Nekonečná rýma :-(

19.12.2011

Holky, malá (1,5 roku) už má přes 2 týdny rýmu, už jsem byla 2x u dr., dala jen kapky do nosu a multivitamin. Odsavam, ale moc toho nevysaju, je to spíš voda, občas i hleny, ale hlavně jí z nosu pořád teče a má ho pořád ucpaný. Takže samozřejmě těch 14 dní dost blbě i spíme. Už si fakt nevím rady, koupila jsem dětský Olynth a i když vím, že je to dost agresivní, tak jí na noc trošku kapnu, protože jedině ten jí nos uvolní. Nemáte někdo tip co udělat, aby to konečně ustoupilo? Díky moc.

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj, Markétka ještě před měsícem měla ty stejné problémy. V měsíci byla maximálně týden bez rými a potom zase rýmovala a i z rými kašlala. Jediné období kdy neměla rýmu bylo od konce května do srpna. U moře se vyléčila a vydrželo jí to 3měsíce. Od září opět rýmovala a musim říct že jsem z toho byla opravdu nešťastná. Nakonec mi dětská dr. doporučila sirup na posílení imunity ImunoGlukan a musim říct že od té doby je malá bez rými. Tak ho zkus. Pokud by ani to nepomohlo, tak si nech od dr. vypsat žádanku na ORL popřípadě na alergologii. Já půjdu s malou na ORL v lednu. Měla jsem tam s ní jít v říjnu (za předpokladu že nebude mít rýmu) aby doktor viděl jaké má nosní mandle když je bez rými. Ale tím, že stále rýmu měla, tak jsem na kontrolu přijít nemohla :-(.

Letos je to fakt nekonečné, ale máš to ještě v pohodě. My zápasíme s rýmou a kašlem už od října, takže dva měsíce. Když už se zdá rýma na ústupu, tak se více rozjede kašel, a pak hned zase rýma. Doteď každý rok rýma cca 14 dní na podzim a 14 dní na jaře. Když to nejde, vykapáváme mořskou vodou, když to pak už jde samo, tak hlavně smrkáme. A do toho léčíme furt kašel. Pokud není ta rýma zelená, tak je to v pohodě. Je prostě blbé období, čekáme na mrazy jak na smilování.
Tak ať je brzo lépe! :a:

Máme to samé co vy:( Taky 1,5 roku a už 17 dní rýmu, děs! Nejdřív to měl hodně ucpané a odsát to šlo jen trochu, minulý týden jsme dostali antibioticke kapky a ted to prozměnu furt teče, nejhorší když pčikne:( K tomu má kašel a v noci to taky není růžové, snaží se za každou cenu dýchat nosem a to se pak dusí...K tomu mu začly slzet i očička, no dneska jsem zase k dr a na nej zas mrkne, aby se mu to nerozjelo v něco horsiho

ahojky,no dva týdny není nekonečná doba,my jí nedávno měli měsíc :) Ono u těch dětí v tomhle počasí trvá vždy déle,navíc u malých dětí je většinou rýma minimálně těch 14 dní.Nic víc extra se dělat nedá-vlhčit vzduch,spát v polosedě,odsávat jen pokuď je to nezbytně nutné,protože ta sliznice se tím hrozně dráždí.Do nosu kapej na čištění mořskou vodu,choďtě normálně ven,poku´d není teplota-tam se nos pěkně čistí i sám bez odsávání.Spát v polosedu s mokrým prostěradlem přes postýlku,žádné topení a místnost před spaním vyvětrat.A jinak trpělivost,kdyby rýma zezelenala,tak k doktorce pro ATB kapičky.Olynth ani Nasivin nepoužívat déle než týden v kuse!!!

Nám pomáhá čaj z květu černého bezu a stříkám nosánek Vincentkou. Olynth nám taky docela pomohl, nebála bych se ho. :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka