Naše první lžičky | Moje těhotenství.cz

Naše první lžičky

Obrázek uživatele misatko

Ahoj holky. Tak pokračujeme v příkrmech. Mrkvička sklidila velký úspěch, zbaštil celou dávku, to samé mrkev a brambůrka. Pak jsem zkusila maso a to byl hnus největší :s: Ksichtil se a podobné to bylo i se špenátem a bramborou. Kašičku na noc baští dobře, už jsme zkusili banán a čistou přesnídávku z ovoce a to taky bylo mňam mňam. Takže na maso se tváří podobně jako maminka :///: No zkusím to postupně znova. Pije mi čajík od Hippu, ale musí být teplý, jinak nedá ani kapku, to samé s vodou. Jinak na bříško se už převalí úplně sám, kdykoliv ho položím na záda, během vteřiny je na bříšku, posledních několik dní je unavenější, víc přes den spinká a je zpromrzelej. Slintá jak bernardýn už od 3.měsíce a pořád něco ohlodává, takže těžko říct, jestli nám rostou zoubky nebo je jen víc unavenej z té pevné stravy a nového pohybu, on totiž nevydrží chvíli v klidu :///: Leží na zádech a mává rukama nohama jako by někam utíkal :s: Co jsme začali dávat kašičku, spí mi celou noc, což je nádhera, teď se ale budí i v noci, no vidím to na zoubky, uvidíme. Snad to nebude nic horšího, pořád jsem taková nervózní z toho, jak byl nemocnej. Jinak je brouček můj sladkej. Tak pohlaďte Mimčo s dudlíkem

Obrázek uživatele Zorka

Ahoj a jak jste staří? Nám budou 18. 5 měsíců a papáme mrkvičku s brambůrkem a teď zkoušíme cuketu a pak brokolici. Víc jsme zatím nedávali. Jak prosím děláš ten špenát a s čím dáváš? Já zatím dávala ty tři druhy zeleniny dohromady. Pak přidám masíčko - ale taky nevím zda to dávat jen masíčko s mrkví nebo jen s bramborem nebo se vším :? Vůbec nemám zkušenosti. No a po masíčku začneme ty svačinky. Jinak mi v klidu nejsme od 2,5 měsíce - od té doby jsme pořád na břiše a kopeme nožičkama a máváme hračkama, ale víc jsme se od té doby v podstatě nenaučili. Mějte se krásně Pápá .

Obrázek uživatele misatko

Nám bude 6měsíců. Už nekojíme, tak jsme začali dřív. Dala jsem mrkvičku, pak mrkvičku a brambůrku a pak mrvkičku+brambůrku+masíčko. Teď dávám třeba jen maso a zeleninu(směs). Špenát jsem dávala zatím jen ze skleničky od Hamé s brambůrkou, kterou jsem vařila doma. Kombinuju skleničky a doma dělané, většinou chce ale to kupované :?

Obrázek uživatele Zorka

Já mám v šuplíku taky kupovaný, jsem dost dostala, ale bojím se mu to dát, aby si to neoblíbil, tak to možná budu míchat s doma udělaným brambůrkem nebo něco. Jen mě udivilo že tam často píšou třebas brokolice s rýží, i když je to vhodné od 4. měsíce. Mě by nenapadlo mu dávat rýži. Pápá

Obrázek uživatele misatko

Taky jsem nato koukala, oni jí mají sice rozemletou, až u starších mají kousíčky, ale stejně mu dávám raději brambory. Pápá

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

bůlka na jizvě po nástřihu hráze

Dobrej jsem 4 týdny po porodu s nástřihem 2,5 cm a včera jsem si všimla...

Červené pupinky

Dobrý den zjistila jsem že mám červené pupínky jsem těhotná tak se chci zeptat z čeho to může být děkuji

Hledám

Dobrý den, hledám maminku která otěhotněla a dítě si nemůže ponechat a chtěla by dítě předat do dobrých rukou. Po dobu...

ahoj děvčata
na této adrese je možné si objednat softshel za velmi příznivou cenu https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0AmBTGaZ-99bOdGRjWVFVRXBiX1M...
tak kdyby jste některá chtěla, tak do 16.00 hod dnešního dne se dá objednat

ahojky těhulky a hlavně maminky, já sice už jednoho prcka doma už mám a ted se blížím do konce těhu s tím druhým Smile minulý týden jsem byla v poslední poradně u svého dr.

ahojky těhulky a hlavně maminky, já sice už jednoho prcka doma už mám a ted se blížím do konce těhu s tím druhým Smile minulý týden jsem byla v poslední poradně u svého dr.

Ahoj Kytie a ostatní kojící maminky. Už jsem sem psala ohledně problémům s kojením - pozdě se spouští mléko. Už s tím bojujeme 3 měsíce! Vždy je to 2 týdny lepší pak zas týden krize. Teď už je malému 7,5 měsíce a od včera máme zase krizi.

Ahoj holky, mám strašný nadbytek mlíka a je mi líto to lít do záchodu a mražák se mi pomalu, ale jistě plní. Nevíte kde všude jsou banky mateřského mléka? Brala bych Zlín, ale někde píšou že tam je, někde zase že ne. Dávala jste některá mlíčko do banky? Jak to probíhá? Děkuji

Já vám to sem musím napsat, holky, já mám takovou radost. Jsem 23TT, v úterý jsme byli na magnetické rezonanci mozku miminka, protože se Adi narodila se závažnými vrozenými vadami mozku. Včera už mi MUDra poslala zprávu a jupííííííííííííííí, huráááááááááááááá, sláva, rezonance dopadla moooc dobře, Matoušek má mozek v pořádku :qu: :qu: :qu: :qu: :qu: .

Ahoj holky,
nechaly jste si vyrábět nějaký nábytek u polských stolařů? Jak jste spokojené s kvalitou?

Ahoj holky. Tak pokračujeme v příkrmech. Mrkvička sklidila velký úspěch, zbaštil celou dávku, to samé mrkev a brambůrka. Pak jsem zkusila maso a to byl hnus největší :s: Ksichtil se a podobné to bylo i se špenátem a bramborou. Kašičku na noc baští dobře, už jsme zkusili banán a čistou přesnídávku z ovoce a to taky bylo mňam mňam.

Zdravím holky, moc prosím o radu, můj 3,5letý syn začal hrozně šišlat, jsem z toho nešťastná.Když začal mluvit, mluvil krásně, ale poslední 3 měsíce je to děs a je to pořád horší. Snažím se s ním mluvit pomalu, říkám, aby opakoval, zkouším na něj, že mu nerozumím.

Ahoj holky, potřebuji poradit. Na cestu z porodnice domů, jsem pro toho našeho "mrňouska" koupila soupravičku velikost 50, ale včera jsem byla na UTZ kde mi bylo řečeno, že ten náš cvalda už má 3,80kg, tak se bojím, že mu to bude malé.