Deenah

11.01.2010

Takže Mondo potřetí, nové fórum. Kdo se neukáže víc jak týden, aniž by napsal třeba důvod, bude smazán. Pokud někoho smáznu, že se sem třeba týden nedostal kvůli netu, ozvěte se a já vás přidám zpět. Jinak fungujeme dál jako doposud, kliknu někomu na ZOO a napíšu komu, systém si zvolte jaký chcete. Jakékoliv dotazy, nebo žádosti o přidání či smazání mi napište do SZ.
Pokračuje také dál fórum od Ver.u http://www.mojetehotenstvi.cz/mondozoo-forum , kam můžete psát dotazy a připomínky ke hře.

http://kristule.mondozoo.com/ (Kristule)
http://www.danecek.mondozoo.com/ (Alena 85)
http://lenulkaa.mondozoo.com/ (Lenulkaa)
http://zelvicek1.mondozoo.com/ ( Janosefa)
http://kattka61.mondozoo.com/ (Kattka61)
http://tajemstvi3.mondozoo.com/ (Tajemstvi3)
http://andrejka327.mondozoo.com/ ( Andrejka)
http://gtereza.mondozoo.com (Gtereza)
http://jitny11.mondozoo.com/ (Jitny)

Kliknutím vložíte smajlíky:
04.10.2009

Nějak se nám to smázlo ta diskuze, dostala jsem se jen na seznam klikání a příspěvky zmizely.. Zoomaniačky, dostanete se na klikání? Deenah http://deenah.mondozoo.com/

Kliknutím vložíte smajlíky:
29.09.2009

Tak co, nechcete si ještě někdo stavět ZOO? http://deenah.mondozoo.com/ Je to dobrá odreagovačka denně na deset minut.:) Koukněte na odkaz..:)

Kliknutím vložíte smajlíky:
14.09.2009

Diskuze přesměrována na nové místo, klikněte sem:

http://www.mojetehotenstvi.cz/mondozoo-2

Kliknutím vložíte smajlíky:

Dnes anicka87...Já teda taky nechápu proč byl zakládaná nová diskuze neměla jsem s tím problém,že by se to neotevřelo nebo něco...Nepořádek jsem v tom taky neměla i u té nové se nakupí mnoho příspěvků přeci nebudem stále zakládat nové diskuze kvůli tomu...někdo chodí sem někdo tam je v tom nepořádek...Ale to je jedno...Každopádně mi už skoro týden nepřibil ani metr,předtím to aspoň přibívalo...

12.09.2009

Holky, klikněte mi na odkaz: http://deenah.mondozoo.com/ Díky, oplatím, pokud taky hrajete.. D.

Kliknutím vložíte smajlíky:
08.09.2009

Holky, nechcete si někdo zahrát ZOO? A kdo hrajete, jak jste daleko?

http://deenah.mondozoo.com/

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj,našla jsem od tebe odkaz,tak jasem se přihlásila. Není to kravina? nějak asi nechápu :((

06.09.2009

Ahojky, hrajete někdo tuhle hru?
http://deenah.mondozoo.com/
Koukněte, jestli chcete.

Kliknutím vložíte smajlíky:

No já myslím že naše malá docela často.Říka tomu Zootikon.Jestli je to ono.Docela se mi to líbí.

Já nedávno začala, úroveň 7, ale nevím, je tam nějakej fígl, jak na dobrou pohodu zvířat??? A urychlit to asi taky nijak nejde? Já teď čekám, až mi tam přijde 2000 návštěvníků a nějak to trvá???
Jinak dobrá hra, taky u toho vydržím klidně sedět celou noc. papa

In reply to by Barče

Pokud jsou zvířata nešťastná, tak jim zkus vyměnit ošetřovatele nebo jinýho zaměstnance, co se o ně stará. koukni na audit a tam se ti ukáže, kdo je neschopnej.:)Urychlit to moc nejde, jen je třeba dobrý investovat do reklamy, pak přijde o torchu víc návštěvníků..

28.06.2009

Holky, nemáte někdo tip na tabulku velikostí bot pro mimčo, první botky a tak? Chci koupit nějaký botky malému, za chvíli začne chodit a nevím, jak je to s velikostma, abych nekoupila malé. Díky.

Kliknutím vložíte smajlíky:
15.05.2009

Ahojky, holky, od kdy jste prckům přestaly mixovat jídlo a začaly dávat kousky? Malý má sedm měsíců a pět dnů a zatím mixujeme, páč kouskama se dusil. Máme dopoledne ovoce (ještě ne celou dávku) a v poledne zeleninu s masem.
Jinak malýho pořád ty příkrmy tlakují a v noci je vzhůru nejmín čtyřikrát a bulí (krmím jen jednou). Tatínek ho hodí na rameno a on se za chvilku uklidní a usne, občas se vyprdí.. Doufám, že to přejde. Máte někdo podobnou zkušenost a přešlo to?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Na prdíky mu můžeš koupit v lékárně biopron pro děti..10sáčků 200Kč..a přimíchat do jídla..už od 4. měs.

Taky mixuju a je nám 7,5 měsíců. Mně se malý s kouskama dáví a párkrát už mu to taky ošklivě zaskočilo a měli jsme hoňku to vykašlat. Klepala jsem se pak ještě hodinu jak ratlík, takže já na to nějak nemám nervy. V noci se mi teď budí snad co půl hodiny, ale myslím, že bříško ho nebolí. Taky chce do náruče a to okamžitě zase vytuhne. Snad se to zase ustálí.

ahoj, tak nám je 6,5 měsíce, papání mixuju, ale maso už do toho jenom nasekám aby si zvyknul na kousky v puse. Zpočátku teda nevěděl co s tím a vypadal že bude zvracet :///: ale ted už papá pěkně. Jinak na noc dám kašičku tak kolem osmý a spinká tak do šesti. Už nám vyšli 2 zoubky :qu: A s prdíkmi problém nemáme, takže v tom ti moc neporadím. :a:

Davídkovi bude za tejden 8 měsíců a taky mixujeme. Kousky mi plive, ale nedusí se. Spíš se mi zdá, že ho to v puse lechtá a překáží, vyplazuje jazyk a nechce to. Zajímavý, sušenku si narve celou a to mu neva. :///: Takže mu to nechávám hrubší a pomalu přejdem na kousky. S prdíkama problémy nemá, ale hodně ublinkává. :( A v noci taky krmíme jednou.

Ahoj, já nemixovala nikdy, prvních 14dní jsem pasírovala, a od té doby jen mačkám vidličkou. Malá má 9 měsíců a teprve před 14dny jí vylezly první zoubky. Ze začátku se mi nadavovala, ale teď už v pohodě. Prostě všechno skoro rozvařím a pak na prkýnku rozmačkám, musí si zvykat, život se s ní taky nebude mazlit! :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka