Menstruace ještě nedorazila - nejsem sama?

04.12.2010

Holky, chci se vás zeptat, jestli tu je některá, která taky ještě stále nedostala menstruaci? Ne že by mi teda chyběla :spid: , ale od porodu to už bude skoro 9 měsíců a pořád nic. tak si říkám, abych tam nebyla zase těhu :00: . Antikoncepci neberu, ale dáváme si pozor, i když vím, že to není 100% spolehlivý.

Ahojky já kojím tak 4 krát za den v noci 3krát a Začala jsem dost špinit. :\\:
Uvidíme jestli už to bude pravidelné.
Velice mě to překvapilo :€z€:

Ahoj Dzaky!! Tak já MS také stále nemám :-) a nechybí mi!! Ale pořád kojím a i 2krát v noci, takže to je tím.

Tak od včerejška špiním ale jenom trochu tak jsem zvědavá co z toho bude. Jinak kojím tak 2 x denně . Beru ted antibiotika. tak je to možná nějak rozházené i tím.Jinak beru antinu pro kojící.

Ahojky,taky jsem ještě nedostala MS,ale ještě často kojím i v noci,tak to bude asi tím :) ..jinak anti.neberu,pač mám nitroděložní tělísko.Mudr.mi jej zavedlasi 2.mes.po porodu...papa :a:

Ahojky já dostala menstruaci až 14. měsíc po porodu, kojila jsem do roka. Ale brala jseem antikoncepci pro kojící.

U mně taky ještě nic a nechybí mi to:-)), ještě kojím a nechávám si píchat každé 3 měsíce antikoncepční injekci Depo provera.

Dzakynko, malýmu je zítra 8 měsíců a menstruaci taky nemám - pořád kojím, ještě sedmkrát denně. Takže je to asi normální ;)

Tak já mám 9 měsíců od porodu a MS jsem dostala poprvé minulý týden. U první dcery jsem ji dostala až po 11 měsících. Stále kojím a antikoncepci neberu ani jsem nebrala. Pokud kojíš, tak je to určitě normální.

Hlásím - že to již třetí měsíc dostávám pravidelně. :) No nevím , jestli dávání pozor - je ta nejlepší antikoncepce. :D Jo a já pořád kojím a prášky neberu - ale chráníme se to jo.

Ahojky, když kojíš, normální to je - mi dorazila první MS v necelých 9 měsících po porodu...to už jsem kojila jen 2-3 x denně... měla jsem jí jen 1x tak čekám, jeslti dorazí znova a v jakém intervalu... Antik.taky neberu, ale u mě teď je ta 100% antikoncepce....žádný sex. Jo a můžu říct, ta první MS u mě teda byla fest síla...měla jsem bolesti , křeče a hrozně silné krvácení...tak snad to příště už bude kapku "lepší"....

Taky se hlásím, že zatím nic :). Nechybí mi to, a zatím jsem klidná, protože pořád dost kojím. Na druhou stranu bych byla ráda, kdyby organismus naskočil a tělo fungovalo jak má s menstruací. Uvidíme až dokojím :). Já teda beru Cerazette, ted bych mtí druhé dítě nemohla, by mě odvezli, tak radši volím tohle nutné zlo :)

ahoj pokud kojíš tak je to úplně normální...my jsme ledňáčci a kojím a taky jsem to pořád ještě nedostala

Ahojky, ty ještě kojíš, že? pokud ano, tak myslím, že to není neobvyklé, že jsi to nedostala. Sestřenka kojila rok a půl a celou tu dobu byla bez MS. a já jen co jsem dokojila, tak jsem to do měsíce dostala. takže buď v klidu. My si taky dáváme jen pozor, ale teď si to tou MS mohu aspoň kontrolovat, takže v tomto jsem na tom trochu líp :-)
pozdravuj Vikinku.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka