Dolores

27.09.2017

Ahoj holky, jsem po SP (srpen) bez nutnosti čištění a první MS jsem dostala na 9. týdnu.
Teď už jen špiním. Ale mám "to" už 10 dní.
Včera jsem si dělala z hecu ovulační test a byl skoro pozitivní.
Chci se zeptat - je možné, aby ovulace přišla tak brzy?
Asi jsem ještě hormonálně nesrovnaná.
Jinak si to nevysvětlím

Kliknutím vložíte smajlíky:
17.09.2017

Ahoj holky, jdu si pro radu.
Jsem 8 týdnů po SP a dosud jsem nekrvácela. Mám v těle ještě zbytkový HCG (minulý týden 250), testy jsou proto slabě pozitivní. Těhotná skoro určitě být nemůžu. Dr. mi nasadila Proveru 1-1-1 na 5 dní s tím, že se pak dostaví krvácení. Bohužel 6 dní po dobrání a prd.
Ráda bych se zeptala, jestli jste si něčím podobným prošly i Vy... A jak to dopadlo?
Dr. mě už na kontrolu nechce.
Napadlo mě, jestli nejít třeba za pár dní ještě na jeden náběr coby samoplátce.
KDYŽ bych byla znovu těhotná, budu teď krvácet nebo ne? Děkuji za odpověď.
Ahoj

Kliknutím vložíte smajlíky:
01.12.2015

Ahoj holky, 

potřebovala bych poradit s výběrem chodítka pro našeho syna. Ráda bych nějaké to klasické na kolečkách, ale přijde mi, že je na trhu takové množství, že si nedovedu správně vybrat. Je mi jasné, že se tu najdou i maminky, které mi napíší, že kupovat žádné nemám nebo to interaktivní... Mám ale zájem jen to "posazovaí" - nezdravé, jak by jiné napsaly...Láká mě Peg Perego - cena u nás nerozhoduje...Děkuji moc. Mějte se hezky a fajn den. Ahoj!

Kliknutím vložíte smajlíky:

já zase nemám dobrou zkušenost s tím jak se vozí před sebou. koupila jsem ho dcerce s dobrým pocitem . když jsem jí ho dala tak s ním vždycky tak letěla zě třeba narazila do dvěří a chodítko přeletěla. celkem nebezpečná věc. po dvou dnech letělo z okna.. s klasickým chodítkem neporadím, měli jsme ještě po přítelovi z půdy :D ale určitě ab bylo výškově nastavitelné.

In reply to by jana03

oou, to asi nebyl moc kvalitni typ, my meli takove, co rozjet poradne neslo, takze zadne urazy nebyly ani u syna ani u dcery. Kdyz byli vetsi, tak s nim uz pri vetsim tlaku šlo běžet, ale to bylo, když plně chodili a měli to jako srandu na vyblbnuti

15.12.2014

Ahoj holky.
Jsem v 17tt a začínám se pídit po porodnici, kde bych rodila.
Mám 3 typy, ale nemůžu se rozhodnout.
Rodila jste některá v Mladé Boleslavi, v Jičíně nebo Liberci?
Jak jste byly spokojené?
Děkuju moc za odpovědi.
:a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jsem z Mladé Boleslavi. To by bylo 69km - to už je daleko - kor pro druhorodičku. :-(

Já se rozhoduji mezi Nymburkem,Kolínem a Mladou Boleslaví a vyhraje Boleslav :)
Když Tě přijmou budeš celou dobu na jednom pokoji,kde i rodíš a to u mě vyhrálo :-)

Ahoj :s: , já rodila jednou Nymburce, podruhé v Boleslavi a teď 28.12. mám termín a opět se vrátím do Boleslavi kvůli tomu, že je to větší porodnice než v NBK, mají tam dětskoou JIP, více zkušeností, měla jsem přirostlou placentu a vše v pohodě, jen na oddělení šestinedělí se toho moc nedozvíš, pokud se nezeptáš, je tam hodně maminek, tak prostě nejsi středem pozornosti :s: . Jen tam s sebou musíš táhnou dost věcí, skoro nic ti tam nedají, ani vložky, a nově (rok 2013) se nesmí na návštěvy na pokoje, ale je tam návštěvní místnost, ale říkám, si, že to nějak dám. Liberec neznám a na Jičín jsem slyšela samou chválu. Popravdě, kdybych se měla rozhodnout mezi těmi porodnicemi co ty, tak asi Jičín, pro mě je to ale z ruky :-(...stejně to ale závisí na tom, na koho zrovna narazíš, jak lékař, tak porodní asistentka, tak sestry a také spolubydlící na pokoji a samozřejmě také, jaký bude průběh porodu ;) :a:

30.11.2014

Ahoj maminky.
Mám možnost koupit hlubokou korbičku Peg Perego.
Zaráží mě ale její vnitřní délka (přibližně 70cm)
Máte s touto korbičkou zkušenosti?
Jak dlouho jste tuto korbičku používaly než jste daly sporťák?
Děkuju předem za odpovědi.
AHoj

Kliknutím vložíte smajlíky:
25.11.2014

Ahoj holky - byla jste některá na 4D UZ v Libereckém Gennetu? Jak jste byly spokojené?
Díky Vám.
Ahoj

Kliknutím vložíte smajlíky:

Byla jsem loňský srpen a super.Kochala jsem se naším zázrakem snad přes hodinu, mám doma dvd i kupu fotek :€s€: Jen kvalita ne tak dobrá jako normálně, protože jsem měla 2 placenty z toho jednu na přední straně a bylo těžký skrze ně malého pořádně zobrazit, ale jinak super :€s€:

In reply to by Dolores

Je to poměrně vzácnost ty dvě placenty, ale čas od času se to objeví.Jen tam měl chuděra málo místa tak se dral ven už hodně brzo a nemohl se otočit hlavou dolů, ale všechno i přes akutní císař proběhlo v pořádku :€s€: a byla jsem na 3D UZ kolem 27tt :)

In reply to by Dolores

No já mám z toh 3D fotky a 4D je právě to video prcka :) Jinak prý je to náhodný, občas se to stane, ale něvědí z jakého důvodu.

27.10.2014

Ahoj holky, máte některá tento svetr? http://www.batolatko.cz/tehotensky-svetrik-s-bolerkem-grafit,15957.html Mě se hrozně líbí, ale bojím se, že bude "kousat" - jak se Vám nosí?
Díky. Ahoj!

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Super - to jsem potřebovala slyšet :-)
Tak já do něj taky půjdu.
Jen si nejsem jistá velikostí - mám 40/42 - bude mi?

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Super - to jsem potřebovala slyšet :-)
Tak já do něj taky půjdu.
Jen si nejsem jistá velikostí - mám 40/42 - bude mi?

17.10.2014

Ahoj holky, prosím Vás o inspiraci na dárek k Vánocům.
Doma máme 4 letou holčičku, pro který jsou veškerý dárky mimo vodovek a výtvarných potřeb - které kupujeme pořád) úplně bezpředmětný. Vůbec si nechce ve svém pokojíku hrát a to ho má plný hraček, které držela možná jen v tu chvíli, když je dostala.
Za chvíli se budou blížit Vánoce a já nějak vůbec nemám inspiraci.
Poraďte - s čím si hrají Vaše podobně staré cácorky?
Děkuji :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, tak já kupuju korálky co když se zažehlí budou držet a nebo sem viděla takévé co se posříkají vodou a drží :-) Jinak škrábací obrázky, 3D obrázky, modelíny, modurit. Kuchyňka, vaření, kočárek, barbíny :-) vysavač, mixer, prostě ta naše je typická holčička :-)

02.10.2014

Ahoj holky. Tuhle jsem v práci slyšela info, co mě docela vyvedlo z míry. Před rokem jsem nastoupila po rodičovské do nového zaměstnání. Tam pracuji jen na částečný úvazek. Počítám, že v dubnu - květnu budu odcházet na mateřskou. Tu bych chtěla využít na 3 roky s tím, že bych do práce nastoupila jako brigádnice dřív (třeba od necelého roku dítěte). Je možné, abych až by mi uplynula doba mateřské, abych o toto stávající místo přišla a zaměstnavatel mě šoupnul jinam?
Děkuji.

Kliknutím vložíte smajlíky:

to asi bude záležet na tom, jak máš napsanou smlouvu. Pokud máš hlavní pracovní poměr na pracovní smlouvu a k tomu budeš při rodičáku brigádničit na dohodu, tak by to neměl být problém a místo by ti zůstalo. Pokud budete brigádu řešit změnou pracovní smlouvy, tak by problém nastat mohl.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka