maminky prosím o radu

26.09.2011

jdu si pro radu, nebo aspoň pro uklidnění, že je to normální a nic nenadělám...Daneilka v pátek večer z ničehož nic začala mít 40 horečky, takže jsem na střídačku kadžou třetí h dala panadol čípek a nurofen sirup. ale protože i se zábaly jsme se nejníž dostali na 38,5 jeli jsme včera do nemocnice.
nic neviděli, neslyšely jen z krve zjistili že má crp 92 a 24tis leukocytů. dnes ráno jsme měli jít k našemu dětskému na druhý odběr, pak na orl, případně dál. No já tam ráno volala, do kolika se musíme dostavit, že ještě spí. no a doktor řekl, že přijde k nám. řekl, že u takhle vysokého crp je jistota, že někde v těle zánět je, a že jeho hledáním ztratíme čas a že ji nebudem v horečkách tahat po všech čertech a předepsal rovnou Amoksiklav.
co mě ale trápí, že opravdu vůbec nejí, dnes od rána snědla za celý den jen 2 kolečka milované šunky a ani moc nepije. Nechce dokonce ani tatranku. Ty atb se maj brát při jídle aby se snížilo riziko střevních obtíží, ale jak do ní mám krucinál dostat nějaký jídlo?

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by lucininenka

už je jí lépe, neuvěřitrelné, že atb dokáží tak rychle zaúčinkovat. je bez vysokých teplot a dnes už i něco snědla. Prosím tě, nevíš, když jde o bakteriální zánět, je nějak infekční, co mám hlídat při jejím kontaktu s 9ti měsíčním bráškou.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka