Kde zařídit rodičák?

08.04.2015

Ahojky,
omlouvám se za úplně stupidní dotaz, ale na konci dubna mi končí mateřská a tím pádem je nejvyšší čas si zařídit rodičák. Pátrala jsem na netu, ale moc tomu nerozumím.
Nejdřív musím na ČSSZ (správu sociálního zabezpečení) pro papír o tom, že jsem brala mateřskou a pak na pracák s formulářema+občankama+RL dítěte?
A Pražandy - v Praze mohu jít na kteroukoliv sociálku? Našla jsem totiž, že jsou jen na Praze 1,3,8,9 a 10 a my jsme přitom z Prahy 12...

Moc díky a stydím se :///:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Papir si vyzvednout na pracaku(je jedno na kterem),nechat vyplnit na CSSZ (jedno jaka maji propojeny system),tam vyplni od kdy byla materska a jeji denni vysi a ten vyplneny papir pak zanest na pracak,pod ktery bydlistem spadate. Soucasne s rodicakem muzete zadat i o porodne.

Musíš ten papír zas vyplněný donést na správu sociálního zabezpečení.Oni ti tam pak řeknou co budou od tebe ještě potřebovat. :a:

In reply to by Freya

Správa sociálního zařízení spadá pod pracovní úřad, proto to hodně plete. Statni-socialni-podpora-rodicovsky-prispevek-pridavek-na-dite to vše a jiné hmotné a peněžní přídavky na bydlení atd se vyřizují právě na ČSSZ. Tam kde jste dostala papír k vyplnění. :a: stačí si tam i zavolat

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka