Dandulak

17.10.2015

Dobrý den, chtěla bych se Vás zeptat, zda jste některá řešila totéž a s jakým výsledkem. Kojila jsem 10 měsíců, pak se dostavil menses a vše bylo OK. Při dalším dostaveni jsem první den začala brát HA. Menses jako by skončil, byl asi den klid. Pak jsem ale při styku spinila, při dalším také a teď (cca týden po odeznění mensesu) jsem zase na slipovce, protože to tak nějak teče pořád. K dr. se chystam, až budu čistá, ted by stejně nic neviděl. Ale napište mi, prosím, co se to k sakru děje.

no někdy prostě trvá déle,než si ta HA sedne,takže klid... navíc není úplně rozumné brát HA bez konzultace s doktorem,i když je to stejná co předtím.Nicméně může a nemusí ti dál vyhovovat,každým těhotenstvím a porodem se tělo mění,mění se i výše hormonů,takže HA,co ti seděla ve 25 letech ti pravděpodobně nebude stejně dobře sedět ve 40ti... takže nepanikař,buď si to sedne a ustálí se to a nebo uděláš změnu *wink* 

19.10.2014

Ahoj všem, tak se jdu pochlubit se svým třetím porodem. Nástup jsem měla ve čtvrtek devátého večer do nemocnice s tím, že druhý den ráno se začne. Tentokrát jsem měla trochu stresík, jelikož jsem věděla, že má dr. už na sál nechodí, takže ji tam mít nebudu. Taky mě upozornila už dopředu, že se teď porody diabetiček vedou jinak, než to dělala ona, a to přispělo k mé další nervozitě.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahoj, máš pravdu, že jsem rodila v HK, ale s tou dr. si moc jistá nejsem. Já jsem pokaždé chodila k MUDr. Podholové a nedám na ni dopustit (sranda je, že na svět přivedla i mého manžela:-) ). Ta se pokaždé zasazovala o to, abych rodila přirozeně, ne císařem. Taky proto jsem chodila na vyvolání takhle brzy. S první dcerou jsem byla, tuším, 39+3, s druhou 38+5 a teď 38+3. To asi budeš mít ještě něco k tomu. Já bydlím 100 km od HK a pohoda, jak jsem psala - nástup večer před. Co se týká toho inzulínu, tak nevím.. Já jsem běžně na peru, tak třeba s pumpou to bude jinak. Dřív jsem právě měla infuzi glukózy s inzulínem ke snídani a k obědu a teď tohle. Ono 1 ml za hodinu, to je jako prd. Vždyť to je množství asi 10 kapek.. Ale já jsem s tím počítala a jela vybavená, jen ti dr. mi nevěřili :-D

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Jééé, tak to je legrace :-D Tak asi kvůli velikosti mimi. Ona mě teď taky hnala právě takhle dřív, protože odhad byl na 3400g a už se jí to nezdálo (je fakt, že když vezmeme v potaz, že ten odhad je +-500g...). Tak držím pěsti a můžeš ji pozdravovat od paní Štěpinové (ona bude vědět, jsem nezapomenutelná ;-) )

05.10.2014

Ahoj vy, které jste v posledních měsících rodily ve Fakultní nemocnici v Hradci Králové (teda pozdrav všem..). Ale chtěla bych se zeptat hlavně již zmiňovaných. Rodila jsem tady v únoru 2011, v listopadu 2012 a teď se chystám zase. A dostala jsem soupis věcí, které do porodnice budu potřebovat, a dost mě zarazil.

Ahojda všem. Sice budu rodit ted poprvé a také v HK, ale mám ted kolem sebe tři kamarádky které mají HK za sebou v rozmezí min. 4 měsíců. Bylo mi řečeno, že ikdyž píšou že máme mít svou kosmetiku, tak prý dostali stejně tu od nich. Jediný co měli byly plíny, protože těch dostali jen pár takže svoje. Ubrousky měli ode mne všichni,ale nic nenamítali když je kámšoka neměla,protože jinak všechno tam dělali mokrou plínou (ty sestry)tak i tak. takže bych to nějak nehrotila a taky pojedu s velkou taškou jak trubka, podle mě jim je to jedno :dance: :s: tak jen tedy předávám nějaký info co mám ted čerstvě :one:

Ahoj, já jsem sice nerodila v HK, ale... v roce 2010 jsme pleny musely mít svoje, nesměly jsme používat žádnou kosmetiku a ani vlhčené ubrousky. Teď jsou rodila zase v té samé nemocnici a plenky jsme fasovaly, ubrousky a kosmetiku dostaly. Tak si vyber. :a:

02.07.2014

Ahoj holky, přeju Vám všem hezké léto a chtěla bych se zeptat maminek větších dětí (3 a více let), zda jste něco (a co) vyzkoušely na imunitu dětí a jak to zabralo. Dcera chodí půl roku do školky (jen na čtvrtky a pátky) a ten půlrok jsme všichni co měsíc marod (protože to od ní pochytíme). Nejedná se vždy o klasické chřipky, ale vždy to má nějaký "lepší" podtext - např.

17.03.2014

Ahoj holky, já jsem už úplně hotová. Jsem cca 10. - 11. týden těhotná (dle utz a pm) a jsem naprosto k.o. Jde o to, že bych pořád spala. S první dcerou to vůbec neznám, to jsem byla čilouš živouš. S druhou dcerou už jsem byla taková línější, ale přičítala jsem to tomu roku doma. Teď je to ale opravdu krize. Celý den zívám. Nejhorší je to po obědě, to bych to normálně zapíchla.

10.02.2014

Chtěla bych se zeptat těch, které mají zkušenost s tzv. duchem na testu. Nepatřím ke snažilkám. Mám už doma dvě dcery (3 roky a 1 rok) a třetí jsme s manželem diskutovali.. ale zatím jsme se nedomluvili. Jenže mi došly prášky k Novému roku, tak jsem si řekla, že to měsíc vydržíme a že začnu brát koncem ledna, až se dostaví ms. Jenže se nedostavila!! Naposledy byla 4. 1.

Ahoj, tak Vám všem moc děkuji za komentáře a rady. Dnes jsem testila znovu a už tam duch nebyl, už tam byla čára. Takže teď teda s manžou řešíme, co a jak. K dr. půjdu za týden. Rozhozený cyklus asi teda mít budu, a to solidně, páč ovulka musela proběhnout asi těsně před očekávanou ms.. Když jsme vyráběli první dvě dcery, tak jsme na to skočili hned po ms a hned to taky bylo. Teď jsme si dávali pozor a když už měla ms dorazit, tak jsme si řekli dobrý, a ono prd! No, asi to příroda a Pán Bůh (nebo kdo) chtěli jinak. Jo! A ještě pro pobavení - manža mi ráno řekl, že prý za to můžu já, protože jsem si nehlídala své zákeřné vajíčko, které čekalo za rohem na ty jeho chudáky a když je tam vidělo, tak na ně skočilo :-D (doslova mi to takhle sdělil).

27.04.2013

Ahoj holky, plánujeme pořídit elektronickou chůvu, ale vůbec nevím, jak na to. Která značka je dobrá? Stačí nějaká obyčejná? Mají nějaké jiné funkce?

Máme Phillips Avent SCD 535,je na něm ukazatel teploty a vlhkost vzduchu,možnost mluvit na miminko. Využívám hodně a jsem plně spokojená :)

Já mám nějakou Philips AVENT číslo nemůžu najít.Asi 4 rok. Jsem spokojená. Je jednoduchá, citlivá, a dá se na mimi zavolat, ale to jsem nikdy nepoužila. Já bych si tuto kupila znovu.

Pokud máš telefon s androidem, stačí si stáhnout chuvicku tam. Je to ta nejsolehlivejsi chuvicka a vyjde nejlevněji. Měla jsem chuvicku za 4000 Kč, ale spolehliva byla jen chvíli, pořát šuměla a nebylo nic slyšet.Kdybych bývala věděla o té aplikaci, mohla jsem ušetřit. Signál nic neruší i kdyby jsi byla u sousedky v Australii :-)

já osobně jí vůbec neplánuji,hlavně máme jen 2+1 byt takže neni ani potřeba..ale budeme si pořizovat monitor dechu to mi přijde mnohem lepší než chůvička..

23.04.2013

Ahoj holky, máte některá zkušenost s nějakým dr. z Jablonce nad Nisou nebo z Turnova, který nastřeluje miminkům naušničky. Pokud máte, pošlete mi, prosím, kontakt. Děkuju

27.11.2012

Ahoj holky, tak se konečně dostávám k tomu, abych vám i já popsala svůj báječný porod (proč to vždy začíná takhle?). Termín jsem měla 17. 11., počítala jsem s tím, že mě dr.

Tak teď, po přečtení celého článku, jsem celá spocená. Já mám rodit 19.12. a už teď mám z toho hrůzu, i když budu rodit po třetí, tak se strašně bojím..... Napsala jste to hezky a doufám, že u nás to proběhne taky rychle. Mějte se krásně a přeji plno zdravíčka a štěstíčka do rodiny ..... :a:

Velká gratulace!!!! Zvládli jste to na :one: já jsem měla dva porody rychlý ale zato bolestivý jak "prase" a to mi ani nepíchli epidural nic :-( Tak snad tenhle třetí bude nejlepší ;) :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka