MS dorazila

07.12.2008

Tak jsem to v pátek dostala a měla bych to dostat až v pondělí (zítra). Jsem z toho celá zmatená už tři týdny mě bolí podbřišek i prsa, ranní nevolnosti přecházející v celodenní nevolnosti největší problém mám s lidmi kteří zrovna nevoní nebo voní až příliš to mám problém se udržet no a nebo v autě jezdím už tři týdny s pytlíkem fakt hrůza navíc ta šílená nechuť k jídlu jsem za ty tři týdny 1,5 kg zhubla už nemlsám nějak nemůžu jídlo moc vidět jím jen protože se to musí takže občas něco ale moc mi nejede. Tak jsem byla přesvědčená že by to mohlo být - snažíme se sice první měsíc není kam spěchat ale nechápu z čeho je mi teda tak zle. Navíc mě za ty tři týdny bolela asi 10 x celodenně šíleně hlava takže hrůza. Takže jsem aspon doufala že to je už.:-(

In reply to by Ivka

Brala jsem HA 8 let a před měsícem jsem jí vysadila s tím, že se začneme snažit. A hned po prvním sexování mi začalo být zle. Spousta lidiček mi radilo at se zeptám mamky jak to probíhalo u ní že většinou to je ¨stejný a ta mi říkala že poznala hned že je těhotná že jí bylo zle. Tak jsem si říkala že to je asi ono protože po týdnu už jsem toho měla fakt plný zuby denodenní bolest hlavy (přitom ji mívám tak 4x za rok) bolest podbřišku, špatně na zvracení, dost nateklá a bolavá prsa no 14 dní to bylo dost nesnesitelný - budit se s bolestí nax místestech a taky se s ní ráno probouzet a zbyl mi jen bolavý podbřišek, který už není tak hrozný ale cítila jsem ho celou dobu od MS do MS, prsa taky a nevolnost taky.

In reply to by nononka

tak já to měla po vysazení HA úplně stejně. Podbřišek mě bolel tak, že jsem nemohla skoro ani chodit, špatně mi bylo skoro ze všeho a vůně, které jsem dřív měla docela ráda jsem nemohla ani cítit :(. Naštěstí se to už srovnalo, končím 3 měsíc snažení a čekám až dorazí MS (měla dorazit včera) a budu se snažit znovat.
Tobě přeji hodně štěstíčka, ať Tě nevolnosti brzo opustí a na testíku najdeš //

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka