11tt můžu cítit pohyby miminka??Druhé těhotenství....

16.08.2010

Ahojky holky, myslíte že v 11tt už bych zřídka mohla ucítit nějaký ten pohyb miminka?? Poslední dobou se mi zdá že ho cítím :)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Tak já patřím k těm, co nevěří, že je to miminko. Čekám čtvrté dítě, jsem taky ve dvanáctém týdnu a taky cítím něco v břiše, ale přikládám to tomu, že střeva a celý zažívací trakt pracují teď trochu jinak. Můj doktor stále vypočítává termín porodu i dle prvních pohybů- jinak to počítají u prvorodiček a jinak u vícerodiček, ale kdyby teď ti vypočítal termín porodu podle prvních pohybů,které uvádíš od 11 týdne, tak by ti vyšlo naprosto odlišné datum než podle měsíčků.

Ahoj,při třetím těhu jsem pohyby cítila od 12 tt,také jsem byla štíhlá a mám poměrně dráždivou dělohu. Cvok zcela jistě nejsem ;)

Tak já jsem mimi cítila poprvé už v 11.týdnu a to jako prvorodička, pohyby se zintenzivněly ve 12-13.týdnu a už byly skoro každý den, bylo to takové zvláštní šimrání, rozhodně to nebylo od střev jak tady někdo píše, bylo to opravdu mimi! V 17.týdnu už to byl pořádný kopanec! Je pravda že jsem docela hubená.

Ahojky. Podle mě a všech kolem mě, těhulek a maminek to možné není, všechny cítily pohyby kolem 20tt protože miminko je ve Tvém stádiu strašně malinkaté. Já cítila těhu ve 20tt jen když jsem byla v klidu a pořádně až tak v 24tt. To budou střevíčka:-)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Nic proti Vám, ale proč by to nebylo možné, jenom proto že Vy tomu nevěříte? jsem v 11+2 a úohyby cítim přes ruku,samozřejmě jen když ležim na zádech,protože jsem byla přes břicho vždycky hodně hubená a nejsou cítit pořád

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

sama uvidíš podruhé jak to bude :) já u prvního cítila první pohyby až kolem 20tt ale u druhého jsem koukala,že to bylo tak brzy :) ...no už víš co a jak tak to poznáš ;)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Já je taky cítím,jen ale přes ruku,přišla jsem na nš včera večer včera jsem byla 11+2. Těm co tomu říkají že to jsou střeva, tak fakt ne,břicho se mi v tom místě vlnilo

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka