barbedor

02.07.2013

Ahojky, vy skoro třiapůlletá "miminka" a maminky...

Pozdrav březňátkům i mamkám z klubíku...
Pozdrav březňátkům i mamkám z klubíku...

držím palce... Na vodu neradím foťák brát, ale léto a detail užij... Makro je i moje srdeční záležitost, ale někdy stíhám a někdy neeee. Makro chce klid, čas a stativ. :///: Drž se a snad se najdeme na foto diskuzích!!:-)

Ta škola focení... tedy "Večerní škola fotografie" u nás byla v rozsahu 30ti vyučovacích hodin od základů až po focení modelky v ateliéru... Lektor super :one: a z každé lekce domácí úkoly, co nafotit a pak u další lekce hodnocení domácích úkolů. To mě obrovsky posunulo, inspirovalo a žene dál... Na FB jsem Marta Barbedor, veřejný proil.

Slunko. Já se přiznám, že toho až tak nelituji. U nás procházely všechny změny těžko, jako WC, strava apod. Vždy se vyplatilo netlačit, nechat a pak najednou fungoval sám :-). Dnes je to mazák a chodí čůrat a kadit na stroma :-))). Tak si říkám, že ještě do té školičky dozraje. Chodit bude na občasné hlídání atd. a uidíme. Pokud zvládne víc, dáme a postupně. Je to náš závisláček a mazel, tak mu vývoj prospěje. A jinak-focení je a není věda, vlastně asi je. Já absolovovala kurz večerní fotografie v rozsahu 30 vyuč. hodin a myslím, že mě to obrovsky posunulo. Jasné, profík nejsem, ale někdy v budoucnu bych chtěla být :-))). Mohu jen doporučit podobné kurzy!!! Pokud by jsi chtěla kouknout na mé snahy a pokusy na FB, jsem jako Marta Barbedor. A mohu se optat jakým vysněným foťákem fotíš?? Já propadla Pentaxu K5-IIs.

Ahojky. tohle mě vždycky rozesmutní když kvůli nemožnosti školky musí máma zůstat ještě rok doma. Mně osobně by to asi zabilo a byla jsem vděčná za babičku a mohla nastoupit v Petových 35 měsících do práce. Ale můžeš to využít k obrazu svému a tvarovat ho přesně tím směrem, kterým sama chceš. Jen bych se mu snažila zajistit co nejvíce aktivit s dětmi, aby nepřicházel o kolektiv, který ˇmyslím začíná být důležitý v tomto věku..
Já jsem začala poslední dva měsíce také více fotit. Dostala jsem k třicetinám můj vysněný fo´ták, takže teď převážně studuji teorii, protože mi ten foťák nic nedaruje a musím to mít promyšlené aby to k něččemu vypadalo. Je to věda viď :).
tak se mějte krásně a hezké léto přeji!

In reply to by Slunko

Já z toho nějak smutná nejsem. Pomalu jsem se smířila... Máme tu soukromou školku a berou děti i na krátkodobé hlídání, tak to zkusíme a pak třeba 2x týdně... No a co se focení týká, je to věda :s: . Absolovovala jsem večerní školu fotografie a obrovsky mě to posunulo a nadchlo :one: . Takže pokud to jde, fotím a fotím. Hlavně detail, makro, zátiší... sem tam i portrét. A co máš tedy za foťák? Nikon? Já fotím Pentaxem K5 IIs. :///: , je to můj další miláček.
Hezké a pohodové léto a ...dobré světlo!

22.06.2011

Ahojky mamky, tety a drobečkové, moc se tu neobjevujeme, protože jednak je venku krásně a není tedy čas :) a pak, řešíme poslední dobou podstatné události naší rodinky.

děkuji za názory všech :-)

Ahoj - mno jak na to jukám - ten šátek nejde sundat ? - pak by to bylo hezčí :) Jdi v tom - je to tvůj styl - tak to k tobě patří a šlus. ;) :a:

Hele super, akorát bych teda odstranila tu šílenou kytku vepředu, ta se tam vůbec barevně nehodí a asi bych teda nadala i ty třapaté rukávky, jinak super model!! Hlavně ti přeju mnoho štěstí a pohodové manželství! Hlavně záleží na vás jaké si to uděláte!!! My máme svatbu 27.8.2011 a chtěla jsem taky jen se svědkama a pak to zapít se známýma, ale naši by to nepřežili :( , takže je hostina pro rodinu ale i tak je to 28lidí :( a večer jich bude kolem 50, ale to už jen kamarádi! Tak hlavně ať se vám všechno vydaří!!papa

21.04.2011

Ahoj tety a batolátka, chodíme sem teď velmi málo, protože už chodíme sami a tudíž nestíháme. Obracím se na vás teď o vaše zkušenosti s očkováním prevenarem.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ty bláho tak to je drsná reakce :00: Já bych z toho byla taky asi na větvi. My zatim reakce vždycky v pohodě. Jen modřiny na nohách a boule několik dní. Ted nám taky očkování posouvá kvůli rýme, pak zase 6. nemoc na který nám napsala ATB :€\€: Ty horečky byli taky hrožný. Tak přeji ať je brzy léle :€s€:

A kdy bylo očkování ? Včera ? Pokud jo - tak teplota je většinou ten den nebo až ten další ... třetí den už ne - to bude určitě něco k tomu - pokud to neklesá a zvrací - raději bych jela k doktorovi ! Nela měla druhý den vždycky teplotu těsně nad 38C... zabral vždy jeden čípek - spinkala celou noc a druhý den měla jen trochu zvýšenou TT a již jsem jí čípek dávat nemusela.

In reply to by Lyret

byl očkováný včera po obědě... teplota začla večer a ráno ji měl už pořádnou, navíc má pocit že čípky moc nezabírají, že víc zabírá nurofen

31.03.2011

Ahoj kamarádi, kamarádky a tety, tak se mamce konečně podařilo sem po dlouhé době prošťouchnout aby mohla napsat o tom jak jsme slavili moje první narozeninky. Takže 22.3.

Rozšiřujeme řady 1ročků:-)
Rozšiřujeme řady 1ročků:-)
Rozšiřujeme řady 1ročků:-)
Rozšiřujeme řady 1ročků:-)
Rozšiřujeme řady 1ročků:-)

od tetinek a kamarádů a kamarádek, nějak nestíháme odpovídat ... Resp. mamka nestíhá, protože prďolka už chodí a dělá lumpárny a všude uklízí :one: . Kamarádi děkujeme a moc vás všechny pozdravujeme a přejeme hodně chodících zážitků a úspěchů, hlavně bez úrazů :00:

Josífek vypadá jako andělíček s těmi vlásky :s: Měl přenádherný dort - miluju včelí medvídky, je opravdu dokonalý :one: A jak pěkně Čmeldu s Brundou demoluje :s: A Josífek je šikulka :qu: Mějte se krásně - a VŠECHNO NEJLEPŠÍÍÍÍ :a:

Krasny fotecky moc gratulujeme k rocku a dostik teda krasnej uplne k nakousnuti :hu: :\x: :\x: :\x: :\x: :\x:

Taky se pridavame s gratulaci Andilkovi k prvnimu rocku!!Moc mu to slusi a ten dort je uplne bajecnej :one: Krasne fotky :a:

31.12.2010

Milé tety, maminky a kamarádi :k: , chceme vám s mamkou popřát hodně zdraví, štěstí, pokroků a legrace v novém roce.

18.12.2010

Ahoj kamarádi a tety z Březňátek a taky všichni další... Mamka prý moc nestíhá psát, jen čte vaše přípsěvky a kouká na fotečky.

Vánoční pozdrav :-)
Vánoční pozdrav :-)
Vánoční pozdrav :-)
Vánoční pozdrav :-)
Vánoční pozdrav :-)

Josífku, Ty jsi ale pěkný model :one: A že mamce pomáháš uklízet skříňky a ona pro to nemá pochopení, no to nechápu - vždyť je před Vánoci a to je třeba udělat pořádek, viď? :s: Máváme Tobě i mamce :a:

Ten krasne pozuje :one: a jakou dekoraci vyrobil sikulka,na te pred pred posledni foto to jeste upravuje koukam :c:

22.11.2010

Ahoj tety a kamarádi březňátkoví, byl jsem dnes s mamkou ukázat se paní doktorce, protože dnes je mi přesně 8 měsíců. Takže vážím 7,91kg a měřím 73cm.

kontrola v 8 měsících
kontrola v 8 měsících
kontrola v 8 měsících

Ahojky gratulujeme k 8. měsíčninám :-) Josífek je pěkný kulíšek úplně mu to kouká z očiček je to asi pěkný smíšek co? A fotečky máte nádherné :one:

In reply to by Jajisek

máš pravdu je to šíleně usmátý, směje skoro pořád a všemu, dokonce i věcem, které mě směšné nepřipadají... Tím mě ovšem vždycky dostane a pak se řehtáme oba a stačí abych se na něj podívala a jede nanovo :s: :c:

Ahojky moc vás zdravíme a gratulujeme k dalšímu měsíci :qu: Josífek je ale šikulka a dle foteček je vidět, že ho to papkání baví :s:
mějte se :€s€: máváme :a: Tomi a mamka

In reply to by petulina

zdravíme Tomíka a děkujeme. Já jen žasnu poslední dny nad těmi pokroky, už to není to ležící a culící se miminko, ono to tu leze a čte mi časopisy :s: , vysypává DVD a vytahuje ze skříňky... no prostě je to sranda, ale taky pěkná fuška uhlídat toho průzkumníka.

Josífek je krásná šikulka, má takový šibalský kukuč na těch fotkách :s: Je fajn, že mu chutná a je jasné, že nejradši jí sám, náš Miky to má stejně. S těma křupkama se chci zeptat, my jsme sehnali kukuřičné, ale takové krátké, u dětí vídám ty dlouhé, co se jim pěkně drží, nevím, jaké Josífkovi dáváte, ale pokud ty dlouhé, budu moc ráda za radu, kam pro ně :///: mějte se moc hezky :a:

05.10.2010

Ahoj tety a mimískové, jdu se trošku pochlubit jak jsem zkoušela blbnout a fotit malého Josífka. Musím uznat, že je ochotný a skvělý model, spolupráce na jedničku...

Pár amatérských fotek našeho broučínka
Pár amatérských fotek našeho broučínka
Pár amatérských fotek našeho broučínka
Pár amatérských fotek našeho broučínka
Pár amatérských fotek našeho broučínka

Moc pěkné fotky i malý :s: Ta fotka s tou ručkou v pusince je kouzelná, má tam takový myslitelský výraz :a:

03.10.2010

Ahojky maminky a mimískové, všechny vás zdravíme. Vrátili jsme se z návštěvy od babičky a nějak mi to nedá a musím to ze sebe vysypat i když jsem to čekala....

Ahojky, naprosto tě chápu!!!!!Tak máme ekzém (nic hrozného) a děláš to správně! Taky jsem zpomalila. V 5,5 měsíci jsem začala zeleninkou a babičky byli k zbláznění, že už konečně jen nekojim a můžou Adélce dávat co chtějí. No hrůzam pořád jsem je musela hlídat, ale naštěstí si daji říct. Bohužel ale teď musim pátrat, na co jsme alergiční. Taky kousnout broskve, tady jablíčka...To jsem tedy svolila, moje chyba. Malé nic nebylo. Teď nevim, protože se nic nezkoušelo víc dní. To si asi zažije každý. Každý týden zavádim novou věc, kterou dávám každý den - teď už různé ovoce k svačině. Je to zdlouhavé, ale stojí to za to. Nenech si do toho kecat. Já mléčné výrobky a vejce asi vyřadim úpně do roka. Kamarádka taky na mě machruje, e v 5 měs. dává jogurt. Ať si každý dává co chce, ale kecat si do toho nenech. Ty se pak budeš starat o nešťastné drbající se dítě.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka