Srí Lanka s 6letým dítětem

13.12.2016

Ahoj všichni, chtěla bych vás poprosit o radu. kdo jste byl v nedávné době na Srí Lance, ráda bych znala vaše typy a názory, na co si dát pozor, případně zda jste se dali či nedali očkovat a proč. Jedeme v únoru s 6letým synem. Jedeme bez CK, nicméně do penzionu, do turistické oblasti na pobřeží. Počítám s tím, že budeme používat balenou vodu, nicméně něco si tam k jídlu i koupíme v restauraci či uvaříme drobnost, snídaně máme v penzionu u místních. Děkuji za odpovědi. Lucie

Kliknutím vložíte smajlíky:

SL je v pohodě a 6 letý dítě naprosto. Děcka mám očkovaný jen na žloutenku. Byli jsme v Galle, vše naprosto v pohodě. Jen teda ostřejší pokrmy, ale dá se vybrat. Ceny jak u nás. Směnárny bez problému. A kluk nadšen z Adamovy hory. Super

In reply to by lucius.lucik

ANo, je to kousek. Děcka mám klasicky naočkovaný, ale tu žlouteknku jsme, kvůli častému cestování, naočkovali. nedokážu si představit, že by bylo jedno z dětí dlouhodobě na dietě. Stačila operace střev, kde bylo potřeba dodržovat speciální režim. Tak ať se vám tam líbí. 

Ahoj, já tam tedy nebyla,ale sestra asi už 2x. Očkování neměla pro děti žádné. Uvažovala o očkování proti žloutence A a nakonec nedala. 

Když jsem ji tenkrát taky hledala nějaké info ( nebo spíš jsem měla obavy,že nic dávat nebude, tak jsem si něco pročetla) a opravdu jsem našla článek, že není potřeba očkovat jak na žloutenku a na malárii. 

In reply to by Ivik77

Jojo, taky si říkám, jaké je riziko chytit něco, na co nejsi očkovaná a jaké je riziko vedlejších přiznaků očkování. Stále to porovnávám a zatím mi vychází spíš neočkovat. Malárie je na severu, ale minimálně, my budeme na jihu a zatím mám v plánu ji neřešit. Ale víc hlav, víc ví, tak si ráda poslechnu, jaké zkušenosti mají ostatní:-) Děkuji

In reply to by lucininenka

Luci, to ano, ale že se to tak rozneslo po celém okolí. Když byla kdysi dávno epidemie, tak jakmile přišli na zdroj, tak se to pomalu utnulo. Zde zdroj znají, ale bohužel jak se ve velkém cestuje, tak se neustále přidávají nové a nové případy. Snad to brzy pomine.

In reply to by lucius.lucik

mě to přijde šílené, nějak to taky nechápu. Kluk ji měl navíc ve škole a to jsme od Brna nějakých 30km. Naštěstí to měli "jen" rodiče toho žáka a kluk nakonec jen v karanténě a ten nakonec ok. No fakt se bavíme, co na to říct. Už máme očkování celá rodina.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka