KVĚTINKY SOBĚ :)! | Moje těhotenství.cz

KVĚTINKY SOBĚ :)!

Obrázek uživatele mimilinko

:k: HOOLKY :k:

- máme tady blog, kde si můžeme psát, co nás trápí a nebo prostě jen tak si poklábosit mezi sebou :€d€: :€d€: :€d€: !

AKTUÁLNÍ SEZNÁMEK

NAŠE BŘÍŠKA

NAŠE ZLATÍČKA

NAŠE PRVNÍ VIDEO

JÍDELNÍČEK

SRAZ 2011

Obrázek uživatele mimilinko

ahoj květinky, 

po strašně dlouhé době jsem se přihlásila, stránky se dost změnily, tak mi chvíli trvalo, zorientovat se :n: ..

jak se všechny máte a hlavně, co vaše květinky? v září už budeme mít školáky :h: Deni se moc těší, jen tedy odchod ze školky byl pro nás těžší .. měl tři roky jednu učitelku, bylo jich ve třídě 13 dětí, tak to pro všechny bylo dost těžké, i pro maminky :n: 

ráda bych vás zase někdy všechny viděla, ale asi je to nereálné :n: ikdyž na podzim, nějaký víkend, bysme mohly něco vymyslet, děti by byly jistě pro :one: 

jestli jsem tedy někdo zavítáte, napište, jak se máte :h: 

 

Petra

Obrázek uživatele Aimy

Ahoj Peťo,

ráda pojedu na sraz. Máš velkého šikulka. Mi máme odklad. Ale u nás je to dobře. Dneska nám řekli že máme na 90% ADHD poruchu. Tak se teď hodně učíme atd.

 jo jinak jestli máte holky na Fc skupinku nemohu ji najít. 

Martina :a: 

Obrázek uživatele Zdenda3

Květinky 2010,dyžtak mi pošly tvuj nick na fc a já tě přidám Marti

 

Obrázek uživatele 3kobra3

Ahoj Petul. To je supeer, ze jsi napsala. Já tu také strašně dlouho nebyla a koukam jako blázen, jak je to tu jiné. 

Srázek by byl super, nikdy se mi nepovedlo se s vámi sejit, jen takovy minisrazik ve třech. Hrozně rada bych vas viděla. Jen tedy nevím, jak moc reálné to je.. Právě, ze spouště už začnou školní povinnosti.. My máme odklad, takže si to o rok protahneme. Jen to bude komické. Už ted je Tomík nejvyšší ve třídě :00: 

Já jsem tedy klidně pro, něco podniknout :-)ve skupině na FB je to napsané, ale koukam, ze se zatím moc z nás nepřihlásilo..

Obrázek uživatele mimilinko

ahoj Veru,

jsem ráda, že píšeš !! :a: snad sem časem zavítá více fejsbukových květinek ..

z odkladu si nic nedělej, Deni sice do školy jde, ale to jen proto, že jsme se dostali do malé, kde mají tedy třídy jen do páté, ale je jich ve třídě 15 dětí .. kdyby měl nastoupit do školy, kde jsme třeba byli na zápise a kde bude ve třídě 28 dětí, uuuuf, to bych mu dala stopro odklad, to by Deni nedal .. :00: 

Tomík je veliký? to je super náhodou !! Deni má 110cm, nic moc, ale ukliňuje mi to, že i já jsem byla až do třetí třídy nejmenší a teď mám 172cm ..

moc ho pozdravuj a ten sraz vymyslíme .. byť i třeba jen na jedno odpoledne v Praze :h: 

Obrázek uživatele Zdenda3

ahoj Peti,holky vzkazují že sraz by byl super ale většina už zapomněla heslo a nedostanou se sem :n: 

Obrázek uživatele Zdenda3

No ahojky,teda ti řeknu že jsem koukala že taky zavítáš :a: ,navíc se mi nejdřív otevřela stránka kde píšeš že máš kontrakce a že nevíš jestli už budeš rodit,bohužel datum  2010 *smile*  .Tady je totálně mrtvo,píšeme si na f.......,víš kde,pod stejným názvem jak tady.Já bych rozhodně byla pro srazík Jednička Jinak role babičky je skvělá,mladý bydlí v přízemí v našem baráku takže malou vidím kdy chci a zas jí mužu honem rychle vrátit :€s€: .Laurince už bude pul roku,narodila se trochu dřív,letí to jak blázen. No a Sonička je naše zlatíčko,i když už začíná odmlouvat,nechce se jí uklízet,neustále chce abych se jí věnovala jak už není školka,no holt vyrustá jako jedináček,ale do školy se těší,já už mín Koulení očima Smile .Jinak se nám na jaře objevila epilepsie,takže Sonička má léky a naštěstí v poho,od té doby žádný záchvat,před nasazením léku 2 takže žádný drama,doufám že z toho vyroste jako já.Právě jsem na tebe myslela když jí to našly jak je na tom Denísek.Měj se krásně pa

Obrázek uživatele Marynka

Ahoj Zdeni po dlouhé době jsem sem zavítala a nějak jsem se tu nemohla orientovat:n: moc gratuluji k babičkovství já už jsem trojnásobná *smile* mám dvě vnučky a jednoho klučinu konečně*smile* jmenuje se Martínek po dědečkovi*smile* ani nevím jak často sem chodíte tak zatím:a: pusu posílá i Adélinka

Obrázek uživatele mimilinko

ahoj Maruško, moc tě zdravím a gratuluji k babičkovství :h: :a: 

Obrázek uživatele Zdenda3

Ahojky,no že taky zavítáš Smile No páni už 3 vnoučátka,to je krása.Mladý bydlí dole v baráku tak se mužu ňuhňat do aleluja což je super Smile Pa pa

Obrázek uživatele mimilinko

ahoj Soni .. když já na ten fejsbuk moc nechodím :00:  , ale jo, pokud by se holky neozvaly sem, tak bych se tam asi přihlásila, ale zkus jim napsat, ať sem dorazí :one: jestli si tedy ještě pamatují heslo - já ho uhodla až na potřetí ..

to mi mrzí, že se ta potvora ohlásila i u Soňulky :n: , ale určitě z toho vyroste !! Deni je už bez léků, chodí jen 2x za půl roku na kontroly, ale snad to bylo jen z těžkého porodu a už se mu to nikdy nevrátí .. hraje teď ten fotbal, uběhne toho za trénink dost a nic mu to nedělá, tak jsem štastná - ťuk ťuk ťuk ..

babička :h: na to už se taky jednou těším a přesně, pomlazlit, rozmazlit a odevzdat :a: ..

tak se zatím měj hezky a zkus to holkám na fb napsat, ať zavítají .. přeci jen MT je MT, ikdyž už není tolik času a nadšení jako dřív .. :€s€: 

Obrázek uživatele Zdenda3

Ahojky to je super že už je Denísek bez léku,věřím že Sona se z toho taky dostane ,jako já.Jj písnu jim,snad se ještě někdo ozve.Pa pa

Obrázek uživatele mimilinko

určitě ano :h: 

Obrázek uživatele Zdenda3

Ahoj holky,musím se pochlubit s novinkou,moje nejstarší dcera čeká miminko,takže v unoru ze mě bude babička ze Soňulky "velká" teta*smile* ,no a aby se to nepletlo tak to bude holčička Sluníčko .

Co budete kupovat těm našim květinkám k vánocum?

Obrázek uživatele mimilinko

Soni, veliká gratulace :h: jak si užíváš roli babičky?

Obrázek uživatele Aimy

Květinky jak se máte????
Co dětičky. Dětem bude v květnu 5 a šíleně to letí.
:k: :k: :k: :k: :k: :k:

Obrázek uživatele Aimy

Ahoj holky,
tak jak jste si užily vánoce??? Co dětičky Srdce Srdce Srdce
Daneček byl nadšenej jak jinak. Krásně to prožíval :qu:
Pápá

Obrázek uživatele Michaela

Vánoce byly skvělé, byla u nás Honzovi rodiče-pozvali jsme je, skvěle jsme si to užili, hledali jsem po venku Ježíška, jestli už k nám letí a děda nenápadně zazvonil a přišli jsme z venku ke stromečku, sama jsem si to užila a zavzpomínala si když jsem sama byla malá Jednička Včera jsme se vrátili ještě ze silvestra na chalupě v podhůři Jeseníků s kamarádama, kteří mají taky děti v podobném věku a nemělo to chybu :///:
Přejeme všem šťastný a úspěšný rok 2015! Srdce

Obrázek uživatele Zdenda3

vánoce byli krásný,starší holky nadšený trefila jsem se jim do vkusu takže jsem byla spokojená i já,no a Sonička byla rozkošná jak jí svítily očička,jak s nadšením trhala papír,dostala vše co chtěla takže byla unešená Srdce Srdce Srdce no a já měla na vánoce doma všechny své děti,jen svojí rodinu takže nádhera Sluníčko

Obrázek uživatele Eliza2

U nás všechny holky měli radost, takže spokojené vánoce. Pápá

Obrázek uživatele 3kobra3

Tak jsem sem přišla po hodně dlouhé době, čekala jsem, že si pěkně počtu... a ono nic... Kampak jste se všechny rozutekly? :///:

Obrázek uživatele alenkas

Ahoj holky,
vím, že spousta z vás už sem moc nechodí, ale když teď mají naše květinky už 4 roky, tak by možná neuškodilo oprášit seznámek, kde jsme v minulých letech doplňovaly jejich údaje o váze a výšce.
Odkaz na seznámek je tady:
http://www.mojetehotenstvi.cz/seznam-kvetinek-2010-miminka-ii
Tak kdo chcete, tak napište aktuální údaje, pa Pápá

Obrázek uživatele alenkas

Ahoj holky,
konečně jsem sepsala nějaké novinky o nás plus něco málo o oslavě narozenin a přiložila několik fotek jak kluků, tak moje z turistických výšlapů. Kdo se chcete mrknout, tady je odkaz:
http://www.mojetehotenstvi.cz/blog/kluci-oslavili-6-let-4-roky-par-novinek
Pápá

Obrázek uživatele Zdenda3

Tak dnes ráno to byli 4 roky co se nám narodilo naše největší štěstíčko,naše Sonička Srdce Srdce Srdce Srdce Veliká gratulace i dalším dnešním oslavencum Štěpánkovi a Tomáškovi. :k: :k:

Stránky

Chci dát miminko k adopci

Dobrý den,

Nedávno jsem zjistila, že jsem v 17 týdnu těhotenství bohužel...

Kojení - mokrá podprsenka

Ahoj, už nějaký ten měsíc kojím a vše ok, ale včera vnoci se mi hrozně pustilo mléko a všechno mokre. Dá se to nějak řešit aby se to už...

Варанга

Варанга средство от грибкаГрибок -...

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Všem krásný den :k: .... tak Vám konečně můžeme ukázat ženicha(Rozaarinčin Matýsek) a nevěstu spolu :€p€: , taky byli spolu včera u pana doktora na kontrole s kyličkama a všechno je v pořádku jak u Matýska tak u Šárky :\x:

Ahoj děvčátka,

dnes v noci, když jsem se z pravého boku chtěla otočit na levý, tak jsem do levé části břicha dostala celkem silnou křeč, která během chvilky přešla, ale do rána jsem cítila bolesti tam dole. Teď pořád břicho cítím jak je namožené, jakoby po cvičení...

Dobré ranko tetky. Prosim poradte - malemu bude sedm mesicu, vazi cca 8,5 kila. Uz par dni mu k snidani (spi celou noc) nestaci velka lahvicka nutrose (240 ml). Co mu mam dat? Nejaky jogurtik nebo kasi? Ted jsem mu strcila baby susenku... Smile Díky a krasny den!!! Kristy

Prodám moderní kočárek po jednom dítěti. Zakoupen na konci záží 2009, záruka do 9/2011, kočárek je jako nový, využívaný 7 měsíců, sporťák vůbec. Zdarma přidám plastenku na hluboký kočárek.

Holky, chtěla jsem se zeptat, jestli když dám tu čepičku prát na 60stupňů, co to udělá? Roztáhne se nebo srazí? Háčkovala jsem z Camilly... díky.

Ahoj Holky..Prosím vás kdy propouštej maminky po cisaři domu?Děkuji Pápá

Čau mamči, tak jsem se včera rozhodla že zreguluju noční kojení po hodince aspoň na kojení po dvou hodinkách. V 8 jsem jí naládovala kaší a po koupání dala spinkat!!!! Spala opět jen hodinku!!!! tak jsem si řekla, že jí nechám vybrečet. Řvala celou hodinu v kuse!!! TAk jsem řekla Martinovi jestli by jí nezkusil uchlácholit a jak jí vzal do roukou tak řvala ještě víc.

Malá ukázka naší malé rodiny :°~°: :°*°: :°~°: :°*°: :°~°:

Ahoj, potřebuju poradit. Náš ,malej(jeden rok) nás začal plácat i do obličeje, kolikrát i hračkou. Nemyslí to zle, dělá to ze srandy, ale je to nepříjemný, tak ho to chci odnaučit, le nevím jaká by měl být moje reakce. Nevím jestli ho plácnout, když ho chci plácání odnaučit, tak mi přijde divný ho plávcat. Jak to máte vy?