Káva | Moje těhotenství.cz

Káva

Obrázek uživatele Misounek

  Tak mám zítra odpo volno. Můžete přijed Ivet a Nadi.


  Komentáře

  Obrázek uživatele Naděnka

  Ahojda, já s tím počítám. Ivet jde tuším ještě do Sanusu ve čtyři, pak bychom vyrazily. Hele, jen tak předem sonduju, půjdeme asi někam na kafe, viď? Možná budu muset vzít s sebou bafana...

  Obrázek uživatele Misounek

  Hele do sanusu jde dneska ne? No venku se mi být nechce,tak asi někam zalezem na něco teplého. Co to znamená bafana,zní to jako by to byl velkej hafík. Co je to za rasu? Malí pejsci můžou ke mně domů Smějící se mimčo

  Obrázek uživatele Naděnka

  Hele, tak bez psa, už jsem to zařídila. Jinak je to malej voříšek, neškodnej...

  Obrázek uživatele Misounek

  Dobrá,dobrá. Když vyjedete ve čtvrt na tři,tak ve tři nebo lehce po jste v Kostelci.Zavolejte a já vás nanaviguju k naší bytovce a půjdem si sednout na kafčo. Kdyby něco volejte SOS ju.

  Obrázek uživatele Lilie

  Dobré ráno děvčata, dobrá Nadi, tak tě naberu ve čtvrt na tři ..nevím na kterém terminále myslíš, ale budu kroužit kolem čezu na nádru...vyhlížej malej černej jeep..jo?
  Moni zavolame...jinak by jsme k tobě netrefily...chi

  Obrázek uživatele Naděnka

  Myslela jsem nový terminál hromadné dopravy. Dobrá, taky budu korzovat mezi terminálem a hlavním nádražím. Těším se. N.

  Obrázek uživatele Lilie

  jooo tak tady jste se schovaly :C]]:
  Tak Naděnko v sanusu jsem byla dnes...a jinak mi písni v kolik a kde mám přistavit pro tebe taxík. :qu: jinak bych to viděla, že můžem vyrazit kolem druhé a dát si s Monou třeba ještě oběd před kávičkou!!
  A Moni ty mi napiš jakým směrem se máme vydat, a kdepak na nás počkáš.. :°°//:
  Zatím mizím....přihlásím se ještě nějak po 21.hod...tak pište pište

  Obrázek uživatele Naděnka

  Beru, z práce můžu zdrhnout kdykoliv, takže v pohodě. Klidně ve dvě, není problém. Tak ve čtvrt na tři na terminále? Raději ještě napíšu SMS.

  Obrázek uživatele Misounek

  Tak Beru. Přijeďte pěkně do Červeného Kostelce. Je to směr Jaroměř,pak Česká Skalice a tam odbočíš doleva na Kostelec( je to směr na Zlič a Ratibořice).
  Dyžtak volej 737527573 Jednička Počkám vás buď u baráku nebo na autobusáku,ještě uvidíme ju.Já už budu po obědě,dostala jsem od sestřičky koprouku,ňááám.
  Už se moc těším.pápik

  Obrázek uživatele Lilie

  Neboj však mi si tě najdem...až budem přijíždět do kostelce, tak zavolame a navedes nas blíž..
  tak zatim papa a taky se těším pa

  Snídaně u částečně kojeného ročního dítěte

  Dobrý den, neporadíte mi někdo, co dávat ke snídani roční holčičce, která je částečně kojená a částečně na UM? Zatím jsme ráno vždy...

  Nesnasim sve dite :'(

  Dobrý den.
  Jsem skoro dva roky na rodičovské „dovolené“ se svým dítětem. Bohužel není den, kdy bych nelitovala svého rozhodnutí...

  Otěhotnění??

  Ahoj. Jdu k vám pro radu. 11.listopadu jsme s přítelem měli pohl.styk, podle kalendáře WomanLog měla být ovulace 12.listopadu. Tentýž...

  Tlaky v podbrisku

  Ahoj. Jdu k vám pro radu. 11.listopadu jsme s přítelem měli pohl.styk, podle kalendáře WomanLog měla být ovulace 12.listopadu. Tentýž...

  Neztloustnu po Agolutinu?

  Zdravím Smile Dneska jsem dostala 1...

  Smile Ahojte děvčátka....mám takový dotaz...ikdyž to není o mimiškách ani o těhu...ale třeba mi nějaká poradíte.Tak nějak mi hodně začaly padat vlasy.....tak doufám,že malá bude alespon vlasatka...:)Jinak mam vlasy husté..ale jak to tak vidím musim se jít nejak ostříhat.A právě v tom je problém.B

  Ahoj, takový dotaz. Prý v 13.tt se může začít tvořit kolostrum. Už se někomu tvořilo ve 13.tt??? Mě nic neteče, ani po promasírování.

  ahojík Steli a jiné těhulky,

  čau holky, strašně dlouho jsem tady nebyla!! moc Vás zdravím!! malýmu už je 16 měsíců, a taky už čekáme druhý mrně, povedlo se, ani nevíme jak! Smile mam takovej dotázek. nemáte nějaká fígle jak naučit dítě na nočník? Malej tam vydrží chvíli, pak zdrhá, nebo většinou nic neudělá.

  Oblíbený recept na perníčky, já letos koupila v krámě kvůli času a už to nikdy neudělám. Nevoní tak, koření ošidily schovaly za kakao. Na jídlo udělám vlastní.

  Dobré ranko všem, jak jste se na dnešek vyspaly? Já nic moc, ostatně jako každou noc Sad Náš malej :°O°: 10 měsíců začal v noci dost zlobit, vyžaduje kojení až 4 x za noc, no kojení, spíš dudání :e): , jinak není k utišení. Přemýšlím, že kojení ukončím,nevím??? ale jak na to?

  Ahoj holky. Zjistila jsem, že je nás tady z Havířova celkem početná parta. Tak to pojďte dát dohromady a uděláme srazík. Nejpreve napište, kdo všechno by jste se chtěli srazit a pak vymyslíme místečko. Holky pojďte do toho.

  Seznámek:
  Bigidi
  Kikulenka
  Luciekres
  Evicka20Havirov
  verunka1986
  Denisa9191
  gerison
  Susan23
  Elca

  Ahoj holky,tak jsem tu nedávno psala že jdu s malou na propichování oušek ohledně náušniček.Byla jsem objednaná na dneska odpoledne.Celí víkend jsem na to myslela jak to bude malou bolet a tak jsem se dneska ráno činila.Obvolal jsem 8 dětských doktorek a u deváté to vyšlo.Paní doktorka nastřeluje náušničky za 350 korun a říkala že je to opravdu bezbolestný.

  Ahoj holky, tak včera jsem byla večer na pohotovosti v nemocnici večer a řeknu Vám, ochotnějšího doktora byste asi nenašli. Přišlo mi, že ho obtěžuju s tím, že necítím pohyby a on musí udělat ultrazvuk. Paráda, ale malá je naštěstí ok. Mám vysoké teploty, tak mi předepsal paralen, ale já mám doma Panadol. Myslíte, že je to to samé a můžu ho užívat?