Mám dát dítě do školky-jak je to s možnou nákazou roupy ?

27.08.2013

Maminky, prosím co jste měly nebo máte děti v MŠ, setkaly jste se s nákazou roupy ?Mám z červů hrůzu a bojim se, že jakmile dám kluka do MŠ tak mi ty potvůrky přinese domů. Je to v naší společnosti trošku tabu, někde jsem četla, že zamořenost v kolektivech je velká, ale ne každý to přizná a tak některé nakažené děti, dál přenášejí vajíčka roupů apod. :00:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Dcerka měla roupy asi v necelých dvou letech,takže před nástupem do školky.Ale nic to není.Nemusíš se bát červů tlustých jako prst :s: To zvládneš :j) nebo ani nebudeš muset.Takže myslím,že školka na to nemá vliv.

roupy se dítě může nakazit i samotné hraním na trávě....vajíčka přenáší žížali a stačí když si olízne prsty......ještě jsem neslyšela že by na to školkový děti trpěli :) já je jako malá měla a nic hroznýho to nebylo,dali prášek a ok...tak se neboj ;) jsou horší věci :a:

to se nikde ve skolce nedozvis a nejde o nic co by neslo resit prelecenim. Strach nemam chodi do skolky uz 2,5 rok jen 2x tydne ted nastupuje do statni a bude chodit dene domam mame jeste 1,5letého kluka a 16 letou dceru. Ty meli ve skole nakazu černého kašle to jsem se bála, ale roupů? fakt ne

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka