Dalinka

22.10.2008

Nemůžu na sraz :r: ,teď mi manžel oznámil,že v sobotu v 15.00 jdeme na pohřeb jeho známého.Moc mě to mrzí a doufám,že si dáme v nejbližší repete.Tak si to tam hezky užijte a já budu

06.10.2008

Tak bych se chtěla zeptat holky,jaké používáte lahvičky na krmení.Já zatím kojím,ale za měsíc chci zkusit dát Káje zeleninku a asi už občas dám čajík.Ale má to háček,flašky typu

Dalinko, tak jsem se těšila na odpovědi, jak baby poradí... vůbec netuším, jak to budi dělat až začnu s příkrmama - flaška? lžička? tak jsem se těšila na praktický rady :r:

In reply to by Tesa

No taky mě to mrzí.Budu si muset poradit sama.Ale na co pak ty stránky tady vlastně jsou?Alespoň je tu někdy sranda.Tak jsem včera brouzdala po mimibazaru a objevila jsem tam silikonovou lžičku.Je dražší,ale nádherně měkočká a žužlací.Tu koupím.A flašku?Nevím,ale radši nějakou kvalitní plastovou,teď je to samej ftalát a jinej ksindl a skleněná je moc těžká.Zatím se rozhoduju mezi Farlin a CHicco.Ale skvělý jsou Avent(tu já bohužel nemůžu)

19.09.2008

Tak jsme dnes byli na kontrole kyčlí a dopadli jme skvěle.Pan doktor nás pochválil a už nemusím nosit široké plíny ani chodit na kontrolu.Jupííí! :\x:

08.09.2008

Tak dneska jsem byla fakt výkonná.Hned ráno jsem byla Karolínku přihlásit na MÚ kvůli domovnímu odpadu,přihlásila jsem nás na 29.9.

:!k: Nazdar Superženo, já myslím, že hodně jsi toho mohla ošidit, ale ty odpady rozhodně ne, protože malá teď bude mít odpadu až až. :!k:

In reply to by Dalinka

U nás se dřív platilo za každou popelnici zvlášť. Našim sousedům se plíny nevlezly do jedné popelnice a druhou nechtěli kupovat ani platit, tak ousedčin chlap chodil v noci po ulicích a smradlavý plíny rozděloval do veřejnejch košů. :n: :!k:

nazdar Stepfordská paničko :s:
máte nějak tolerantní úředníky na MÚ, věřim tomu, kdybych Toníka ještě nepřihlásila kvůli odpadu, tak už mám v kastlíku upomínku....to přihlášení mi připomenuli hned, jak jsem šla pro rodný list (tj. v sobotu nás pustili z porodnice, v pondělí jsme šli pro RL).

28.07.2008

Tak vás všechny zdravím ďoučata.Odkopla jsem žehlení a svého nebohého manžela a sedla k vašim odpovědím,vzala tužku,papír a kalkulačku a pustila se do vyhodnocování.No a tady jsou v

Dalinko, koukám, nebozí manžílci...ten můj dopadl podobně :s: :s: :s: Jó a anketku jsme vyhodnocovaly ve stejnou dobu, to je síla, cooo???Dobrou noc, já jdu :'zz): :'zz): :'zz):PS: A děkuju za výsledky :qu: :qu: :qu: a za milou anketku :one:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka