Naše první lžičky

07.09.2012

Ahoj holky. Tak pokračujeme v příkrmech. Mrkvička sklidila velký úspěch, zbaštil celou dávku, to samé mrkev a brambůrka. Pak jsem zkusila maso a to byl hnus největší :s: Ksichtil se a podobné to bylo i se špenátem a bramborou. Kašičku na noc baští dobře, už jsme zkusili banán a čistou přesnídávku z ovoce a to taky bylo mňam mňam. Takže na maso se tváří podobně jako maminka :///: No zkusím to postupně znova. Pije mi čajík od Hippu, ale musí být teplý, jinak nedá ani kapku, to samé s vodou. Jinak na bříško se už převalí úplně sám, kdykoliv ho položím na záda, během vteřiny je na bříšku, posledních několik dní je unavenější, víc přes den spinká a je zpromrzelej. Slintá jak bernardýn už od 3.měsíce a pořád něco ohlodává, takže těžko říct, jestli nám rostou zoubky nebo je jen víc unavenej z té pevné stravy a nového pohybu, on totiž nevydrží chvíli v klidu :///: Leží na zádech a mává rukama nohama jako by někam utíkal :s: Co jsme začali dávat kašičku, spí mi celou noc, což je nádhera, teď se ale budí i v noci, no vidím to na zoubky, uvidíme. Snad to nebude nic horšího, pořád jsem taková nervózní z toho, jak byl nemocnej. Jinak je brouček můj sladkej. Tak pohlaďte :cc):

Kliknutím vložíte smajlíky:

Ahoj a jak jste staří? Nám budou 18. 5 měsíců a papáme mrkvičku s brambůrkem a teď zkoušíme cuketu a pak brokolici. Víc jsme zatím nedávali. Jak prosím děláš ten špenát a s čím dáváš? Já zatím dávala ty tři druhy zeleniny dohromady. Pak přidám masíčko - ale taky nevím zda to dávat jen masíčko s mrkví nebo jen s bramborem nebo se vším :? Vůbec nemám zkušenosti. No a po masíčku začneme ty svačinky. Jinak mi v klidu nejsme od 2,5 měsíce - od té doby jsme pořád na břiše a kopeme nožičkama a máváme hračkama, ale víc jsme se od té doby v podstatě nenaučili. Mějte se krásně :a: .

In reply to by Zorka

Nám bude 6měsíců. Už nekojíme, tak jsme začali dřív. Dala jsem mrkvičku, pak mrkvičku a brambůrku a pak mrvkičku+brambůrku+masíčko. Teď dávám třeba jen maso a zeleninu(směs). Špenát jsem dávala zatím jen ze skleničky od Hamé s brambůrkou, kterou jsem vařila doma. Kombinuju skleničky a doma dělané, většinou chce ale to kupované :?

In reply to by misatko

Já mám v šuplíku taky kupovaný, jsem dost dostala, ale bojím se mu to dát, aby si to neoblíbil, tak to možná budu míchat s doma udělaným brambůrkem nebo něco. Jen mě udivilo že tam často píšou třebas brokolice s rýží, i když je to vhodné od 4. měsíce. Mě by nenapadlo mu dávat rýži. :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka