Hlenová zátka

25.10.2009

Tak dnes jsme 37+4 a vypadá to nadějně.Od rána ze mě odchází hlenová zátka.Tak snad z toho brzy něco bude. :dance: Už bych to docela uvítala,protože toho mám už dost.Ty ruce brní a bolí snad čím dál víc. :( Tak mi držte pěstičky holky,ať už to na nás přijde. :///: :a:

jéjda, tak to ti Hani moc držím pěsti, aby zátka odešla a ty maximálně do týdne porodila :qu:

že dalši Lpčko,začina kloubat na svět,vim jak jsi natěena,proto ti chci popřat,aby porod se rozjel co nejdřiv(čekani je na p...d),bezbolestny a bezproblemovy porod :k:

In reply to by ludinaml

:+^*: Jen se snášim z mráčku na zem.Od odpoledne už žádná zátka nevychází a bolesti se žádné zatím taky nedostavily.Takže to asi moc nadějně nevypadá. :( I když nevim,kolik byté zátky mělo být.Třeba už odešla všechna. :a:

Jéé tak přejeme brzký porod. Sice to může klidně ještě pár dnů nebo i týdnů trvat, ale budeme doufat s tebou, že to přijde brzy. Těšíme se na další LPčko. :qu:

Ahojky,nechci ti kazit tvou naději,já bych také už nejraději rodila,jsem 37t a hlenová zátka ze mě šla během 14dní 2x,průhledná a jak píšeš,jednou nešla vytáhnout a jednou na papíře a pořád nic :spid: tak doufám,že budeš mít více štěstí nežli my... :one:

In reply to by HankaS

no to doufám..posl týden jsem už docela hotová,už skoro nic nemůžu,malej mi klesl dost dolů a já se kolikrát nemůžu ani moc hejbat,tak snad už to přijde...máš pravdu,unavený sme už dost..člověk je hned vysílenej a v noci toho taky prd naspí :spid:

In reply to by Katjusha

A takový ty kecy:"Jen spi,pak už nebudeš mít možnost."Ty úplně miluju. :spid: Copak se to dá?Všude mě bolí a píchá,pokaždé když se otočim,tak jsem vzhůru a nemůžu najít polohu ve který by mi bylo alespoň trochu pohodlně.JO jo a tomuhle se říká nejkrásnější období v životě ženy. :s: :s: :s: To řekl asi nějáký chlap. :s: Tak hodně síly a brzký porod. :one: :) :k: :a:

In reply to by HankaS

joo,tak to máš pravdu noo :C]]: tyhle kydy jsou fakt nejlepší...a nebo takový to co slíchávám dost od známejch..jak ženskejch co nemaj ještě děti nebo od chlapů..dokážu si to představit..no to se vždy tak naseru a zároven začnu tak arogantně smát..jací to jsou ale idioti,že si myslej,že je to procházka růžovym sadem nebo co...a nebo že si dokážou představit tu nádheru co v člověku je a jekej je to pocit..leda prd!!!

Ahojky
Jsem tu nova a potrebovala bych poradit
Podle Pm jsem 31+4 a podle UTZ mi doktor napsal ze jsem 34+5,tak nevim p ceho se mam ridit,malej by mel mit 1700g a ma 2500g doktor mi rekl zebudu rodit o neco drive ale neupresnil mi ani mi nedal novy termin,tak ted nevim jestli se mam spis ridit podle Utz a nebo podle Pm.Jinak cipek mam 1,5cm polotuhy to taky vubec nevim co znamena,moc predem dekuji za radu.

In reply to by Neluška23

Ahojky,mě s tim doktor taky dělal čachry.Já se řídim podle poslední menstruace.Podle poslední menstruace mám termín 11.11.A pak mám další dva podle ultrazvuků.Jednou 5.11. pak 16.11.A další podle pohybů 28.10.Takže si podle doktora asi můžu vybrat. :s: Pokud ti ale podle ultrazvuku řekli v jakém jseš týdnu,když jsi tam byla v tom 13.týdnu,tak to je prý nejpřesnější.Ve 30.týdnu je to prý sporné a můžou se splést až o 3.týdny,protože každé miminko roste jinak.Čípek se ti musí zkracovat,až se úplně ztratí a začneš se otevírat.Až nebude čípek,znamená to brzký porod.Snad jsem ti poradila. :) :a:

Ahojky, tak to je super :-) Držím palce, aby to brzy přišlo a porod byl rychlý a bezproblémový!
Taky už bych brala porodit :-)
Jak vlastně ta zátka vypadá ??? Já jsem včera ráno dvakrát cítila větší mokro v kalhotkách, tak jsem šla na záchod a měla jsem na nich takový bělavý hustší jakoby výtok .... tak já nevím, jestli to byl výtok ( protože někdy na něj trpím ) nebo to mohla být ta zátka....

In reply to by WeWerka

Ahojky,děkuju :+^*: Ráno jsem si myslela,že to bude taky jen výtok,ale už jsem byla třikrát na záchodě a pokaždé jí měla na papíře.Já jí mám skoro průsvitnou.A jednou nešla jakoby utřít. Může být i s trochou krve. Tak tobě držim taky palečky,aby to už bylo ono a byl rychlý,ne moc bolestivý porod. :)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka