Legrační jména- rodiče na zabití :-)

10.02.2010

Pětiletka Koniprdová a Vinetú Chlupatý mě naprosto odrovnali. Vybíráme resp. bojujeme o jméno pro holčičku a tak jsem pro inspirace našla pár článků o jménech, to by jste nevěřily, jaký vtipná jména jsou lidi schopný dát :-)

Kliknutím vložíte smajlíky:

...a z posledních jmen, který mě teda praštily do očí, nejhorší byl VÍT VÍTEK.. (jméno - příjmení). Buď jsou jeho rodiče pomstychtivý nebo nemají absolutně žádnou fantazii :00:
A jinak všechny možný Jessiky Červeňákové, Fernandy Horváthy... to ani nekomentuju... to je jiná "liga" :s:
A Chrudošové taky ještě nevymřeli...

v práci jsem se setkala se spoustou šílených jmen,ty nejšílenější byli Venuše Kopecká,Wilibald Wanča a Boris Buňka :s: ...a to je opravdu jen asi 1% z toho,s čím jsem se setkala :s:

Protože nechci být pokračovatelkou podobných jmen chtěla jsem něco pěkného českého. Třeba Rozárka. Drahý mi řekl, že je to jméno jako pro kozu - koza Róza.On žil dlouho v cizině, tak to má trošku zkreslený. Chtěl by Pernillu, Fionu nebo Picabo.Případně Elsa jako náš pes. Moc svého drahého miluji a chtěla bych mu vyhovět, ale tak stejně miluju naše mimino a nechci, aby na tomhle webu za dvacet vedle Pětiletky a Vinetúa byla i naše Picabo :-) Takže zatím naší dceři říkáme stále "pracovním" názvem Fifina.

Já znám Kamila Šuknu,u nás v baráku bydlí Průša (křestní jméno nevím) a můj dobrej kamarád je Jebavý (na neštěstí ještě gay).Jenže za ty příjmení prostě lidi nemůžou :( Kamarádka mý internetový kamarádky dala Kasandru a to je třeba úlet zvlášť k příjmení Piškotová :?

In reply to by Nona

můj šéf z práce se jmenuje Průša a rodiče se mu asi pomstili,páč jméno mu dali Leo,ne Leoš,ale Leo Průša :s: ...jo a kolegyně mé kamarádky má známé,kteří se jmenujou Kundovi a synovi dali jméno Max..chudák kluk-Maxmilián Kunda :n:

In reply to by Elík 01

jo holky,to já taky,zvlášť když šefik je tááák "důležitej" a když někomu řekne své jméno,tak se ten dotyčný musí fakt držet,abych mu nezačali cukat koutky :s: ...a Maxíček je teda fakt chudák,jemu ale zřejmě do smíchu moc není,prý si jako dítě na táboře zažil pěkný peklo,no čemu se divit,že? :s:

In reply to by skořice

njn,svět je malej :s: ...já u něj začaloa dělat poo škole a pak když změnil laborku před skoro rokem,tak jswemmu ji pomáhala rozjíždět :s: ...no on je prostě svůj :s: ..jo a nejmenovala se kamarádka náhodou Jana Zdrubecká? :)

In reply to by skořice

asi jo :s: ...jeho první laborka byla v Koněvce a pak ji prodal do Asklepionu a tam jsem nastoupila vlistopadu 2005,ale bohužel jsem musela v květnu 08 skončit,abych se starala o mamku po těžký autonehodě a začala jsem chodit jen vypomáhat,no a pak Leošek skončil v Asklepáči a zakládal novou laborku v DentMedicu,tak mě poprosil,jestli bych mu ji nepomohla rozjet a tak jsem chodila na tři dny v týdnu na dopo a teď jsem od ledna doma,páč jsem zjistila,že jsem po dlouhých 19ti měsících snažení těhu a laborka je dost riziková,ale chybí mi ta práce a taky to zkoušel,jestli bych jako nemohla chodit dál,tak jsemmu jasně řekla,že fáákt ne,páč bych o mimi nerada přišla,ale že se na něj a na kolegy budu chodit koukat s rostoucím pupkem,moc se mu to nelíbilo,byl by radši,kdybych tam dřela jak šílená :s:

In reply to by lenicka.zelvicka

Péťu Kovaříka bys mohla znát! A jak je mámě? To budeš mít co dělat, teď těhu a pak s mimčem... Já dělala do konce sedmýho měsíce, furt s rouškou a v rukavicích...děs. Ale já mám laborku svojí, takže jsem si to mohla plánovat, jak jsem chtěla a doktoři brali ohled. ;) Jen pěkně odpočívej a žij zdravě. Miminko si hýčkej. Já měla první těhotenství naprosto pohodový, bezproblémový a teď už jsem podruhý potratila. Žádným rizikům se nevystavuj. ;)

In reply to by skořice

No jasně,že znám Péťu..už rok se chystáme k nim na návštěvu,ale jaksi nám to ještě nevyšlo,už bysme ale mohli,když je malému Víťovi už rok :s: ...Petr skončil v Asklepáči o měsíc dřív než já a o druhé mimi se začli snažit stejně jako my o naše první,ale jim to holt vyšlo hned a my si museli počkat..on je zlatíčko,nedám na něj dopustit,jen díky němu ty snímačky pořádně umim a Leošek si mě hýčkal :s: ...jinak mamka je na tom stále stejně,zůstala zcela imobilní,aspoň že mentálně zůstala zcela v pořádku,takže mám doma v podstatě jedno velké mimino a k tomu v září přibyde jedno malé a udělám vše proto,abych o malé nepřišla,takže mě Leoš v práci hezkých pár let neuvidí,protože s mamkou a s děckem to bude pěkný zápřah,ale my to zvládnem,musíme :///:

asi nikdy nepochopím,jak může někdo dát takováhle jména. Je taková spousta krásných českých jmen,že není potřeba se někde opičit. A ještě s takovouhle kombinací s příjmením. :a:

a mě se líbí Kevin Ledvina :-):-)
taky jsme doma bojovali se jménem Sebastian, ale naštěstí jsem přítele ukecala na normální český jméno a máme doma Vojtu :-)
i když holka se nám líbila Sofie

In reply to by nelly

my se o mimi teprve snažíme.. mě se líbí Anastázie (Anička, Stázinka,... - po prababičce) a můj choť nato říká, že pokud já Anastázii, po prababičce, tak pak on Vincencii (po jeho prababičce) a říkat jí Vincko - to mi přijde jak Filcko (a asi bych si to stále asociovala... jak se vám líbí Anastázie a Vincencie?? příjmení Řezníčková

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

jak mu říkají nevím, už jen to spojení....klasika český příjmení a takový jméno :!k:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

otázka je jak to přijde vtipné dotyčné holčičce až bude mít z toho všeho rozum. I když ona se bude pohybovat v jiné branži, takže jí to asi divné nepřijde.....

In reply to by Kajula

Někteří lidi jsou fakt na hlavu...ani si neuvědomí co tím tomu malýmu chudákovi způsobí.Těmhle lidem prostě českej Fanda nebo Anička přijde jako trapný jméno....Načež potom "starej,dobrej"Pepík je zlatej oproti Nicolette Houskové:-))Také se mi libí netradiční jména jako Nella,Stela,Sofie atd....prostě rodiče musí zvážit zda se to k příjmení hodi:-)Spokojený život všem Salmám a Nicolasům:-DD

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka