Jak jste poznali, že Vám dr. dělal Hamiltnův hmat?

30.07.2014

Jak jste poznali, že Vám dr. dělal Hamiltnův hmat?

Kliknutím vložíte smajlíky:

myslím,že můj komentář už je zbytečný :s: protože přesně takhle co popisuješ jsem začala rodit já :00: :00: :00: Po Hamiltonu celodení silný špinění.Odchod hlenový zátky.Bolesti nepravidelný až i přestávali a po 10 hodinách nastoupily v plné síle :///: Od Hamiltona za 20hodin se malá narodila :h: :h: :s: :s:

No mně neřekl, že mi ho udělal. Ale příšerně to bolelo, a měla jsem silnou kontrakci. Je možné že ho dělal, ale přes tu bolest, jsem nevnímala přesně co. Jenom mi řekl, že můžu po tom špinit. Špiním docela dost, a ještě mně chytli záda (horká vana nepomohla) a furt mi tvrdne břicho. Tak mně napadlo, jestli to nebyl hamiltnův hmat.

Mě ho udělala porodní asistentka při mém falešném výjezdu do porodky v 37tt, se slovy "vydržte, já vám pomáhám :O " Prstem tam dloubala a já myslela, že vyletím z lehátka :00: Děs, ani to nedokážu popsat...

U prvního hamiltona jsem vnímala malé kroužení uvnitř. Jinak nic, žádná bolest či podobně. U dalších třech jsem si o něj řekla s nadějí přiblížení porodu, ale ani jeden z nich jsem vůbec necítila, že by mi ho udělali doktoři. Ani u jednoho jsem ani maličko nazašpinila. Ve všech případech mi o hamiltonu doktoři řekli či jsem si o něj řekla já a bavili jsme se o tom s doktory. Takže žádné nemilé překvápko.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka