KVĚTINKY SOBĚ :)!

15.04.2010

:k: HOOLKY :k:

- máme tady blog, kde si můžeme psát, co nás trápí a nebo prostě jen tak si poklábosit mezi sebou :€d€: :€d€: :€d€: !

AKTUÁLNÍ SEZNÁMEK

NAŠE BŘÍŠKA

NAŠE ZLATÍČKA

NAŠE PRVNÍ VIDEO

JÍDELNÍČEK

SRAZ 2011

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahoj květinky, 

po strašně dlouhé době jsem se přihlásila, stránky se dost změnily, tak mi chvíli trvalo, zorientovat se :n: ..

jak se všechny máte a hlavně, co vaše květinky? v září už budeme mít školáky :h: Deni se moc těší, jen tedy odchod ze školky byl pro nás těžší .. měl tři roky jednu učitelku, bylo jich ve třídě 13 dětí, tak to pro všechny bylo dost těžké, i pro maminky :n: 

ráda bych vás zase někdy všechny viděla, ale asi je to nereálné :n: ikdyž na podzim, nějaký víkend, bysme mohly něco vymyslet, děti by byly jistě pro :one: 

jestli jsem tedy někdo zavítáte, napište, jak se máte :h: 

 

Petra

In reply to by mimilinko

Ahoj Peťo,

ráda pojedu na sraz. Máš velkého šikulka. Mi máme odklad. Ale u nás je to dobře. Dneska nám řekli že máme na 90% ADHD poruchu. Tak se teď hodně učíme atd.

 jo jinak jestli máte holky na Fc skupinku nemohu ji najít. 

Martina :a: 

In reply to by mimilinko

Ahoj Petul. To je supeer, ze jsi napsala. Já tu také strašně dlouho nebyla a koukam jako blázen, jak je to tu jiné. 

Srázek by byl super, nikdy se mi nepovedlo se s vámi sejit, jen takovy minisrazik ve třech. Hrozně rada bych vas viděla. Jen tedy nevím, jak moc reálné to je.. Právě, ze spouště už začnou školní povinnosti.. My máme odklad, takže si to o rok protahneme. Jen to bude komické. Už ted je Tomík nejvyšší ve třídě :00: 

Já jsem tedy klidně pro, něco podniknout :-)ve skupině na FB je to napsané, ale koukam, ze se zatím moc z nás nepřihlásilo..

In reply to by 3kobra3

ahoj Veru,

jsem ráda, že píšeš !! :a: snad sem časem zavítá více fejsbukových květinek ..

z odkladu si nic nedělej, Deni sice do školy jde, ale to jen proto, že jsme se dostali do malé, kde mají tedy třídy jen do páté, ale je jich ve třídě 15 dětí .. kdyby měl nastoupit do školy, kde jsme třeba byli na zápise a kde bude ve třídě 28 dětí, uuuuf, to bych mu dala stopro odklad, to by Deni nedal .. :00: 

Tomík je veliký? to je super náhodou !! Deni má 110cm, nic moc, ale ukliňuje mi to, že i já jsem byla až do třetí třídy nejmenší a teď mám 172cm ..

moc ho pozdravuj a ten sraz vymyslíme .. byť i třeba jen na jedno odpoledne v Praze :h: 

In reply to by mimilinko

No ahojky,teda ti řeknu že jsem koukala že taky zavítáš :a: ,navíc se mi nejdřív otevřela stránka kde píšeš že máš kontrakce a že nevíš jestli už budeš rodit,bohužel datum  2010 *smile*  .Tady je totálně mrtvo,píšeme si na f.......,víš kde,pod stejným názvem jak tady.Já bych rozhodně byla pro srazík :one: Jinak role babičky je skvělá,mladý bydlí v přízemí v našem baráku takže malou vidím kdy chci a zas jí mužu honem rychle vrátit :€s€: .Laurince už bude pul roku,narodila se trochu dřív,letí to jak blázen. No a Sonička je naše zlatíčko,i když už začíná odmlouvat,nechce se jí uklízet,neustále chce abych se jí věnovala jak už není školka,no holt vyrustá jako jedináček,ale do školy se těší,já už mín :00: :) .Jinak se nám na jaře objevila epilepsie,takže Sonička má léky a naštěstí v poho,od té doby žádný záchvat,před nasazením léku 2 takže žádný drama,doufám že z toho vyroste jako já.Právě jsem na tebe myslela když jí to našly jak je na tom Denísek.Měj se krásně pa

In reply to by Zdenda3

Ahoj Zdeni po dlouhé době jsem sem zavítala a nějak jsem se tu nemohla orientovat:n: moc gratuluji k babičkovství já už jsem trojnásobná *smile* mám dvě vnučky a jednoho klučinu konečně*smile* jmenuje se Martínek po dědečkovi*smile* ani nevím jak často sem chodíte tak zatím:a: pusu posílá i Adélinka

In reply to by Zdenda3

ahoj Soni .. když já na ten fejsbuk moc nechodím :00:  , ale jo, pokud by se holky neozvaly sem, tak bych se tam asi přihlásila, ale zkus jim napsat, ať sem dorazí :one: jestli si tedy ještě pamatují heslo - já ho uhodla až na potřetí ..

to mi mrzí, že se ta potvora ohlásila i u Soňulky :n: , ale určitě z toho vyroste !! Deni je už bez léků, chodí jen 2x za půl roku na kontroly, ale snad to bylo jen z těžkého porodu a už se mu to nikdy nevrátí .. hraje teď ten fotbal, uběhne toho za trénink dost a nic mu to nedělá, tak jsem štastná - ťuk ťuk ťuk ..

babička :h: na to už se taky jednou těším a přesně, pomlazlit, rozmazlit a odevzdat :a: ..

tak se zatím měj hezky a zkus to holkám na fb napsat, ať zavítají .. přeci jen MT je MT, ikdyž už není tolik času a nadšení jako dřív .. :€s€: 

In reply to by mimilinko

Ahojky to je super že už je Denísek bez léku,věřím že Sona se z toho taky dostane ,jako já.Jj písnu jim,snad se ještě někdo ozve.Pa pa

Ahoj holky,musím se pochlubit s novinkou,moje nejstarší dcera čeká miminko,takže v unoru ze mě bude babička ze Soňulky "velká" teta*smile* ,no a aby se to nepletlo tak to bude holčička :€s€: .

Co budete kupovat těm našim květinkám k vánocum?

Květinky jak se máte????
Co dětičky. Dětem bude v květnu 5 a šíleně to letí.
:k: :k: :k: :k: :k: :k:

Ahoj holky,
tak jak jste si užily vánoce??? Co dětičky :h: :h: :h:
Daneček byl nadšenej jak jinak. Krásně to prožíval :qu:
:a:

In reply to by Aimy

Vánoce byly skvělé, byla u nás Honzovi rodiče-pozvali jsme je, skvěle jsme si to užili, hledali jsem po venku Ježíška, jestli už k nám letí a děda nenápadně zazvonil a přišli jsme z venku ke stromečku, sama jsem si to užila a zavzpomínala si když jsem sama byla malá :one: Včera jsme se vrátili ještě ze silvestra na chalupě v podhůři Jeseníků s kamarádama, kteří mají taky děti v podobném věku a nemělo to chybu :///:
Přejeme všem šťastný a úspěšný rok 2015! :h:

In reply to by Aimy

vánoce byli krásný,starší holky nadšený trefila jsem se jim do vkusu takže jsem byla spokojená i já,no a Sonička byla rozkošná jak jí svítily očička,jak s nadšením trhala papír,dostala vše co chtěla takže byla unešená :h: :h: :h: no a já měla na vánoce doma všechny své děti,jen svojí rodinu takže nádhera :€s€:

Tak jsem sem přišla po hodně dlouhé době, čekala jsem, že si pěkně počtu... a ono nic... Kampak jste se všechny rozutekly? :///:

Tak dnes ráno to byli 4 roky co se nám narodilo naše největší štěstíčko,naše Sonička :h: :h: :h: :h: Veliká gratulace i dalším dnešním oslavencum Štěpánkovi a Tomáškovi. :k: :k:

ahoj květinky :k: ,

i já asi jako vy všechny jsem se sem dostala po strašné době .. od rána myslím na Oliho od Janči, že dnes začal květinkový narozeninový "měsíc" .. vše nejlepšííí Olimu, Jani !! :h:

jak se vám všem daří?

Světluš, budu na Štěpánka moc myslet, ať se brzy přijde na příčinu a problémy zmizí .. jedna holčička od Deniho ze školky má podobné problémy a zjistili ji astma, ale to snad nebude váš případ !!

Eliško, už rok? letí to strašně .. dodatečně vše nejlepší Adélce !! :k:

v létě to bude se školkou na nic .. já dělám naštěstí jen na částečný úvazek a Deni tam může chodit se mnou, ale i tak .. nechci ho tam tahat a spíše budeme vymýšlet, jak se prostřídat, aby měl Deni krásné prázdniny plné zážitků ..

ve školce je Denis šťastný .. mají pravidla, která dodržuje, je prý zlatý .. má spoustu nových kamarádů, které si často zve domů nebo k nim chodí on .. tak jsme rádi, že je z něho takový fajn kluk .. ALE :///: když je se mnou doma sám, tak bych ho vystřelila na mars .. tříská s ním puberta, ale jak !! někdy fakt hrozný, jak mi zlobí .. a jak odmlouvá !! taky vaše květinky odmlouvají? má odpověď snad na vše !! :€d€:

jinak k narozeninám dostane šlapací kolo, už ho máme objednané, tak mu ho dáme hned jak přijde .. ví o něm, byl si podobné vyzkoušet, tak by to stejně nebylo překvapení a v den D dostane nový koberec se silnicí, vodní "dělo", vlajku na kolo a zvoneček, loďku do bazénu, něco s dinosaurem a dál nevíme .. u našich dostane menší zahradní domeček, tak si myslím, že toho bude až až .. stejně doma už moc hračky neužije ..

jinak jestli chcete tip, tak k Ježíšku dostal tuhle zatloukačku : http://www.maxikovy-hracky.cz/katalog/drevene-hracky/hra-s-kladivkem-22… a ta u nás momentálně vede ..

mějte se krásně květinky, užijte si oslavy a těm našim prdelkám přeji hlavně zdravíčko !! :h:

In reply to by mimilinko

:s: Peti, můžu tě uklidnit, že i náš Štěpka odmlouvá a je pěkně drzý }:) někdy nad jeho odpovědí fakt žasnu.... :00: to je dobře, že je Denis společenský, my budeme školku nenávidět asi pořád :( :a:

Ahoj holky, hrooooozně dlouho jsem tu nebyla, až se stydím, ale nějak nic nestíhám :? tak jak se máte? já jsem od září v práci a to je najednou takovej fofr, za chvíli bude léto :jawdrop: a to jsem ani nepostřehla zimu....v rychlosti písnu, jak se máme my. Štěpánek je pořád naše malý miminko, je drobounkej, od pohledu neviňátko, ale pusu nezavře a kolikrát žasnu, co z něj vše vypadne :00: školku jsme jakžtakž zvládli, nástup od září, první týden zvykačka a potom natvrdo i spaní, no co si budeme povídat, ještě v prosinci bylo pro mě každý ráno peklo, školku bojkotoval, chodit tam nechce, vlastně teprve dnes mi řekl, že se mu ve školce líbilo :) teď máme spoustu lítáního po doktorech, protože mi Štěpka kašle, hlavně v noci, úplně se dusí a nic nepomáhá, táhne se to už dva měsíce... zítra jdeme na orl a vypadá to, že nás nemine vyndání mandlí :( no uvidíme, ještě bych chtěla zkusit, zda nemá na něco alergii, před týdnem už jsem totiž byla zoufalá a na noc mu nakapala zodac a kupodivu spal mnohem líp... tak jsem mu z postele vyházela všechny polštáře (a že jich tam měl fakt hromadu)a nechala mu jen ten jeden + jeden protialergenní, protože musí spát v pololehu. jinak je moc šikovný,ale velice opatrný na práci, říkáme mu inženýr, protože ten se rukama vážně živit nebude :s: holky, co sraz v létě, jak to vypadá? bude se něco konat? bohužel nebudeme moct přijet na víc dní, ale rádi bychom se zastavili alespoň na jeden den. Už teď je mi špatně, jak to uděláme v létě, protože dovolený je málo a školka bude jeden měsíc zavřená a hlídání samo není, no nějak to budeme muset vymyslet... Taky mi docela dělá starost, že se blíží narozeniny a já nemůžu vymyslet, co mu koupit, máte nějaké tipy? co budete kupovat vy? snad to dává smysl, ten můj komentík, nějak jsem se rozepsala a kluci mi tu lítají okolo a dost zlobí, úplně normální rodinka no :s: tak se mějte všechny moooooc fajn, zkusím sem hodit nějaký fotky, ale musím počkat, až je manža nahraje do PC :-/

In reply to by svetla82

Ahoj Světluš,na tu alergologii si určitě zajdi,i když ted už je sezona tak nevím jestli mu ty alergeny udělají ale třeba dají aspon nějaké léky.U nás se táhl kašel od té doby co je ve školce ale kolem vánoc to byl fakt masakr,dávyvý kašel,až zvracení,nepomáhalo nic,tahlo se to na týdny,tak jsme byli na alergologii,dostala ventolin v inhalátoru a ještě foukačku-kortikoidy + jí našly alergii na roztoče,no snad měsíc trvalo než byla uplně bez kašle,pak jsem vysadila všechno,i ty kortikoidy který má brát od podzima do jara denně ale to se mi fakt nechce do ní cpát a světe div se,nekašle,každých 14 dní jí převlíkám postel a každý měsíc peru peřinu,polstář,medvídka,zkrátka všechno co v posteli potřebuje :s: , a je ok.Co se týče narozenin tak taky ještě vymýšlím,koupenou mám jen tu svítící a hrací želvu,pořídím nějaký věci na zahradu a nářadí,naše Sonulka je trošku kluk,pořád něco s tatkou kutí :)už nejezdí,máme ho doma,tak je to fajn. Jinak u nás je školka zavřená taky měsíc,teda letos to vychází na 5 týdnu,jsme bez babiček tak to bude zajímavý,no hodím se marod,co jinýho. :dance:

In reply to by Zdenda3

Ahojky, no s létem to vidím podobně, že budu muset marodit :-( ale co, dělá to tak každý a je fakt škoda, že školky nefungují po celou dobu... no tak jsem zvědavá, jak dopadneme my, zatím jsme vyfásli nějaký sirup na alergii na noc, ale teda nezabírá :-( zrovna dnes jsem k němu v noci lítala každou půlhodinu.... přijde mi, že taky má alergii na roztoče, páč přes den pokašlává, ale to je v poho a večer mi pravidelně začne kašlat (sípat) v 10 večer a dusí se až do rána :-( 29. jdeme na kontrolu, tak rovnou dojdu i k dětský a poprosím ji, zda by mi dala žádanku na alergologii. Dnes jsem to řešila i s učitelkou ve školce, prý kašlal celý den, ale chápe mi, že s ním neustále nemůžu být na paragrafu, když mu kromě kašle nic není.... jsem zvědavá, co z toho nakonec bude. Tak Soňulka se potatila jo? :-D buď ráda, aspoň si vše sama opraví, namontuje,.... takovej pomocník není nikdy k zahození ;) já pořád nevím, co k narozeninám, asi ho vezmu do hračkárny, ať si vybere sám :-) Štěpánek je co se týče věcí hrozně skromný, má radost naprosto ze všeho a se vším novým musí minimálně 3 noci spát :-D naposled vyžebral od babičky nějakou svíčku a chudák si ji celou noc držel jako plyšáka :s: a to nemluvím o krabicích od bot, nic nesmím vyhodit .... tak se mějte krásně zatím pa :kiss:

In reply to by svetla82

tak to Soňa právě spává celou noc,taky má pořád ještě plenu,pač spí děsně tvrdě :00: .Zkus mu polštář i peřinu vyprat,na 60,třeba to pomuže.My jsme ted teda zas nemocný,opět kašel,rýma,teplota,je teda fakt že tentokrát neměla kašel 2 měsíce ale před tím jsem jí taky měsíc léčila :00: Taťka vymyslel domeček pro panenky,furt tady stavíme z dubla domečky,z lega nábytek a navštěvujeme se :///: tak to se jí bude určitě líbit :one: :one:

In reply to by Zdenda3

tak já musím zaťukat, snad už máme klid, vyfasovali jsme léky na alergii a už týden nekašle.... na orl nám dr doporučil ribomunyl na imunitu, tak jsme ho začali užívat a uvidíme....jůůůů, jdu kouknout, jak jste slavili :-) my to letos odbyli takovou menší oslavou, nakonec jsme mu koupili skládací domeček, který si mooooc přál, lego a taťka ho vzal do hračkárny, kde si ještě vybral auto :a:

Ahoj holky, tak také nějaké info od nas... Holky rostou jako z vody, Adélce bude 10. už 1 rok, strašně to uteklo a Laurince a vlastně všem našim květinkám se blíží 4 ročky... Laura ve školce dobry, ale také jsme často nemocny, zrovna ted mají obě antibiotika, Adélka měla náběh na zápal plic a Laurinka chycené průdušky a vracelo se ji to, tak nas raději dr přelecila antibiotikama, jsme doma 4 den a můžu vám říct, že už je to na palici, Laura už jen jeden den atb ale adélka až do středy, no to už vydržíme a pak už snad bude klid :-) jinak se máme fajn :-) Holky jsou na sebe hodné, Adélka se hodne od Laury učí, už ani nemusime jezdit cvičit, prohybaní je pryč, takže super, už začína chodit, tak je veselo :-) Laurinka je takova naše tvořilka, pořád by něco tvořila a vyráběla, chodi na výtvarku a vaření a to ji hrozně baví, nechtěla jsem ji ztežovat kroužkama už takhle malou, ale ji to hodne bavi a tesí se, tak ji tam davam, je to v materském centru, opravdu super.. doufám, že se ted nemocemi promoří a pak budeme mít klid, chtěli jsme cíleně chytit neštovice, ale bohužel nezdařilo se... Vydržely 3 měsíce zdravé a ted jsou nemocne, no je to tou školkou, Lauri nebyla do 3 let pořádně nemocná, sem tam rýma... Antibiotika ma za tu dobu co je ve školce ma poprvé, tak doufám, že také naposledy, nesnásím je stejne tak i u Adu... tak tolik asi od nas.. jooo co dostanou prdoli ke 4 narozenninam?

Ahoj holky tak nějaké info o nás.Soňulka je ve školce spokojená,chodí tam ráda od prvního dne,bohužel je od té doby často nemocná,klasika,prošla jsem si tím i se staršíma holkama.Nějaká rýma,kašel to se ještě dá zvládnout,bohužel měla od té doby už 3x angínu,ted dokonce 2x během měsíce :( Já od podzima dělám takže to pak řeším nočníma s minimem spánku,protože babičky nevedeme,manžel už kamionem nejezdí,máme ho každý večer doma tak se to dá.Jinak si pořád hrozně ráda,maluje,zpívá,pořád něco tvoří z plastelíny a skládá si puzzle nebo jiné vkládačky.Ve školce se pěkně rozmluvila,taky už držkuje a nejlepší jsou ty hlášky co slyší od nás,když na mě udělá prstíčkem "ty ty ty už se zlobím" tak se musím smát :) Je to naše zlatíčko největší :h:

In reply to by Zdenda3

:h: Ahoj Zdeni, koukám, že jsme na tom stejně :-) teda až na tu angínu, tu jsme "ťuk ťuk" ještě neměli. Ale je to pak fičák co? práce, do toho nemoci, domácnost a můj chlap je teď každý den do večera v práci, takže jsem na vše sama... ale tak zvládám to, jak se dá... dokonce, i když večer padám na hubu, tak si najdu čas na svý koníčky :///: posíláme pusu Soňulce :a:

In reply to by Zdenda3

Ahoj Zdeni,
je dobře že se Soničce ve školce líbí. A ty nemoci bohužel si je projít musí. Už aby bylo po nich. Daneček se to vybral když jsem ho dala do soukromé pač jsem musela do práce, ale ted co je ve státní tak byl nemocnej pouze dvakrát. Tak doufám, že mu to vydrží.
Jj některé hlášky jsou docela husté co znich vypadne, nebo to co přitáhnou ze školky. Párkrát se neudržím a musím se smát.

In reply to by Zdenda3

tak to je super, že se Soničce ve školce libi, LAurinka je tam taky spokkojena, jsem rada, jedno ditko si tam pořád ještě nezvyklo a můžu vám říct, že někdy je to očistec co vyvádí... :-( s nemocemi jsme na tom stejně, zrvna ted jsme doma bohužel s antibiotikama, ma je teda poprvé, ale i tak :-( taky je hodně tvoriva, dala jsem ji nakonec i na krouzek, nejdřív jsem nechtela ale dala a super, nepřemyslela jsi o něcem když ji to takhle baví? To je pravda, tam pochytí takovy veci, že se kolikrat divím :-D a co se tyče chytrolinačeni, to je u nas běžné :-D

In reply to by Jolajka

Ahoj Jani, jj, je tu mrtvo, kde jsou ty časy, kdy jsme doma měly malinký miminka, který většinu dne prospali a my si tu mohly hezky virtuálně pokecat :) můžu tě ujistit, že my to máme se školkou v bledě modrým :00: příští rok mi jde Luky už do první třídy do školy a Štěpánek už teď prohlašuje, že do žádný školy teda chodit nebude }:) hlavu vzhůru, bude líp :a:

Ahoj holky, přeji vám všem krásný zbytek vánočních svátku a hodně štěstí do nového roku :-) Jaké byly Vánoce? u nas užasné, opravdu to bylo fajn, dárku hafo a to jsem si myslela, že toho bude málo, nechtěla jsem to přehánět, pak nevedí s čím by si hráli, ale nepovedlo se :-( :-) Laurince udělala radost snad všechno co dostala, Adunka z toho ještě nema radost, takže měla hlavně oblečení a potřebné veci, jako pliny, ubrousky, kašičky atd... :-) stromeček mi netaha, čehož jsem se bála, protože je to naše plazivé hádátko :-) jediné co nam to trošku pokazilo je, že od štedrého dne ma horečky no :-( ale vypdá to, že to je k zoubkum, má teplotu a průjem jinak nic, tak uvidíme, pokud to dneska nepřejde, tak zítra zavolám dr a zkusíme tam jet i když takhle mezi svátkama nam asi moc nepomůže, uvidíme.. a Laurinka ta už mi dneska řekla, že chce jit do skolky, že chce vedet, co dostaly deti :-) zvykla si tam a už se j tam libi a od nového roku nebude chodit denne po obědě, ale asi tam bude 3x do tydne spát, po a pá si ji budu brát o obědě, ponděli protože to je po víkendu tak aby toho nebylo moc a v pátek protože učitelky jsou rády, když jim tam v pátek odpoledne nezůstane moc deti, to je jasny :-) a co vy a vánoce, jak jste si užily?

květinky zlaté :h: , přeji vám všem úžasné svátky a ještě úžasnější dnešní večer .. Denis se strašně těší, napsal si o kytaru a o autodráhu, oboje dostane, tak snad bude nadšený !!

nevím, jestli se sem přes svátky dostanu, odjíždíme na Silvestra na hory, tak vám popřeji raději už teď, ať je nový rok 2014 plný zdraví, štěstí, lásky, radosti a rodinné pohody !!

i když už si tady nepíšeme jako dřív, mám vás pořád moc ráda .. :h:

kačenka1711

Maminky, mam na Vás velkou prosbu. Ač nic podobného nedělám, po delším rozmýšlení jsem se pro to rozhodla. Prosím Vás o přispění na léčbu rakoviny mé spolužačky ze ZŠ Léčba je bohužel zdlouhavá a nákladná a peněz rychle ubývá.. Sami víte kolik necháte v lékárně při obyčejné chřipce.. každá koruna jí pomůže zaplatit léky a výlohy za pobyt v nemocnici. Osobkou bych Vám poslala číslo účtu, peníze pak vybrala, sepsala jmeno darujícího a obnos, ktery dal a předala jí to. Předání vyfotím a fotku vložím sem. Moc děkuji. Eva

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahoj petulko :-) mi se mame porad nachlazene :-( jirik byl ted zase 3 tydny doma ted 3 dny ve skolce a zase kasle. Uz me to vytaci. Ja taky litala po neurologii, ct mozku, rtg. Nastesti jen nedostatek horciku. Co peti delas za praci? Co se tyce vanoc, jirik dostane kolo a pral si pokladnu a notebook co maji ve skolce :-D a jinak pexeso, puzzle, razitka a z her mam chytre auticko od mindoku. Vyborna logicka hra. Doporucuji :-)jo a nesmi chybet dvd smoulove 2 ;-) spis.mam problem co dominickovi. Bude mit 15 mesicu a vse ma po jirikovi. Poradte holky :-) a jinak holky uspech -domca obchazi nabytek :-D

In reply to by ivana dvorstakova

ahoj Ivanko, snad už jste na tom lépe, ta školka je pro nemoce jako stvořená :r: Denis naštěstí ok, ale hodně to vidím kolem nás, že se marodí ..

já pracuju na psychiatrii :s: .. ale naštěstí na menší klinice, tak se to dá ..

Domík je šikulka, brzy vám uteče, uvidíš !! :h:

co jsi Jiříkovi nakonec pořídila? Denis dostane kytaru, autodráhu, kufřík s nářadím a lékařský kufřík z tchiba, větší traktor, zvířátka a dinosaury od schleicha, pexesa a dvě společenské hry, docela hezké .. pak už jsme mu začali kupoval lego pro ty větší děti, tak to dostane asi u našich a u D. rodičů .. moc si to večer užijte !!

In reply to by ivana dvorstakova

Iví my jsme taky pořád nachlazený :( před měsícem jsme si prošly všichni angínou,teda postupně,já jí mám ted :s: a jak pak šla po 14 dnech do školky tak během 3 dnu zas rýma,kašel a to se s ní tahne doted :00: ted jak jsem doma já,tak ji mám taky doma aby se z toho trochu vyhrabala ale v pondělí stejně zas pujde,ve školce je pořád někdo nemocný takže to stejně nemá řešení :( Od tý doby co bere ten imunoglukan je to sice takový lepší a bez teplot že se s tím dá chodit do školky ale zdravá uplně není

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahoj Peti, se skolkou u Deniska mam radost,ze uz je to v pohode. :) S tim jeho kamosem ze skolky co se najednou zjevil u dveri smaminkou me to pobavilo :)Sranda co zivot prinasi... :) Z tve prace mam taky radost a preju at spokojenost vydrzi co mozna nejdele :one: :k: U nas jsme se rozhodli s manžou,ze tentokrate budou vanoce o kvantite nad kvalitou.. Minulej rok jsme koupili drahe darky, utratili jsme hruza penez a stejne se nejvice klukum zamlouvaly darky za par korun jako pistole a jine blbosti a ty drahe darky nic..,takze letos spise kvantita blbosti :) Malosek chce veeeeeeeelky auto a vlastne vsechno co potka :) a starsi 7 letak chce obojživelné auto VaporizR a taky ziveho křečka, vysílačky, luk a šíp, samopal, klobouk atd :s:
Jinak moc zdravim vsechny kvetinky :k: ..Preju pohodu ve skolce deticek,pripadne v praci maminek.. U nas boj,Luky na noc stale plinka a odmita to zmenit :( Uz nevim co s nim.. Ve dne si kaka do slipáčku a pak mi to jen hlasi a porad rika-promin,promin,promin,promin.. :00: . :( Motivuju,povidame si,ale vse marne a odmita to zmenit,tak si rikam,ze se to snad najednou zlomi jako kdysi u starsiho. :) Jinak je to palicak,vzteklounek jak neni po jeho,tak pousti hromy blesky jak zuri :00: ,ale pak se prituli,pusinkuje a vse odpousteno :h: :) Mejte se vsichni krasne a preju vsem pohodovou pripravu na vanoce :) :h: :a:

In reply to by siska333

Silvi my máme taky na noc plenu ale to zatím vubec neřeším,spí hrozně tvrdě a naopak když se náhodou vzbudí tak neusne hodku,dvě takže jí tu plenu s čistým svědomím nechám,jinak bych byla v práci asi nepoužitelná :00: Jinak ten druhý problém míváme taky,někdy se dokonce nestihne dojít ani vyčurat,prostě si krupne,to nás trápí už dlouho,šílela jsem že jak to bude vypadat ve školce a překvapivě tam se jí to nikdy nestalo,tak mě doma asi zkouší nebo co :( :( Ale oni z toho vyrostou

In reply to by Zdenda3

Silvi a zdeni taky valcime s plinou. Jirik uz ma ted 3 tydny suchou plinu. Vcera sem mu ji zapomela dat a.dnes ji uz nehtel ze se nepocura, tak uvidime. Uz to tu bylo jednou a po tydnu sem mu ji vrazila zpet. Problem je, ze se nevzbudi. Proste spi tvrde a bud to vydrzi nebo ne. Nevzbudi se ze chce curat takze sazka do loterie :-) jsem uz v klidu :-)

In reply to by ivana dvorstakova

Cao Ivi, rada Te vidim!!-)Luky mi taky porad slibuje,ze se nepocura,ale pendrek a je to jenom velkej kecalek.-)Nechapu jak to delate vsechny kvetinky s havarii,kdy se prdousek pocural do periny. Luky to udelal,vdy mi perinu totalne pocural a ten smrad hroznej. :00: Nepomohlo cisteni,nic..Nastesti byla perina stara,tak jsem mu koupila perinu novou,ale uz se desim toho,ze by to zase pocural.-))Tu starou perinu jsem jeste nevyhodila,vycistila jsem ji s tim,ze jak budeme trenovat znova v noci bez plinky,tak mu zacnu davat tu starou perinu a pripadna havarka me nebude tak "bolet"-).Je vycistena,ale porad z ni citim tu mocovinu :( Ja to nejak vydrzim.Nejak se to naucit Luky musi. :) Zatim na to uplne kasle :00: :) Ivi,je krasny jak uz Domisek zacina ťapkat.. Neni mozny jak to leti :00: Nedavno jsi resila jen Jiricka,prvni ditko a uz je tady druhej clovicek.. :) S tema darkama to budes mit predpokladam casem jak ja,kdy vlastne Domisek bude mit veci, hracky atd. hodne po Jirickovi a inspirace k darkum ti u Domisa taky bude schazet.. :dance: :) U nas ma Luky vse po starsim jako kolo a vse okolo jak pises..Ted k nam prisel predcasne Jezisek a klukum prinesl křečici Elišku(je to džungarský křeček)Kluci ji miluji a ja nemusim litat venku se psem :s: Ivi a vsichni,mejte se krasne!!! :a:

In reply to by Zdenda3

Ahoj Zdeni,diky za vzpruhu,ze v tom nejsem sama :) S tou skolkou jsem kdysi mela stejnou zkusenost s nasim ted uz skolakem.Nastoupil ve 3 letech a stale se pokakaval taky do slipu,ale ve skolce se mu to nikdy nestalo :? :) Taky se ve skolce pred detma hlidal a doma to pak rychle pustil do slipu :) Doma porad,ve skolce nikdy :) Ted ma 7let,uz se daaaavno nepokadi,ale zase si neumi poradne utrit zadek na zachode :00: Porad neco :) Beru to sportovne jako ty :) Mejte se moc krasne :a:

In reply to by siska333

ahoj Silvinko, ráda tě tu vidím !! :h:

se školkou jsem vážně šťastná, bylo to peklo a moc nás to trápilo .. teď se to otočilo, že je mi občas i líto, když v šatně řekne "mamiiii, teď si tu sedni a ještě čekej, já si pohraju" :s: ..

Denis si napsal Ježíškovi o kytaru, autodráhu a o skřítka Yano .. naši mu koupí puclíky s krtečkem, to ho moc baví, pak dvd s peppou a patem matem .. to bude určitě stačit, ale chtěla bych ještě nějakou tu společenskou hru, tak uvidím, co vybereme !!

u nás už pleny na noc nejsou, ale cca 2-3x do měsíce se počůrá .. sebrali jsme mu je v dubnu a to se počůrávál každou noc 14dní vkuse, už jsme to chtěli vzdát, ale vyplatilo se vydržet a udělat "režim", kdy se čůrá .. oni to pochopí, uvidíš, že Lukášek na to taky brzy přijde :k: ..

s kakáním má problém hodně dětí, co tak slyším kolem, ale taky to jednou přejde, uvidíš .. Denis má zase blok, že nechce kakat ve školce a ze začátku se mi 2x pokakal kousek před bytem, jak to držel .. byl naučený, že kakal doma vždy ráno po kouzelné školce, tak jsme si začali ráno přivstávat a po snídani si sednul na nočník a čekal na hovínko :S:, koupila jsem lactobacílky a po týdnu se to upravilo a kaká ráno před odchodem do školky .. tak možná by vám to taky pomohlo, ale vím, že každý to má jinak ..

mějte se krásně, Silvuško ..

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahoj Peti! To je fajn, že si Denísek už zvykl! Já měla jen u naší Pavlínky strach o její zdraví, protože na jaře, když byla ještě v jeslích tak trpívala na rýmy a záněty uší, ale přes léto se dala dohromady. Naštěstí měla zatím jen virozu, rymu sice taky-zelenou jak hrom, tak kvůli ní byla dlouho doma, ale pak už jsem jí prostě musela dát s končící rýmou do školky a trnula, že se jí to zase vrátí a ejhle - ona už jí zmizela! To teda čumím. :one: Snad už si to nejhorší vybrala v jeslích ťuk ťuk ťuk. Jinak na Vánoce se těším taky, budeme zase konečně chvíli pohromadě, no a přemýšlím o této hračce: http://interaktivni-hracky.heureka.cz/robo-ryba-tropicka/specifikace/#s… Pak jsem jí koupila dětský kufřík paní doktorky,protože u doktorky si furt hrála se stetoskopem a chtěla poslouchat a i v knížkách pro děti jí hodně zajímají motivy na lékařské téma :///: Doma pořád léčí plyšáky :€s€: No a pak ještě toaletní zrcátko jak už psala i Zdeňka.

In reply to by Michaela

ahoj Miško :k: , budu držet palce, ať se rýma Pavlínce nevrátí !! u nás musím taky zaťukat, že chyběl ve školce zatím jen jeden den a to kvůli zubaři ..

roborybu doporučuju :s:, máme doma Zlatušku a je vážně skvělá .. jen teda ty baterie moc dlouho nevydrží, ale jinak je z ní Denis nadšený ..

In reply to by Michaela

Ahojky, ta ryba je hezká. Koukali jsme na ní. Dobrá hra je Kde je myška nebo tak nějak. Hra pro 4 hráče a hlavně to ti naši drobci pochopí. A už zkoušej podvádět :///: .
Zatím jsme byli poue jednou nemocní a doufám, že jsem si to už vybrali. Střevní viroza s podezřením na salmonelu. Bohudík testy dopadli skvěle. :h: :h:
:a:

In reply to by Zdenda3

Taky jsem zvědavá, jak jí to dlouho bude bavit :s: Jinak by mě ještě zajímalo, jestli neznáš, nebo kdokoli tady z vás takovou hodně starou skládačku - pamatuju si to u babičky, moc mě to bavilo: Byla to velká skleněná podložka s důlky pro malé skleněné různě barevné kuličky a ty se tam mohly skládat a vytvářet různé obrázky. Ty kuličky byly docela malé, jako hrášky tak bych jí to pořídila až později, ale mám obavy, že už se to vůbec nevyrábí. Ani v bazarech jsem to neviděla :n: :(

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahojky,to je dobře že se vám daří a Denísek je už spokojený.Já už taky makám,Soňulka je ve školce taky spokojená,taťka už nám nejezdí takže mi i s malou pomuže a je to super.
Já už pomali nakupuju,mám už pár dárečku včetně toaletního stolečku a dneska jsem si dovezla lustr se sluníčkem a mráčkama a záclonu s Arielkou k Soňulce do pokojíčku :h: .Hru budu určo kupovat tuhle http://stolni-hry.heureka.cz/mattel-padajici-opicky/ a přemýšlím o dětským člověče nezlob se a docela se mi líbí i tohle http://www.multihracky.cz/18814/hra-pro-nejmensi-krtecku-nerozlij-to.ht… ještě nějakou stavebnici a dneska jsem viděla v kaufu moc pěkný domeček pro panenky,no ale tak to jsou holčičí věci :)

In reply to by Zdenda3

ahoj Zdeni, jsem ráda, že jste se Soňulkou spokojené !! :k: a že je tatínek s vámi doma celý týden je super !!

ta hra s krtečkem je super, děkuji za tip .. kamarádka mi v týdnu doporučila tohle - http://www.svet-her.cz/spolecenske-hry/uz-umim-dej-ber/, http://www.hrajeme.cz/hrajeme/GameDetail.aspx?id_hry=1434 a taky se mi to moc zalíbilo ..

a jinak jsem si teď vzpomněla, že jsem v září koupila encyklopedii - http://www.bux.cz/knihy/45546-mala-detska-encyklopedie-pro-deti-3-6-let…, už v ní teda prohlížíme, nevydržela jsem ji schovat, je senzační !!

Ahoj ženy,
jak se máte? Je moc pěkné počasí tak si doufám taky užíváte sluníčka.
Jinak už jsem 23+6tt. 11kg nahoře, a je nám dobře. už 3týdny jsem doma na neschopence tak už jsem začala prát a vybalovat věci po Danečkovi. Jelikož bude druhý raubíř tak mám věcičky. Jenom musímm dokoupit zimní oblečky jenom část.
Co jsem doma tak otoky a bolest břicha trochu ustoupily a je mi mnohem líp.
:a:

In reply to by Aimy

Jé už víte pohlaví :h: To je fajn, že jsi doma, opravdu už si tělo samo řikalo o oddych. Když jsem čekala Pavlínku, byla jsem oteklá šíleně, hlavně nohy - trávila jsem dost času v autě, takže to se na tom dost podepsalo. Tak se opatruj a odpočívej :-)

In reply to by gabyka

Taky ji moc gratuluji a hlavne malymu preji hodne zdravcka! Jak se jmenuje? Kamaradce se narodil ve 28tt chlapecek,mel kilo a uz je to krasny triletak, ktery chodi do skolky s jirickem a nema zadny zdravotni problemy. Proste krasny sikula! Leusce preji hlavne pevne nervy.

In reply to by Zdenda3

Téda, to jsem vůbec nevěděla. Hlavně jsem nechápala zprávu o tom, že Leuška má chlapečka a ty jsi napsala, že mu budou 2měsíce. Netušila jsem okolnosti... :00:
Téda, tak to klobouk dolů, že to malý zvládl. Hlavně hodně zdravíčka.
A ona už sem nechodí na MT?

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka