odsávačka na vysavač???

15.05.2009

ahoj maminky,prosím vás Verunka má šílenou rýmu,byla jsem sní u doktorky a ta říkala že si mám koupit odsávačku na vysavač,já mám tu ruční,to říkala že je na nic. Chci se zeptat jak to vůbec funguje,to se jako dá na hadici od vysavače a pustí se? To je docela trauma pro ty děti ne? Nevím,nevím,pořád nad tím rozmýšlím a trochu se toho bojím,jsou to muka i takhle....Děkuju za vysvětlení a názory.

Kliknutím vložíte smajlíky:

právě že ta na vysavač je super.Když jsem to Kubovi odsávala normální,tak u toho řval jak tur a nic jsem stejně neodsála.Koupila jsem tu na vysavač,Kubovi to teda vůbec nevadí,je u toho v klidu,je to odsátý během vteřinky a všechno.Akorát mu před tím odsáním kápnu do nosánku Libenar,abych ho terochu zvlčila...Opravdu se toho neboj,Verunce to pomůže a i kdyby se jí to nelíbilo,bude to pro ní rozhodně měnší utrpení než s normální odsávačkou.

Já myslela nejdřív, že je to nějaký vtip s tím vysavačem...to slyším prvně, ale asi to bude fakt nejúčinnější...díky za tip, chtěla jsem kupovat tu ruční, ale koupím rovnou tuhle :one:

Ahoj :a:
Včera jsem pro ni byla :s: Stála 270Kč a úplná :one: malá se nestihla ani vzpamatovat a soplík byl pryč :qu: U té jiné se mi rozčilovala, co jí jako dělám a ted si ani nestačí všimnout....máme teda rýmu poprvé a teprva dva dny, ale i tak :one:

ahojky taky se ji chystam koupit,pry je uplne super....a stoji asi jen 350kc,coz neni moc.....pro mimi ji urco poridim. :one:

to jsem potřebovala asi slyšet,už jsem volala taťkovi at nám jí koupí,ale nejdřív jí taky vyzkouším na sobě :a:

Jak píšou holky...neboj a kupuj!!! Je to super, nic jinýho tak nepomůže. Taky jsem zkoušela nejdřív na sobě.

Ahojky já jsem teprve těhule ale ségra ji používá u obou dětí. Zvykli si na to a ani jim to nepřijde. Pokud to jde tak se vysavač dá na nejnižší výkon. Ono to vytahne z nosánku krásně úplně všechno a hlavně rychle. Nemorduješ ho a má hned čistý nosánek. Uvidíš, že až to budeš dělat při rýmě několikrát za den tak že si na to drobeček zvykne. Já už jsem si jí také pořídila.

je uplně v pohodě. jde nasadit na skoro všechny hadice od vysavače - ty kulaté. synek měl rýmu hned od narození a souhle odsávačkou to šlo uplně samo. měla jsem pocit, že mu to musí vysát snad i mozek, tak mi to nedalo a vyzkoušela jsem to nejdřív na sobě a fakt to vezme jenom ty soplíky :-) je to vyrobený tak, že to opravdu nemůže ublížit.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka