Jak přežít

24.08.2013

Jak jste přežili smrt vašeho dítěte? Nás andílek umřel včera 23.8.2013. Měl rok a dva týdny. Bylo to vymodlené dítě, byl to zdravý chlapeček. Vraceli jsme se z dovolené. Zastavili sjme na hradě Sovinec a dali baštu, že pojedeme. Vylítla od něj vosa, nevíme, jestli ho štípla, jak měl plnou pusu dávil se a šl oto strašně rychle. Bouchali jsme ho hlavou vzhůru do zad a pak upadal do bezvědomí, měl hned pomoc, ale nedalo se mu pomoci. Byl tu a už tu není. Jak to přežít. Bylo to krásné dítě, všichni ho milovali, dokázal rozesmát celé metro. Mikulášku proč? Zůstaneš navždy v našich srdcích.

:r: :r: :r: hrůza... nejspíše měl alergii-mám s ní zkušenost u bráchy a .... je mi to děsně líto-tohle by se nemělo stávat... držte se :h:

Ahojky, psala mě to Danička ze srpňátek.Strašně mě to je líto.Tohle je bohužel věc, která se v životě nedá uhlídat.To samé se stalo ségře ale přiletěl vrtulník tak se dala zachránit.Ale také se dusila, včely jedny proradné!!!! Moc moc vám držim pěstičky ať bolest ve vašich srdcích brzy se zlepší a jste silnější než kdy předtím.Ale moc dobře chápu, že teď to nepůjde. :r:
Jsme s vámi a myslíme na vás

Mám stejně starého chlapečka... :r: :r: :r: je mi z toho smutno, nedokážu si to představit Drž se :k: :k:

Nevím, co poradit. Stát se to mně, tak vím, že jdu za ním. Hodně sil....prý to čas zahojí nebo alespoň obrousí tu nejhorší bolest. Je mi to moc líto.

Taky přeji upřímnou soustrast, tohle je to nejhorší co se milující matce může stát... :|€|: spraví to jedině čas, ale bolet to bude pořád...je mi to fakt líto...:-(

Ahoj, sice jsem vás neznala, ale od chvíle kdy jsem si přečetla tvůj příspěvěk jsem s vámi, pořád na vás musím myslet. Tady asi těžko radit, kdo nezažil, nemá představu, jak těžké to je. Nebuďte na to s manželem sami, obraťte se na odborníka. Přeji vám hodně, hodně sil to zvládnout, Bohumíra.

Upřímnou soustrast.... :( :r: :r: :r: je mi z toho hodně smutno, toto by se nemělo dít.... co víc říct.... hodně sil....

:r: :r: :r: :r: :r: tohle bych nepřežila :r: .Drž se, je mi z toho tak hrozně, že nevím co napsat :r:

Upřimnou soustrast :r: Já dokázala přežít jen díky prvnímu synovi.Byly mu dva roky a 3 měsíce,když mladší bráška zemřel,tak jsem se prostě musela starat,ale chvílemi to bylo k nepřežití......Už je to rok,co tu Davča není,bolest se dá tak nějak snést a v květnu se mi narodila holčička. Vyrovnat se s takovou ztrátou je hrozně těžké :r: chce to hodně hodně času......

In reply to by JoHanule

To nevím,život je někdy hrozně krutý.Když jsme jezdili za Davidem na Karlák,pochopila jsem,že nejsme jediní.......Mě pomáhalo se vybrečet,vykřičet prostě vyventilovat bolest ven.Brala jsem antidepresiva,jelikož bez nich bych nespla ani ty 4 hodiny,3 týdny po odchodu Davči jsem začala podnikat,pronajala jsem si dětský sekáč,což byla asi nejlepší terapie.Pokud si budeš chtít se mnou virtuálně popovídat není problém,kdykoliv se ozvi. :k:

Došla mi slova, ani nevím co napsat...upřímnou soustrast, držte se, čas snad ty rány ve vašich sdrcích trochu otupí :k:

Upřímnou soustrast. Mě zemřel před měsícem náš všemi milovaný synovec (13 let)a jak to přežít? je to těžké, snad čas to zahojí.....

Upřímnou soustrast :r: , je to šílené, hrozné, nechápu, proč se takové věci dějí, drž se, přeju tobě a celé tvé rodině hodně síly, Míša.

Upřínmou soustrast.čtu Tvuj příběh a brečim. Z vlastní zkušenosti ti mužu říct že čas je nejlepší lék, nikdy nezapomeneš jen ta bolest se časem zmenšuje.
Pomohlo mi se věnovat něčemu jinemu, odvést pozornost, zbalila sem všechny jeho věci a darovala sem je charitě které sem se i dlouhou dobu sama věnovala a fakt mi to moc pomohlo. Přeju hodne sil.

:r: :r: Je mi to tak strašně líto :r: Přeji upřímnou soustrast :r: :k: Čas tu bolest jistě otupí. Přeji mnoho síly :k:

musíš být moc silná! Určitě bych vyhledala odbornou pomoc u psychologa, tohle nemůžeš jen tak sama zvládnout, drž se!

Panebože, to je strašné, to je jak z nějakého zlého snu :-(. Je mi to moc líto, upřímou soustrast

bože...tohle snad ani nemůže být pravda. Je tu hodně holek, co zažily takovou věc, určitě ti napíšou... Já jediné, co mohu nabídnout, je kontakt na toto sdružení rodičů, kteří přežily své děti, určitě tam dostaneš podporu, která ti pomůže. http://www.dlouhacesta.cz/ Posílám ti moc sil a přijmi upřímnou soustrast, je mi to strašně moc líto :(

vím,že je to bolest,kterou nikdo nedokáže utěšit.Je mi z toho samotné na nic........Buď statečná !!!!!!!!!Moc je mi to líto.DRŽ SE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka