poradna, očkování a tak vůbec

02.12.2008

ahoj všem, už moc nepíšu, spíš jenom tak koukám a sem tam písnu nějaký komentář. tak to napravím a vložím nový blog. dneska jsme byli s toníčkem na posledním Hexa očkování. měl to krapet posunutý kvůlli špatně hojícímu se očkování proti TBC a taky byl trochu nachramlanej....no, nachramlanej je furt, ale žádný drama, prostě mu soplíky cestují v nosohrtanu ale je bez teplot a evidentně spokojenej. takže dneska konečně dostal poslední injekci. taky rovnou dr. udělal půlroční prohlídku (sice o 14 dní dřív, ale co už :-) ). Váží 7 570g měří 66cm.
pár dní zpátky jsem chtěla na těchto stránkách jásat, že už se toníček otočil z bříška na záda......no, nic moc k chlubení, ono mu je pět a půl měsíce.....no nic, jásám stejně. s dr. teda zrovna nejásal, že se neotáčí a tak vlastně vůbec nic, tak ho prohlídl, ale došli jsme k závěru, že nikde žádná křeč neni, se všim může hýbat jako ostatn miminka tak jsme se shodli, že je prostě línej......vojtovtku cvičíme stále, výsledky jsou, ale synek je nechce uplatňovat :s: .................co by jste chtěli od chlapa....taky jsem mu nechala napsat vakcínu proti žloutence A, často chodím do práce a to je rizikový pracoviště, tak at jsem v klidu.
jo a, objednávala jsem hračky z rappy. objednávala jsem to 1.12. o pl jedný ráno, hned jsem zadala příkaz a hádejte, dneska mi to přišlo :jawdrop:

Tak my teda gratulujem k úžasným půlročním výsledkům a z otáčení bych nedělala závěry,naše madam se vesele otáčí ze zad na břicho,ale nejsem si jistá,zda jsem ji někdy viděla převalit se z břicha na záda.Jinak je to čilá veselá píďalka a s Tondou se budou báječně doplňovat.On bude pohodovej salámista a ona uječená semetrika :s:

In reply to by Dalinka

jojo, kojim o 106. zítra chci dát první mrkev......nojo, tojsem chtěla napsat taky do blogu - no chtěla jsem počkat na oslavu prvního půl roku, ale on se hrne do každýho talíře, který vidí, když něco jíme, tak se vyčítavě kouká a včera se naučil přežvykovat pusou, vypadá to, jako že má žvejkačku....no chlap když to viděl, tak se vyděsil, co to má v puse....tak jsme si řekli, že začneme z příkramama už teď. tchýně navařila mraky mrkve, tak zítra jdeme na to :s:
ale doufám,ž e kojení půjde pořád. jiank vlasy se mi zastavily (o podlahu) .....už je to dobrý, padají už tak normálně a nehty už jśou na tom taky skoro stejně. ale s tim ksichtem to mám normálně, sice ne tak příšerný, ale pořád se něčim patlám a ono je to prd platný....
a baštíš nějaký vitamíny? já si nedávno koupila čistý kolagen kvůli kyčlím, ale myslim, že na nehty a vlasy to pomůže taky

In reply to by Tesa

Dlabu zinek hořčík a vápník a prd.Pořád mám mlíko,takže asi až se zastaví laktace.Tak ráda bych kojila alespoň ráno,ale to mrška nechce.Dneska mě kousla tím svým jením zubem.Ale je zase dobrý,že začala spát celou noc.Usne v 7.30 a vzbudí se s klukem do školy v 7.10(no někdy taky v 5,když tatínkovi řve budík do práce a nikdo ho nezamáčkne :( ).Tak doufám,že jsem to teď nezakřikla.

In reply to by Dalinka

ty se máš, takže kočena už v noci nevytrapuje :dance: my to máme stále po 3 hodinách, dneska je rozhozenej po očkování, tak po 2.......no a aby mě to noční kojení nebudilo ikskrát za noc, tak chodim spát ve dvě :-( ale hošík je tolerantní a nechává nás chrupat až do půl devátý (vstává mezi šestou a sedmou - co tu dobu dělá netuším :s: )
však ono se to spraví....to víš, v těhu jsme byly krásný, tak za to musíme zaplatit :§)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka