ANKETKA "Miminko leden/únor 2008" | Moje těhotenství.cz

ANKETKA "Miminko leden/únor 2008"

Obrázek uživatele natalliev.

  Ahojky všem maminkám, hlavně maminkám, kterým se narodilo miminko v lednu/únoru 2008 Pápá Pápá Pápá

  A tady jsou Wink Jsem hrozně moc zvědavá, kolik je tady mezi námi maminek, kterým se narodilo mimi právě v tomto období a jak jsou na tom teď jejich miminka :e):

  1. Datum narození vašeho miminka (den, rok, čas)
  2. Kojíte nebo nekojíte? Pápá Pápá Pápá
  3. Co papá vaše mimi?
  4. V kolik ho koupete?
  5. V kolik chodí spinkat?
  6. Kolikrát spinká přes den?
  7. Poslední zjištěná váha, délka, kdy?
  8. Co rád dělá, čím ho zabavíte, čím rozesmějete?
  9. Co už umí, o co se snaží?
  10. Půjčujete ho někomu (už spalo někde jinde než doma?)
  11. A co tatínek, věnuje se mu hodně (s čím vám pomáhá - co do péče o mimi?)
  12. Vize do budoucna Wink : až vám skončí RD, nastoupíte do práce/plánujete další mimi/...A v případě, že půjdete opět pracovat: bude vaše dítě chodit do MŠ nebo ho bude někdo hlídat (kdo?)

  Moc děkuju za účast a budu se těšit na odpovědi Pápá Pápá Pápá

  Komentáře

  Obrázek uživatele sarah.27

  1. 19.2.2008 6:20
  2. do 6 měs. plně teď hlavně v noci a někdy přes den, když má špatnou náladu anebo nemůže usnout
  3. no vzhledem k tomu, že je mu už skoro rok, tak kašě, maso, zeleninu, ovocné přesnídávky i samotné kousky ovoce, rohlík, chleba, sýr, piškoty, kukuř. křupky atd.
  4. 19-19.30 hod
  5. 20.00 - 20.15
  6. tak na půl, někdy 1x denně, někdy ještě 2x denně
  7. v 10,5 měs. 7.780 kg, výška nevím cca 76 cm, naposledy ho měřily asi v 7 měs.
  8. rád bouchá šuplíkama a dvířkama, věší se na všechno na co dosáhne, z hraček ho nejvíce zabaví míček, hazí ho před sebe a honí ho, nejvíce ho rozesměje, když dělá mamka blbosti, tancuje mu, prdí mu do bříška, jinak se mu moc líbí hra na schovávanou, na honěnou a podobné hry.
  9. Ála je rychlolezec, tak že roku asi neutečeme, ale chodí kolem nábytku, natahuje se po kde čem, říká táta, bába, děda, editi(ježiši :s: ), ok a nedávno mi řekl 2x po sobě ham, jednou prý řekl máma ale já u toho nebyla Sad . ukazuje jak je velikej, jakou má sílu, tytyty, nenene hlavičkou i ručičkou, teď učíme kde má nos a pusinku.
  10. mamina i panímáma hlídají běžně, můj taťka je opavdu hlídací děděče, Ála ho má moc rád, hodně si s ním hraje. Jinak jako miminko byl párkrát s mou kamarádkou na procházce, přes noc zatím nikde jindé sám nespal, protože ještě kojím, tak že nevím jak by to ustál bez prsa a ještě v jiné postýlce.
  11. tatínek hlídá když je potřeba, koupe, přebaluje, pomáhá, ale s kočárkem byl všeho všudy 5x, jako rodina toho spolu moc neužijeme, zatím, snad až bude Alešek větší tak spolu budeme víc, výlety, dovolené a tak. v létě se chystáme na první společnou dovolenou, tak snad nám to vyjde.
  12. MD mám na dva roky, ale pracuji už teď, nedělám to co před tím, to už s mimi nepůjde, měla jsem práci, kde jsem dělala i 12-14 hodin denně. Hlídat budou babičky, než půjde do školky a to asi v místě bydliště mojí mamky, školku má hned naproti baráku, tak že pohodička.

  Obrázek uživatele Romana

  1. Tobík se narodil 11.2.2008 - 22.27. (4,510 kg a 57cm)
  2. Kojíme, do 7 měsíce plně, teď tak 2 - 3x denně
  3. Bílý jogurt, přesnidávky, chlebík, rohlíčky, maso, zeleninku, přílohy, kukuřičné křupky, dětské sušenky tu a tam, jinak kolem půl litru čisté vody, na noc kašičku.
  4. Kolem 19 hodiny +-
  5. V 19.30 - jen uložíme a zavíráme dveře a on usne sám . Učila jsem ho to od jeho 4 měsíců a po měsíci krásně usíná sám.
  6. Teď už jednou - hodinu a půl kolem oběda, ale teprve pár dnů.
  7. V 10 měsících 10.45 kg a 84 cm
  8. Rád si hraje sám, pak posloucháme hudbu, rád poslouchá jak mu říkám básničky a zpívám, blbneme spolu, prohlížíme si knížky, hrajeme si s kostkama, prostě vše možné.
  9. Leze, sedá si, stojí a snaží se o první krůčky u čehokoliv. Umí paci paci, ale o mou ruku. Umí mama, tata, baba, dede a dál. Vše hází na podlahu a líbí se mu, jaký to dělá kravál. Je toho tolik. Je velmi zvídavý.
  10. Hlídá švagr, mají se moc rádi a já si tu a tam můžu v klidu dojít k zubaři apod. Nejlepší chůva je ale jeho táta - můj manžel. Hlídal sám už když byly malému 3 týdny a já musela na celý den do školy (studovala jsem dálkově vysokou školu). Babička s dědou tu a tam na chalupě, jinak nic moc.
  11. Táta se mu věnuje maximálně, umí kolem něho dělat úplně všechno. Ten by ho i kojil, kdyby mohl. Pomáhá i doma, ale hodně pracuje, tak se ho snažím šetřit:-)
  12. Chtěli bychom ještě jedno. Dostudovala jsem vysokou, tak na mé předešlé místo určitě už nepůjdu, přestože jsem stále zaměstnaná. V současné době chodím do vzdělávacích kurzů, tak bych časem chtěla pracovat na půl úvazku a najít si chůvu (sama jsem jí v zahraničí byla). Ve 3 letech MŠ.

  Obrázek uživatele martinkakloudova

  1.Janinka se nám narodila přesně na den jako ta starší-20.2. 08 v 6:25hod
  2.Stále ještě kojím
  3.Pápá všechno ,ale přesto si dám ještě od mamky
  4.Koupeme 19:00hod
  5.Do postýlky jde v 19:30hod
  6.Pravidelně po obědě hodinu a půl a potom ještě v podvečer na 20min
  7.Váhu máme 7,70kg ta je aktuální,délka 74cm nám byla naměřena před měsícem.
  8.Máme doma malého závisláčka nejradši je snáma se všema,to je spokojená.Nejradši si hraje s činelama a docela jí to jde.Nejvíc se směje když si hraja se starší ségrou na schovávanou.
  9.Už umí jakdělá pejsek a kravička,už udělá tři krůčky sama
  10.Janičku občas hlídají babičky.V poledne už spala u babičky ,ale v noci ještě nikde
  11.Tatínek u nás koupe a je hlavně na blbosti.
  12.Další už neplánujeme,máme dvě a to nám stačí.Práci po mateřské nemam,ale něco se určitě najde.Janička bude určitě chodit do školky

  Obrázek uživatele ivka222

  ty máš dvě dítka narozená ve stejný den??? :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: :jawdrop: to je super Jednička ale to potom znamená,že manža funguje jen jednou do roka né? :s: :s: :s: :s:

  Obrázek uživatele amalka2008

  1. 3.ledna 2008, 23.25 hod................49 cm a 2900 g
  2. kojím 2-3x denně
  3. papá málo,ale pěkně,pak jsou dny kdy méně..další zub..nachlazení..
  -ráno kojení
  -dopo kefír,pečivo se šunkou,sýrem tvrdým..jogurt,přesnídávka,banán,jablko...jak kdy
  -v poledne sklenička..nebo společný oběd semnou..
  miluje těstoviny,špenát,brambory,masíčko,mraž.zeleninu,okurkový salát s jogurtem...
  -odpo banán,jablko,výživa ovocná..do ruky na žužlání kousek rohlíku,chleba,sušenka,kukuř.křupky,piškot,rýž.chlebík..
  -večer kaše
  -před spaním kojení
  -jinak kolem 200-400 ml čaje,vody...
  4. koupeme 2-3x týdně kolem 18-19 hod.,1x týdně chodíme plavat
  5. usíná kolem 19-20 hodiny
  6. vstává kolem 7 hod.,usíná pak dopo na 45 min. a odpo na hodinku či 1,5 hod.
  7. v roce 74 cm a 8880 g,drobek po mě,ale není hubeňour..
  8. ráda vytahuje věci a dává zpět..hračky z krabice..nádobí z linky..spodní šuplík s plast.miskami,vršky..,rozhazuje poskládané prádlo,tahá pověšené prádlo ze sušáku..na přebalováku rozebírá pleny,mastičky...zabaví se knížkami..věcmi,co se rozebírají..rozesměje se při hře na schovku,když ji honím,lechtám a blbneme...
  9. lozí,staví se,obchází kolem všeho,v roce a dni udělala pár krůčků,ale rychlejší má lezení,tak se s tím moc zatím nezdržuje...udělá tak tak všelijak,paci paci,jak je veliká,moja moja a přitulí se..,jak dělá indián umí..napodobuje vše co děláme..je to naše malá herečka...stydí se krásně před cizíma..říká máma,táta,teta,papám,bum,haf,mňau,pipi-ptáček,bůůů-kráva,ukazuje jak dělá rybička..špulí pusinku,ukazuje pa pá,dává pusinku,ale málo..musí mít náladu nebo přijde a sama od sebe ji dá..pomáhá při oblékání..
  10. spala zatím jenom doma,rodiče máme daleko...vozila kamarádka..musela jsem k zubaři,ale z 99 % je pouze semnou a s manželem..
  11. táta dojde z práce a je bez sebe,aby mohl řádit s Ami..i když je unavený..dobíjí mu baterky..a to nejen jemu..zvládne nakrmit,vyblbnout se s ní...při všem,když je doma pomáhá..zastane spoustu věcí i v domácnosti...
  12. nejlépe druhé mimi za sebou,jinak nevím..dělala jsem na JIP 12-hod. směny a to se nedá,nemáme hlídání takže se uvidí,až to bude aktuální....MŠ určitě aspoň na chvíli před školou!!
  Díky za tuto anketku...!!!!!!!!!!!!!! Pa Zdeni s Ami

  Obrázek uživatele Silvik.52

  Já se taky přidám k anketce, ať má Natálka co vyhodnocovat :///:
  1, 2.1.2008 14:18
  2,Kojila jsem plně 2 měsíce, pak jsem do 3 měsíců dokrmovala a pak nám vyschnul zdroj Sad
  3,3x denně mlíčko (Beba), večer zahuštěné kaší, jogurty Activia a ovocné Hollandia (jsou bez chemie), vanilkového a jahodového Lipánka, přesnídávky, ovoce, rohlíky, chleba, k obídku má nejradši kupované příkrmy, od mamky jí to moc nejede, ale pomalu si zvykáme, nejradši má špenát s bramborem a fazolky s rajčaty. Občas jí dávám dětský sušenky nebo Bebe a sem tam Kinder čokoládku :a\|:
  4, Většinou v 19:30
  5, ve 20 h
  6, záleží to na tom, v kolik se ráno probudí :'zz): když se vzbudí do 8h, v 10h usíná a odpoledne pak jde spinkat ještě jednou, ale když ráno vstane po 8h, jde spát až po obědě a pak už nechce Ne
  7,na kontrole v 1 roce nám naměřili 80 cm a váží 9,93 kg.
  8, ráda si prohlíží knížky, hlavně se zvířátkama, už jich hodně pozná a popíše. Má moc ráda krtka, tak na něj občas kouká, má ho taky pěnovýho na lednici a na dveřích, říká mu "ketek" :s: ráda si jezdí s autem, vozí v něm panenky a plyšáky. Taky ráda tancuje, má hracího pejska, tak si vždycky pustí nějakou písničku a paří :s: No a nejradši si hraje s mamkou a s taťkou, válíme se spolu na posteli a rošťačíme, Julinka mi hledá pupík, říká "pipík" :s: nebo jí honím po bytě a to má pak záchvaty smíchu :c:
  9, už pár měsíců chodí, hodně už kecá, říká "mami, tati, babi, děda, teta, Elí a Ájí - to jsou psíci od našich, auto, mimi, halo - telefon, my- myš nebo míč, bác, pere - vždycky když zapnu pračku, říkám jí pračka pere a ona teď sama říká pračce "peue", umí popsat spoustu zvířátek - pe - pes, mike - mikeš, náš kocour, bába - žába, bů - kravka, opi - opice, pták, vyby - ryby :///: jinak už dává pusinky, dává nám i panenkám napít a najíst, má moc ráda děti, kachničky a psy :c:
  10, spíme pravidelně u našich, chodím jeden den v týdnu učit, takže jí hlídá moje mamina a je to úplně bez problémů. Jinak když potřebuju, hlídá i druhá babi nebo teta a Juli je v pohodě, je zvyklá mít kolem sebe spoustu lidí, tak si ani nevšimne, že tam mamina není, ale když pak přijdu, máme obě velkou radost Srdce a vítáme se, jako kdyby jsme se neviděly rok a přitom to je pár hodin Srdce
  11, taťka je dost pracovně vytížený, ale jakmile je doma, malý se věnuje, hraje si s ní, pomáhá při koupání, krmení, no je to taťka šikuláček Jednička
  12, zatím nic neplánuju, ale určitě nechci, aby Juli byla jedináček a v tom jsme s přítelem za jedno, ale kdy přibude další děťátko ještě nevíme a ani to moc neřešíme. Nejdřív bych ale byla schopná vysadit antinu až když budou malý 2 roky a více. Jo a ráda bych 3 děti :c: Já sama jsem ze 4 a přítel je ze 3, takže v tom jsme se taky shodli Srdce Jinak až budou malý 3 roky, jestli to půjde, začne chodit do školky, má ráda děti, takže myslím, že se jí tam bude líbit a navíc si musí zvykat na kolektiv a na nějaký řád předtím než půjde do školy. Já se pak vrátím k učení, bude to asi časově nejvýhodnější Wink
  super anketka Wink Pápá

  Obrázek uživatele Rradunka

  Jééé, to je hezký, jak už kecá. Denča je o 2 měsíce starší a ani prd, zvířátka jen ukazuje, když se jí zeptám, všechny zná, ale mluvit? Ani náhodou. Všechno je zatím jen tete nebo když je to delší slovo, tak tetetete a to je všechno. :? já už chci, aby mluvila. Myslím, že se jí ale hodně věnuju a pořád jí čtu a mluvim na ní celej den, říkám jí i co dělám... a Denča lenoch nic.

  Obrázek uživatele Silvik.52

  jj, ukecaná ona je dost :c: a nebůj, Denča se taky rozkecá a pak jí budeš prosit, ať je chvilku zticha :s: :s: :s:

  Obrázek uživatele Rradunka

  Ahoj, nevím, jestli se tam ještě můžeme počítat, ale napíšu nás :s:
  1. 3.11.2007 22:37
  2. nekojím od 2. měsíce
  3. Denča jí úplně všechno čuně jedno, i cibuli, hořčici, všechny příkrmy i jídla ode mě, všechny druhy jogurtů a přesnídávek...
  4. koupeme po 7mé večer
  5. chodí spát kolem 10té večer
  6.spinká kolem 12té hodinu a kolem 5 hodinu
  7.v roce - 79 cm a 8,43 kg
  8.ráda trsá, pořád, hraje na dětský nástroje a miluje mobily, ovladače a vyhazování věcí ze šuplíku v kuchyni, jinak miluje mi se vším pomáhat, zametá, hází prádlo do pračky, sbírá drobky a vlasy ze země a hází je do koše...
  9.snaží se o všechno, co dělám já, míchá mi i v hrnci jídlo...a umí skoro všechno, jen se neumí najíst sama lžičkou, zahodí jí a jí rukama a neumí mluvit, jen tátá, jinak je všechno tetete
  10.hlídá občas babička, ale jak neni zvyklá, tak bulí, má ráda svojí postýlku, už tam od malička spala tak 10x, možná víckrát
  11.tatínek pomáhá se vším. Přijde z práce, věnuje se jí, já si uklidim, přebaluje, střídáme se s koupáním každý den, uspává a i krmí, kdy potřebuju, takže jsme maminky oba napůl.
  12. ještě nevím, bojím se dát Denču do školky a spoléhat na někoho cizího, že jí ohlídá, pořádně oblíkne když půjdou ven...ale jestli budeme mít 2. dítě, tak chci později, až bude Denče tak 5 a víc, takže půjdu pracovat.

  Obrázek uživatele Zelda

  1. 23.2 2008 12.56
  2. Kojila jsem do pul roku,ted jsme na sunaru
  3. ted uz skoro vsechno,ale nesolim atd.ale byvaly doby kdy mi nechtela jist vubec Koulení očima
  4. kolem 18.00
  5. kolem 19.00
  6. dopoledne tak hodku a po obede tak 15min a pak az v noci
  7. v 10mesicich mela 68cm a 7300g
  8. tak rada lozi tam kam nema :s: rada trha papiry a taky je rada papa :a\|: hrozne se smeje kdyz si s ni hraju na schovku Wink Rada se vsim boucha o zem.kdyz do toho reknu BUM tak je hotova Smějící se mimčo Rika baba tata,ma velice rada knizky,kdyz ji ukazuju obrazky tak mi u toho vyklada..No tak ruzne.
  9. v pul roce se zacala pretacet,tak ted uz se plazi,lozi,sedi,stoji,snazi se o prvni krucky Wink
  10. tak byla 2dny u babicky.A pujcuju ji jen rodine,ale jen do ruk na pochovani a tak.Jinak na hlidani ne.Jen ty 2dny u babicky
  11. jsme bez tatinka takze nepomaha
  12. Tak pujdu pracovat a mala pujde do skolky

  Obrázek uživatele happysil

  Srdce :k: Ahojky hlásím se do unorovejch maminek Srdce
  1.10.1.2008 jako Mišánek od Petrušky Srdce v 18.36h. nedele
  2.kojila jsem 6.měsíců pak jsem po zánětu přišla o mlíčko Ne
  3.skor všechno co může, má alergii na kravský mlíko, tak papá vše krom mlíčka,pribináčků atd. dávám mu pims sušenky a to mu moc chutná :°:
  4.kolem 19,00
  5.kolem 20.00h. s usínáním je to boj, trvá než usne třeba do 24,00 Ne
  6.2x po obědě a kolem 17,00
  7.prosinec 9,25kg délka????
  8. dělá blbosti Smějící se mimčo Hrabe se ve skříních, bouchne se do hlavičky a směje se tomu a dělá to pořád znova a já mu říkám duc a může se počůrat smíchy Smějící se mimčo snaží se chodit, což mu ještě nejde, udělá jen pár krůčků a padá. Když s emu něco povede, tak á strašnou radost Smějící se mimčo Když si prdne tak se strašně směje :///: :///: :///: lítá za jednu ruku, hraje si s truhlou plnou hraček :qu:
  9.odpovědě jsem v otázce 8.
  10. babičce každej den :c: jsem moc ráda, že jí mám jinak bych nic neudělala Mišánek je strašně živej
  11.tatínek si s ním hraje, ale nějak zvlášt se o něj nestará :spid:
  12.chtěla bych další mimi, ale přítel je proti Ne pokud se vrátím do práce, tak malej půjde do MŠ a bude ho hlídat babička
  Díly za super anketku :k: Srdce

  Obrázek uživatele PETRUSE333

  1) 10.2.2008, 3:10
  2) už nekojím, kojila jsem do 7.měsíců
  3) kašičky, zeleninky, ovoce, polévky, rohlíček, sušenky...no je toho opravdu hodně :s:
  4) mezi 18:15 až 18:30
  5) mezi 19:30 až 20:00
  6) 2x
  7) 9,50kg, 75,5 cm, 9.12.2008
  Dirol hraje si rád s kým koliv jen né sám Koulení očima , zpěvem, piánkem a hudbou, rozesměje se blbinkama, které na něj děláme a nebo ho lechtáme
  9) říká táta, máma, bába, teta, tejda(strejda :c: ), dělá papá, táááák jsem veliký, pozná auto, míč, pejska, rád tancuje a snaží se všude strkat prstíčky např.zasunout zástrčku do elektriky od vysavače, s tím i rád jezdí, ale v zásuvce je chránič, ví kde má ouško, rád dává pusinky, tuli tuli
  10) občas si ho ven veme můj brat s přítelkyní, 4x s ním byla má matka a když jsme na Moravě, tak si ho ven bere babička, té ho půjčím kdykoli a nemám strach (samo jinde nespalo a myslím, že jen tak přes noc samotného ho nenechám....jéééé vlastně ano, ale to bylo asi na 3h a mi mezi tím byli s rodinou večer na večeři a hlídala ho tchýně)
  11) taťka se Míšovi docela hodně věnuje......hraje si s ním a když je doma, tak ho i chodí uspávat, někdy se i s Míšou koupe.....no a ještě by mohl s ním občas jít sám ven Wink
  12) Zatím nevím co bude, ale chtěli by jsme druhé ještě do doby než mi skončí RD, ale vzhledem k tomu, že Míšák je raubíř, tak pořád váhám a taky i vzhledem k nynější situaci, kdy má matka bydlí s náma, ale to se časem nějak vyřeší....možná budeme na Moravě stavět, tak pak by asi hlídala babička, ale Určitě poslední rok před nástupem do školy, bych Míšu do školky jistě dala Pápá

  Obrázek uživatele coopis

  1. 4.2.2008, 15:12
  2. nekojím, přikojovala jsem 1 měsíc
  3. úplně vše kromě ryb, i solím, ale nepepřím, kaše, a dávám Nutrilon
  4. koupu 3x týdně kolem 19:15 hod
  5. spát chodí ve 20:00
  6. no 2x někdy jen jednou
  7. v 10. měsících 9,80 kg a 74 cm
  8. ráda si hraje s kostkami, moc ráda má knížky se zvířátkama, pak různé kalíšky, co se dají skládat na sebe nebo do sebe, no zabavím ji vším tak na chviličku, krom teda těch jejich oblíbených hraček, jinak dlouho si dokáže pohrát když vytahuje cedečka ze skříňky, nádobí z linky a věci z koše Koulení očima a směje se skoro pořád, když se honíme a když na ni dělám ksichty a bafuju na ni
  9. umí vše, už chodí, dokonce umí běhat, taky umí parádně zlobit, vztekat se i dokonce řvát :jawdrop: po nás, no děs, běs Smějící se mimčo taky krásně čůrá a kaká do nočníčku, posadím ji na něj a do 10 sekund, tam je nadílka :qu: :qu: :qu: a když není, tak se jí prostě čůrat ani kakat nechce
  10. jen mým rodičům, jsem ji dala párkrát na hlídání a své nej... kamarádce, ale nikdy jsem nespala bez Viky a zatím to nemám ani v plánu
  11. no tatínek, skoro pořád prácuje, jinak když je doma, tak ji nakrmí, přebalí, chvíli si i vydrží s malou hrát Smějící se mimčo ale vše po mém upozornění, když sem doma já, tak ji sám od sebe nenakrmí ani nepřebalí, jinak s ní dokáže pěkně blbnout a rozdovádět mi ji před spaním :s:
  12. tak mimi už chceme 9. měsíců a zatím se nedaří :e): ale nevzdáváme to a když skončí mateřská půjdu do práce (jestli nějakou najdu) a malá do školky Jednička

  Obrázek uživatele Monča K.

  1. 23.11.2007 4:15
  2. kojila jsem jen 6 týdnů
  3. teď už papá úplně vše, a nechce mléko
  4. 18:30
  5. 19:00
  6. jednou přes poledne
  7. v roce 73 cm, 9 kg
  8. rozesměju ji lechtáním, nebo že dělám blbiny, hraje si se v ším s čím má zakázáno, mobily, ovladače, šuplíky... a má radá všechny zvukové hračky, vždycky je zapne všechny najednou
  9. nedávno začala chodit, umí sama papat, na nočník nechce, bojí se a řve
  10. nikdy nikde nespalo, nehlídí ani tatínek, dvakrát jsem byla venku v noci a pokaždá se musela vrátit protože se probudila a a řvala, takže ji radši nikde nedávám
  11. no věnuje se tak 20%
  12. další mimi neplánujeme, začnu chodit do práce a malá do školky, snad

  Obrázek uživatele PETRUSE333

  Mončo jsi ve šoatné sekci...tady je leden-únor :s: :s: :s: :s:

  Obrázek uživatele Monča K.

  však tam je na úvodní straně psané, že kdo se narodil 2007 má se zařadit do leden-únor 2008, a je tu i ajka007, takže nejsú blbě Blum 3

  Obrázek uživatele PETRUSE333

  Já to nemyslela zle Moničko Ne Srdce :k:

  Obrázek uživatele ivka222

  nech jí,si myslí že mussí být všude,HVĚZDA :s: :s: :s: :s: tam je určitě taky Smějící se mimčo

  Obrázek uživatele Monča K.

  hele hele, nevím komu jsem tady už chyběla, a když sem konečně po dlouhé době vlezu, tak mě vyhazuješ :spid:

  Obrázek uživatele ivka222

  :c: :///: :c: :///: :c: já mluvila o blogu,Moničko to nebylo na tvojí přítomnost,vždyť já Tě mám ráda :c: :///: :c: :///: :c:

  Obrázek uživatele PETRUSE333

  Tak to bylo na mě :r: :s:

  Obrázek uživatele ivka222

  néééééééééééééééééééééé,bylo to na Monču,ale že je tady v blogu,Petruško tebe né tebe já ráda vidím všude Pápá

  Obrázek uživatele Monča K.

  no však jo, takže mě ráda nevidíš :spid:

  Obrázek uživatele ivka222

  sem se do toho nějako zamotala :? :? :? :? :? :s:

  Obrázek uživatele PETRUSE333

  Ale nééééé všechny nás přece všude ráda vidí Srdce

  Stránky

  Náhradní matka

  Nabízím se jako náhradní matka pro páry který nemohou otehotnet

  Tehotna maminka

  Dobry den. Jsem tehotna a mam hroznou rymu. Vadi miminku polykani hlenu?

  Těhotenství

  Dobrý den,chtela jsem se zeptat, mám takovy menší problém dostala jsem od pana doktora gynprodyl na udržení...

  Přímá adopce

  Dobrý den, jsme manželský pár, kterému osud nedopřál mít vlastní mimko. Proto hledáme maminku, která by cestou přímé adopce chtěla...

  Přímá adopce- hledáme miminko

  Jsme mladý zajištěný pár, pracující ve zdravotnictví, nicméně vlastní rodina není ze zdravotních důvodů možná. Rádi přijmeme miminko do...

  drahé maminky,hledám někoho kdo má stejný problém,jako já.Všechny maminky si z porodnice odnesly miminko,zatímco já malou sovu.V noci nespí vůbec jenom brečí.Menuje se Paul a úspěšně pláče již měsíc a půl od svého narození.Najdu psychickou podporu někoho,kdo vyzkoušel všechny rady babské i odborníků,ale na jeho potomka prostě nezabí

  Ahojte holky, prosim vás, jak je to s odstříkáním mléka???odstříkám a mám ho dát do lednice nebo do mrazáku??A můžu k tomu přidávat nebo co odstříkání to lahvička zvlášť? Prosim moc o radu, díky všem a hezky spinkejte:)

  Tak poslusne hlasim ,ze teplota je dnes take 36,7.ividime dasli dny. :qu: jinak vsem preji pekne rano :ww: kata

  Dobré ránko všem ranním ptáčatům, chtěla bych se zeptat, když se mi BT drží už asi týden na 37,5 nevíte čím to může být? Předem děkuji

  Ahojky holčičky, tak nevím jestli jsme to včera s tím testem nezakřikli... Sad Dnes mě to nedalo a zkusila jsem znovu 3 různý testy. na best2 se neukázalo nic ani po delší době, na mamatestu tak jak včera jen slabulilinkej stíneček a na day7 taky jen stíneček po delší době..

  Ahoj maminky, prosím poraďte, jak dělat cviky na kyčle mimíska. Neznáte třeba nějaký odkaz? Díky Maja

  Holky vsechny jsme rodily tak nejak stejne v zari...

  Ahojky snažilky,těhulky a maminky...Tak jak se máte při pátku?

  Holky musí se jít na ten triple test na lačno? jeslti jo tak asi po cestě zemřu hlady...

  Ahojky, co jste používali po nástřihu hráze na lepší hojení? Nevím jestli mě to čeká, ale u prvního jsem nastřižená byla a podle rady dr. a sestřiček jsem nepoužívala nic.