a vrátím se až 4. listopadu. Do té doby prosím napište, kdo jak do seznamu. V říjnu jsem koukala, že některé z Vás si berou volno... Jestli by Vám nevadilo, hodila bych Vás do seznamu "na dovolené" - tzn. dovolená od MT... A od 4. listopadu už pofrčím jako fretka...

  ZDravím Těhulky prosinčátek, jak se vede ?

  Dnešní poradna dopadla na výbornou, mimísek odpovídá termínu má něco přes 5 cm a bublinka 14 cm.

  Ahoj holky, jsem tu po strašně dlouhé době a tak jsem si řekla, že sem napíšu, že byste některé mohly poradit.
  V roce 2008 mimoděložní těhu a přišla jsem o levý vejcovod. Vaječníky zachované. květen 2009 těhu a holčička, které už 5. A v dnešní době jsme si tak řekli, že ještě jedno prtě by to chtělo, ale nevím si zcela rady.

  Zlatíčka moje milovaný,

  Tak včera proběhla první kontrola u doktorky. Smile Vše je jak má být,srdíčko bije,miminko je na správném místě a hlavně je jen jedno! :s: Dle poslední ms jsem dnes v 8tt. Příští úterý jdu už oficiálně do těhotenské poradny a dostanu průkazku.

  Zdravím všechny snažilky.Chtěla bych se zeptat. Snažilek i maminek, které měřili i bazální teplotu, kdy u vás došlo k ovulaci po prvním pozitivním testu. Sice vím že doba je od 12-48 hodin, ale chtěla bych vědět i jiné zkušenosti. Myslím že test může být ještě i více sytější budu dnes dělat ještě večer.

  Přímá adopce

  Dobrý den,

  Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

  Přímá adopce

  Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

  Přímá adopce

  Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

  Přímá adopce

  Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

  Nechtěné těhotenství

  Ahoj,čekám 5 miminko,a bohužel si ho nemůžu a nechci nechat.vim že bych to nezvládla.jak psychicky tak finančně.chtela sem se zeptat zda...