bude nám 7 měsíců a stále se nepřetáčíme:(

30.01.2009

Já už začínám mít pocit že ta naše potvora nebude snad ani lézt :( stále se nechce přetočit na bříško a to už 5 týdnů cvičíme a rehabilitujeme :( mě je to tak líto když vidím o dost mladší děti že už skoro lezou a sednou si sami a my nic :§) no ale hlavně že jsme zdravé :) najdu tu maminku se stejně starým miminkem které je na tom stejně jako my ???? Asi ne co :(

Holky, co je to válení sudů? Jako vím u starších dětí, ale u miminek nevím :n: Malá nedělá nic, co by tak vypadalo :jawdrop: Popíšete mi to? A v kolika cca to mimča dělají? Moc děkuju :dance:

Ahoj, nic si z toho nedělej, malá začala válet sudy v 6,5 měsicích a poprvé se přetočila v půl roce. Teď jí bude devět - nelozí a ani neplazí se, jen suduje. Moje dr. je v klidu, neřeší to. Takže asi je vše OK.

In reply to by Macinka2

Ono to přijde, ani nebudeš vědět jak, některé děti potřebují času víc, nesmíme je škatulkovat. Sice se říká že ta hranice je do 7,5 měsíců, ale vy už chodíte cvičit, tak uvidíš, že to půjde rychle...

Ahojky, holky. Sice jsme malinko mladší, ale...Nic si z toho nedělej, nám bude půl roku a taky nic-ani náznak... Taky na ní pořád tlačím a těsím se až jí přetáčení začne zajímat. Ona se ani nepřetáčí z bříška, to jen málokdy, spíš když se natahuje pro hračku a ztratí rovnováhu :( Taky krásně sedí skoro i bez opory, tak si říkám, že kdyby s přetáčením začala jako jiná mimča, tak že už třba leze nebo se posadí. Pořád chce stát-to jí zajímá nejvíc...

In reply to by habiniki

tak mi měli to samé, chtěla pořád stát a to je prý špatné tak jsme to přestali dělat a tím nám začala sama sedět ale to prý taky není dobrý když se dítě samo neposadí tak smí sedět jen půl hodiny denně.

Ahojda Macinko, neboj určitě se to naučí! Každý miminko je jiný. Nám je 6 a půl měsíce, sice se přetáčíme, zatím teda jen ze zad na bříško, ale nějaký náznaky, že by chtěl Adámek sám lézt, taky nemáme. Ale stejně tak to bylo s tím přetáčením. Furt nic a najednou si to vyzkoušel a teď poctivě piluje :) . Jinak od malička nesnaší polohu na břichu, takže jsem ho na bříško dávala jen na chvilku, ale za to často, aby si trošku zpevnil zádíčka. Jo a kolikrát tyhle naše "želvičky" předhoní ty rychlíky. Třeba ti nebude lézt, ale už rovnou chodit :a:

In reply to by Martinaje

jé tak my se taky přetáčíme jen ze zad na bříško a to je tedy rychlovka jde vidět že se jí tam nelíbí ale je to špatné protože nemá tak silné ručičky ona se o ně moc neopírá takže cvičíme i vzpory a stále nic... jsem na to zvědavá jak tohle dopadne ale jsem ráda že nejsem sama :) nepočítám samozřejmě ty dětičky které to nedělají ze zdravotních důvodů, my jsme zdraví tak si říkám že to je to hlavní ale stejně mě to v koutku duše mrzí no ;)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka