Cvičení po mimču

19.02.2016

Maminky, cvičíte ? já jsem po synovi dost přibrala ( kdo ne že :) ) a chtěla bych se znovu trochu hodit do formy. Nepotřebuji něco šíleně rychlého kde budu mít jazyk až na vestě, spíš bych potřebovala protáhnout tělo a chvilku se odreagovat. Co vás baví ? co vaše tělíčko vrátí do formy ? Poradte :) :h: 

Kliknutím vložíte smajlíky:

teda takovou rfeakci jsem ani nečekala, díky moc ženy ! doufám že tentokrát se opravdu k něčemu odhodlám 

In reply to by Nikolla

dík :€s€:  no upravila jsem stravu a přihodila pravidelný pohyb :) Šlo to,ale lhala bych,kdybych tvrdila,že to šlo samo :) Docela dřina to byla... a původně jsem ani náhodou netušila,že dám dolů tolik,myslela jsem,že tak 10 kg a skončím a ono to šlo pořád tak hezky,že jsem furt pokračovala :)

In reply to by lucininenka

Tak to je parádní ! a co jste cvičila ? nebo kolikrát ? a hřešila jste třeba s jídlem ? :D já váhám nad tou jógou protože nemám moc v lásce běhání , cardio a tak. Sestra na to chodí a říká že dobré. Jenom to jídlo mě trápí , protože jsem takový labužník a ráda vařím nějaké dobroty a manžel si na to celkem zvykl :) 

In reply to by Nikolla

no,pokuď chceš hubnout,musíš mít něco na spalování-jako joga dobrý,na zpevnění bezvadná,ale na spalování je to na houby :( Já začala běhat,je to nejjednodušší,nejrychlejší,nemám čas na to se 3x v týdnu dopravovat na cvičení nebo plavání a zabít tím tři hodiny denně :( takže jsem potřebovala něco,co budu mít za hodinku za sebou a přitom si dám dost do těla... jestli máš čas na skupinová cvičení,je to super,hlavně teď ty nové HIIT tréninky-je jich spousta druhů,určitě bys našla něco,co by tě bavilo... pokuď chceš cvičit doma,tak na netu najdeš dost cvičení (já třeba kdysi dávala Jill Michaels,ale jsou už tam i různé ty kruhové HIIT treninky -otázkou je,zda zvládneš tu zátěž vysikou udržet sama,bez skupiny,takhle od začátku).Já třeba běhání taky nesnášela,pak jsem na to šla trošku hlavou,poslouchala své tělo a najednou to šlo,dneska se bez běhámí týden neumím představit.Běhám 3-4x týdně 6,5-12 km na jednu trasu,plus pak cvičím bříško a core (střed těla).Co se týče jídla,tak ze začátku jsem  nějak ani neměla potřebu hřešit,ale zas třeba když byla oslava,tak jsem si kousek něčeho vzala.Jinak dobroty se dají vařit i zdravěji,já třeba zařazuju hodně masa,protože maso miluju a neumím bez něj být,docela bych řekla,že mi i nutričně vyhovuje-nevadí mi vyšší obsah bílkovin a nižší obsah sacharidů-takže jsem klidně schopná sníst 100g steaku jen se zeleninou :) a vzhledem k tomu,že nejvíc labužnických věcí se odehrává právě v té masové části talíře,tak mi vynechání příloh zas tak nevadí :) ale je pravdou,že třeba to někdo nesnese :) teď už jsem povolila,jím tak nějak normálně,samozřejmě se necpu bůčkem,brambůrkama nebo čokoládou,ale zase občas si dám kus buchty,s dětma gumové bonbony,neřeší,,jestli si dám jablko večer atd. Váha se celkem drží,o Vánocích jsem teda nabrala 2 kg,která má stále,ale je pravdou,že předtím už jsem byla štíhlá až moc,tahle váha mi vyhovuje víc,takže už to shazovat nebudu :)

In reply to by lucininenka

no právě něvím jestli si tu motivaci udržím sama. Na Jill jsem slyšela dobrý věci jen nevím jestli se hned ze začítku neodrovnám :D Tak tedy v kuchyni trochu zaexperimentuji, myslím že manželovi to neuškodí, taky mu bříško neroste rovnou do krásy :D

In reply to by Nikolla

neodrovnáš,já jsem s ní začínala a šlo to :) zase je na ní dobrý to,že ona má ta cvičení krátká,tkže těch půl hodinky se dá :) kamarádka teď začala s kondiční chůzí s hůlkami a moc si to pochvaluje,je to méně intenzivní než běh a na spalování je to možná ještě lepší :€s€: 

Teda maminky, vy jste parádní!Já jsem byla na tom stejně bídně jako vy. Zaseknutá s plány že jednou budu cvičit a budu vypadat báječně v plavkách. Jenže to jídlo a dobroty byly silnější jak já. Dnes už se můžu pyšnit uspokojující váhou a docela ucházející postavou, ale vždy je co zlepšovat. Dala jsem se do formy díky běhání a začnula jsem cvičit pravidelně yogu. Napřed jen tak doma před počítačem a potom jsem si pro radost začnula chodit do studia. Dnes už cvičím přes dva roky , hrozně to utíká v tom koloběhu dětí a manžela. Měla jsem taky obrovskou výhodu v tom, že manžel vždycky pomohl abych si udělala čas pro sebe.  Jinak doporučuju vyzkoušet hotyogu42 v Praze, jestli jste někde poblíž. Já si tam občas zajdu a potkala jsem tam suprovní kamarádky. Vyměnujeme si recepty a sdílíme spolu úspěchy :)přeju hodně úspěchů a pevné vůle :€s€: 

za mě běh+břicho a core posilování a plavání :) Když mám chuť na skupinové cvičení volím HEAT,ale od té doby co běhám,tak moc nechodím,nějak mě to nebere :) Jinak dobré jsou prý i kruhové tréninky (ať uždoma svoje vlastní nebo v posilovně) a ty vibrační plošiny,ale tam prý doporučují alespoň základní zdatnost,aby to k něčemu bylo a spíš to neškodilo :) tak nevím jak na tom jsi,já to taky ještě nezkoušela,ale chystám se,docela mě to zajímá *wink* jinak běhat chodím 3x v týdnu,je to super-rychlé,dostupné a nikam se nemusíš dlouze dopravovat *wink* pro mě ideální *wink* 

Ahoj, nejdřív odpovím - mě baví joga, posilování, běh, kolo. Snažím se cvičit denně, různě to kombinuju podle času, nálady, počasí.... Ale mám už větší děti - 4 a 6 let. Nicméně cvičím teda už nějak od "po porodu". Plus k tomu teda docela řeším jídlo, pro některé lidi z okolí jsem až magor, no... :D

Ale co se cvičení týče, tak ono docela záleží, jaké máš časové možnosti, kolik vážíš, resp. zda máš nadváhu, či jen pár kilo navíc, taky v jaké jsi formě, jeslti a co jsi cvičila před porodem / těhotenstvím....a taky trochu na věku dítka, zda kojíš a tak. Nicméně pro domácí cvičení je plno inspirace na youtube ;)

In reply to by femme.fatale

No tak před mimčem jsem cvičila jenže ted nevím jak se nějak pomalu vrátit do formy. Jsou mu dva roky a za tu dobu jsem dost zlenivěla. Spíš mi jde o nějaký kilča navíc , ne nadváhu, hlavně tedy v problémových partiích. Jídlo se snažím taky trochu řešit, i když ne pokaždé jde odolat nějaké dobrotě :)

Joga by mě celkem i bavila, aspon tedy na protažení a zpevnění, jen nevím jestli přes youtube to bude to pravé ořechové. Moje motivace a vůle je celkem slabá a když mě něco nebaví, tak u toho nevydržím :D 

In reply to by Nikolla

Tak pokud to jde (organizačně, časově...), vrať se k tomu, cos dělala předtím. I když ono se i to cvičení vyvíjí, a co člověka bavilo dřív, nemusí teď. Já taky jako hodně holek jednu dobu cvičila s Jillian Michaels, ale teď už ji nemůžu ani vidět :D Ale spousta lidí s ní začíná a nedá na ni dopustit.

Jestli máš hlídání (a finance) choď někam do fitka nebo na skupinové lekce, když to máš předpalcený, snáz se dokopeš ;) . Loni jsem chodila 2x týdně do posilovny a to mě vždy donutilo, doma se občas najde něco "důležitějšího". Ale letos mi to už tak dobře nevychází, mám jinou pracovní dobu, a jsem lakomá, nechce se mi to platit :D Uvažuju, že budu ráno běhat do práce, třeba tak 2x týdně, ale to vyžaduje docela koordinaci s dětma, musely by ráno pohnout, abychom dojeli včas do školky a já pak měla i dost času na doběhnutí do práce a na zkulturnění se tam :) A taky by mě to donutilo běžet i zpět, že :) A protože jsem s dětmi často sama, stalo se cvičení doma takovou z nouze ctostní. Ale zase si to naplánuješ, nemusíš nikam jít nebo jet... :) A na internetu je toho tolik, že si snd každý najde to svoje.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka