karolinka236
Ahoj holky mohla by jste mi prosím některá poradit.Moje kamarádka pracovala po mateřské 2 a půl roku.Potom byla měsíc na pracovním úřadě.Našla si novou práci kde měsíc pracuje,ale šéf ji vyloženě šikanuje,takže chce dát výpověd.Má nárok na podporu a z čeho se jí vypočítá?Vím,že to sem nepatří,ale nevím s kým se poradit.Tak snad se tu někdo najde kdo tomu rozumí.Nebo aspon odkaz na internetovou poradnu. :call: :+^*:
Ahoj holky od nového roku se nám změnila finanční situace tak ve snaze ušetřit jsem uznala,že děti jelikož velmi ryche rostou nepotřebují vše nové tak jsem zkusila objednat oblečení v secondhandu.Zkusila jsem Stormík,věci přišli velmi pěkné a v pořádku.Měla jsem obrovskou radost,že jsem ušetřila peníze a o to větší byl pro mne šok,když jsem si objednala zboží v secondhandu Zadax!Objednala jsem dcerce jarní bundu i když jsem zaplatila vyšší poštovné říkala jsem si,že nevadí,ale to co mi přišlo se nedá použít ani jako hadr na podlahu.Jsem poučená,že příště než něco objednám radši se zeptám na vaše zkušenosti. :call: :help: Nevím jestli máte někdo s tímto sekáčem pozitivní zkušenost,ale já bohužel ne! :a:
Ahoj holky mám dotaz.Jsem 14měsíců po porodu a ještě jsem nedostala menstruaci.Ne,že by mi chyběla :///: ,ale docela často mě pobolívá v podbříšku.Byla jste některá také tak dlouho bez menstruace?Antikoncepci žádnou neberu a těhotná určitě nejsem.