Dnešní noc | Moje těhotenství.cz

Dnešní noc

Obrázek uživatele Pechy

  Ahoj holky. Tak se vám jdu "pochlubit" jakou jsme měla dnešní noc. Přítel byl na koncertě - hraje na bicí - že přijde pozdě, to jsem tušila. Byli mimo Prahu, u nás na chatě, pozval si je kamarád na narozky. Já zůstala doma, neb jsem nemocná.
  No ve 2 ráno se vzbudím, že tu není, tak volám, jak jsou na tom, jeslti vůbec dorazí a jestli se jim něco nestalo v autě. Tak mi opileckým hlasem sděluje, že přijede tak za hodinku. Tak si zase v klidu usnu. Ve tři přijde, ani nezamíří do postele ale do obýváku na gauč. Si říkám, aspoň mi tu nebude smrdět.
  Za chvíli slyším, jak zvrací...no kam, to vám snad ani říkat nebudu...samozřejmě že do dřezu, kde bylo nádobí, za chvíli znovu, pak do koupelny do umyvadla a završil to záchodem. Tak si říkám, no hlavně, že nepoblil tu novou sedačku...čuně jedno.
  Pak slyším, jak je na záchodě už dlouho...nejspíš tam usnul, tak to neřeším a usnu taky, jak odešel asi po půl hodině ze záchodu, tak si jde lehnout zase do obýváku a tentokrát to sedačku už nezvládla Sad Ještě jsem vstala a šla vytřít podlahu, neb vím, že on by to tu šmrdlal nějakým hadříkem a ráno by to tu smrdělo. Tak jsem si dala ve 4 ráno úklidovou četu, opláchla jsem i to nádobí ve dřezu a umyla dřez a on si spokojeně chrupkal. Gauč naštěstí nedopadl zase tak hrozně, až se probere, tak si to pěkně uklidí. No, takze jsem krapet nevyspala, protoze jsem pak zase nemohla usnout, prcek me kopal a ja byla rozjeta z uklidu. Nakonec jsem i s Belčou musela, protože páníček chrní...chlapi mizerní.

  Komentáře

  Obrázek uživatele Kytiii

  tomu říkám noc Smile
  naštěstí mám Kryštůfka dobře vychovanýho a v noci mě nekope... snad mu ten rytmus vydrží i po narození Smile

  a úplně tě chápu, žes to šla uklízet... já měla vždycky tu smůlu, že jsem to byla já, kdo zvracel - ale na druhou stranu jsem to většinou tušila, že to přijde a měla kýbl u postýlky Smile

  už ani nevím, jaký to je... se opít a poblít Smile

  Obrázek uživatele Pechy

  ale můj drahý mi to v noci názorně ukázal Smile
  Mě prcek normálně v noci taky nebudí, ale jak jsem nemohla usnout, tak jsem ho cítila, jak tam řádí, asi se mu líbilo, jak řádil taťka... :s:

  Obrázek uživatele Kytiii

  řádili v duetu Smile to je paráda... to si ještě užiješ Smile

  Obrázek uživatele Pechy

  až mi bude chodit opilý syn s otcem a zeblejou mi celý byt? no to bude paráda. Myslím, že tou dobou už budu mít sbalený batůžek a budu na cestě za lepšími zítřky :s: :s:

  Obrázek uživatele Kytiii

  tak to jsi mě fakt pobavila... mě až syn objeví otcovu zahrádku s marihuanou a já je objevím v zeleném políčku s blaženými úsměvy, tak jim asi taky dám tečku mezi oči...

  Obrázek uživatele Pechy

  tam s nima budou sedět i ten můj s tím mým v bříšku. Asi jim tam dáme tečky obě a půjdeme s těma batůžkama společně Smile Stejně, já bydlela s kamarádkou a jak jsme si vyšly ve všem vstříc..soužití dvou holek s tím, že spolu nic nemají a jen si občas někde užijou je asi ideální :s: :s: Ještě o tom přeci jen popřemýšlím :qu: :qu:

  Obrázek uživatele Kytiii

  tak až budeš hledat parťačku do dvojky, tak se ozvi Smile
  pídě mi začíná kroužit mezi střevy, asi se mu zase něco nelíbí... fakt nevím, co po mě ještě chce Smile

  Obrázek uživatele Pechy

  tvoje střeva hrály :s: :s:
  Jo to přijde, až je tam najdeme v tom zelené políčku, jen já bydlím v bytě taťky, asi si budeme muset nějaký najít nebo pronajmout :qu:

  Obrázek uživatele Anetka

  Tak to je vesely, teda. :pig: jedno! Covece, ty mas naturu - obdivuju! Ja bych po nem asi neuklizela. .

  Obrázek uživatele Pechy

  to tady, tak to bych se ráno asi poblila a navíc by to mohlo ještě zničit tu podlahu...přeci jen ty kyseliny, nic moc. Hold jsem hodná ženuška a ten parchant pořád ještě spí, asi ho vyměním :spid:

  Obrázek uživatele PavlínaL

  Tak to byla noc teda :)...zvratky jsem uklízela jednou, protože mi ho bylo "líto", jak je mu chuďátkovi špatně...Teď bych mu to nechala pěkně "sežrat" a drhl by si to sám...No ale s jedním musím souhlasit - pak bych si to šla předrhnout sama, protože tuším, jak by to asi vypadalo...

  Obrázek uživatele Pechy

  mě ho tedy líto nebylo, ale bylo mi líto tý plovoucí podlahy :s: Dneska si to ještě vyžere Smile Už jsem to všem řekla, ať má aspoň ostudu :\x:

  Obrázek uživatele Zuzana.Picmouse

  Tak to bych mu nedarovala.Zvratky zasadne neuklizim.Vozralej nevozralej by lital jako hard na holy. Sad Prase

  Obrázek uživatele Pechy

  jenže on by to tu ošmrdlal já bych ráno vstala a poblila bych se z toho smradu. To jsem si raději napustila kýbl, dala do toho takový to voňavý na plovoucí podlahy a umyla jsem to, jinak bych se tu ráno zbláznila. Bude si drhnout, ale ten gauč. A když je takhle vožralej, tak tě stejně nevnímá, já mu to dám sežrat dneska :s:

  Obrázek uživatele Zuzana.Picmouse

  Tak to uz by me presla zlost. Smějící se mimčo Doufam ze z neho budou chlupy litat Smějící se mimčo

  Obrázek uživatele Pechy

  on ani neví, co se v noci stalo. Teď jsem mu to říkala a on, ty jsi na mě naštvaná? Tak mu říkám, ne, jen zoufalá a on proč? A já, že by se mohl třeba omluvit za tu noc, když jsem kvůli němu hodinu a půl nespala a ve 4 ráno jsem šla po něm uklízet zvratky a on prý..jé, tak děkuju, no vidíš co jsem všechno nezvládl a šel si zase lehnout.vvvrrrr haf haf, asi ho sežeru :dog: :spid: :spid:

  Obrázek uživatele Zuzana.Picmouse

  to je desny Smějící se mimčo

  Obrázek uživatele Pechy

  výš, ještě asi popřemýšlím o soužití s kamarádkou. Bydlela jsem takhle s kamarádkou 2 roky s tím, že nám tam chlapi chodili fakt jen na návštěvu a na spaní a bylo to supr. Ve všem jsme si vyšly vstříc, všechno klapalo, nehádaly jsme se a nikdo mi neblil na nový gauč :s: :s:

  Obrázek uživatele terčula

  No, tak to jsi dobrá. Já bych mu hodila hadr na hlavu, ať si to jde uklidit. jak vidim nebo cetim zvratky, tak zvracim taky. Ten toho musel teda dát, když tolikrát zvracel. Mu bude dneska špatně, jestli jsi naštvaná, tak si pěkně bouchej hrncema apod. :s: Ať si to užije.
  Nepochopim, že nepoznají, kdy mají dost. Ne

  Obrázek uživatele Pechy

  neřeknu, taky se mi stalo párkrát, že jsem neodhadla, kdy je dost a pila a pila, ale sakra, je mu 28 a chlastá jak 18ti letej - tedy ne nějak pravidelně, ale prostě neumí si dát jedno dvě piva, když někam jde na nějakou takovou větší akci. V pátek měli taky koncert a to se vrátil úplně v pohodě, měl jedno pivo, ale včera to bylo zadara, oni to tam do nich lili, jako do kapely a takhle to dopadlo. To mi ještě brácha volal, že se s ním pohádala manželka, že se taky opila (byla to akce, kde byli i oni) a že se s ním v noci rozváděla a tak...takže to měli asi veselí :s:

  Obrázek uživatele terčula

  ach ten alkohol. Koulení očima Dotyčnýmu je to jedno a druhej se trápí. Ne

  Obrázek uživatele Pechy

  jen nemůžu spát, když tady dělá takovou rotiku a jsem ve střehu, aby se mu něco nestalo a aby to tady nezeblil celý :s: On naštěstí není žádný alkáč, ale někdy tedy neví, kde je konec. Jsem zvědavá, kdy ho to přejde...taťku :qu:

  Obrázek uživatele Pavule

  To ho nepřejde nikdy:-( Je to chlap!

  Obrázek uživatele Pechy

  neříkej mi, že mi tu bude blít do konce života :s: Ať se klidně opije, ale ať pak neblije..čuně jedno. :spid:

  Obrázek uživatele Pavule

  Právě že tyhle věci se bohužel nemění Sad Chlap se neponaučí, že nemá klapku a měl by přestat chlastat...Ale nechci ti brát naděje...

  Stránky

  Rýma

  Prosím jaké kapky do nosu byste mi doporučili, jsem v 5 měsíci těhotenství a v...

  Duch na tt

  Ahoj, chtěla jsem se zeptat co si myslíte o tomhle duchovi? Jsem dnes 29.DC a jsem po stimulaci Clostilbegytem a zavadim Gynprodyl....

  Těhotenství

  Dobrý den chtěla jsem se zeptat jak dlouho po ovoluci zjistím těhotenství. Bolí...

  Prima adopce

  Dobr den všichni 

  jsem ve 29 tt., ale jsem 18 letá studentka přítel se na mne vykašlal a rodiče semnou skončili jsem v takové...

  Léky v 1. trimestru

  Ahoj,

  jsem v 6.tt a během posledních 4 dnů jsem užívala nosní sprej Muconasal Plus. V lékárně jsem je upozornila na...

  Holky, chci se zeptat, jestli náhodou někdo nevíte, jestli už muže malá pít Kubíka...ovocnou šťávu. Prodávají myslím litrovou s příchutí jablko, mrkev a tak různě, malá už bude mít půl roku. Na sklence to napsané není, na netu to taky nemůžu najít. Díky za rady:-)

  a mě by zase zajímalo jestli může piškoty, když je rozemelu a přidám do přesnidávky

  Holky,malá mi poslední dobou nechce vůbec spinkat,dopolko skoro neusne,odpolko jen v kočárku,brečí,v noci jí trvá třeba půl hodiny po kojení,než zabere.Je taková mrzutá...To mi nikdy nedělala,od porodnice pořád skoro spinkala.Je možné,že mám málo mléka?Nebo je to celkově vývojem,že už nechce tak spát?

  Dobré ráno, tak koukám že už ba to mohlo i fungovat, v blogu mám z večera asi desetkrát jeden článek co jsem tam chtěla vložit, jinak doufám že už si budem moct dneska povídat normálka Pápá My už začínáme 39 tt to je děs běs a jsem čím dál víc zvědavá kdy to příjde, protože žádné náznaky se nekonaj

  Tak holky snad uz to funguje normalne....ted jsem mazala me vcerejsi blogy.Jinak ja uz pisu 30tt to neni mozny.Ja dneska zase letim do Danska za manzilkem uz se na nej a moji psi slecnu mocinky tesim.....Ted varim a balim se.

  Krásnou neděli přeji! Hlásili slunečnou jarní neděli, ale zatím to moc nevypadá. Sad Už včera propršelo celé odpoledne. Byli jsme na přehradě, M.

  Ahojky a krásné ráno všem Pápá tak jsem včéra v noci měla nejspíš první poslíčky :s: bylo to ale celkem divné , malej se tam jakoby hodně vrtil a bříško tvrdlo , a měla jsem pocit že se mi chce na velkou ,a do toho mi braly křeče v kříži , ale po chvilce to přešlo .

  Ahoj holky. Tak se vám jdu "pochlubit" jakou jsme měla dnešní noc. Přítel byl na koncertě - hraje na bicí - že přijde pozdě, to jsem tušila. Byli mimo Prahu, u nás na chatě, pozval si je kamarád na narozky. Já zůstala doma, neb jsem nemocná.

  Vetsina je pro chlapecka, protoze doufame, ze to chlepecek bude ale nosit to muze i holcicka(te to bude sluset taky) Biggrin

  Ja mam taky sikulku.Uz si drzi lahev a pri paseni hribatek si procita literaturu :s: