Ultrazvuk+ interní vyšetření

24.08.2007

Ahojky holky, jak to tady všedno pročítám, tak by mě zajímalo, jak často Vám dělávají ultrazvuk. Příjde mi to, že Vám všem ho dělají na každé kontrole, jen mě ho dělal hned na začátku, teď mi ho bude dělat v pondělí a pak už jen jednou. Je mi to taky nějaký divný. To, že se mnou moc nemluví anic moc nevysvětluje, tak na to jsem si už zvykla, ale když se ho zeptám, tak ochotně a trpělivě vysvětluje. Jo a ještě jsem se chtěla zepta, nebyla jste některá na interním vyšetření kvůli tlaku? Mě to čeká 3.9. jsem zvědavá, co mi tam budou dělat?! Nevíte někdo?

me dela doktor ultrazvuk pri kazde kontrole. (kazde 3 tydny) .. zatim ho delal 4x, mam z toho 3 fotky (krome prvni) a neplatila jsem ani korunu

Ahoj. Mně dělá gynekolog ultrazvukové vyšetření při každé kontrole. Teď chodím co tři týdny a myslím, že od 28 tt začnu chodit co 14 dnů. Nechávám si to nahrávat na video a platím za to 50 Kč. Když něco nevíš, tak se raději ptej. Za zeptání nic nedáš a budeš alespoň klidnější, že je vše, jak má být.

In reply to by Monča K.

Mě ho vlastně dělal v 6.týdnu, ve 13 týdnu jsem si platila to prosvícení šíje a teď jdu v to pondělí. a pka někdy kolem toho 30. týdne jako Ty, Mony. Tak Jsem ráda, že nejsem sama. Už jsem si říkala, jestli nejsem nějaká zanedbana...:-))

In reply to by Zorka (neověřeno)

Tak to bych asi Zori šla k jinému doktorovi.. Protože ten první ultrazvuk se dělá i kvůli tomu, že se kontroluje, jestli to není mimoděložní... Tím tě nechci strašit, ale pro Tvůl vlastní klid bych si teda zašla někam jinam. Buď se přehlas k jinému doktorovi nebo si zajdi znova za tou svou a raději se sní porad!! Aspon to je můj názor.. Přeju ti hodně štěstí a zdraví!!!!!!A dej pak vědět!!

In reply to by AkneL

Tak jsem si na to radši vzala průkazku,ať tady nemelu nesmysly. V 7. týdnu mi dělal vnitřní,to mi potvrdil těhotenství. Pak mi dělal ve 12 taky to vyšetření na šíji,takže to vlastně bylo na mou žádost,to jsem si zaplatila. Pak mi dělal v 18.týdnu. Ve 21.týdnu jsem byla v nemocnici na vyšetření srdíčka. A ve 23.týdnu jem chtěla znát pohlaví,takže .jem to taky platila. Ale opravdu se dělají jen 3.(7. 18. 30.tt)

Mně ho doktor prý bude dělat při každé kontrole, ale chodím k soukromému. Jinak v ordinacích ho prý dělají 3x za těhotenství.

In reply to by Maru

Taky chodím do ordinace soukromého doktora.. ALe neplatím si ho, vše si bere z pojištovny, je pravda, že na nástěnce visí lístek, že mi udělá ultrazvuk navíc, ale za poplatek 300 Kč. Ptala jsem se ho na to, protože kámošce dělá také pokaždé a on říkal, že se to dělá jen rizikovým maminám, které např.krvácejí atd.. A že je zbytečné na to mimi svítit víc než je potřeba. Tak nevím. ALe já jsem to mimčo vlastně viděla naposledy ve 13tém týdnu a teď ho uvidím ve 21. tak se už hrozně těším...:-))

In reply to by AkneL

Já platím měsíční paušál 150. Ale když jsem chtěla fotku (sice je vidět jenom bublinku, ale partner řekl, že mi neuvěří, dokud to neuvidí černé na bílém a průkazku ještě nemám) tak jsem zaplatila 50 za fotku.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka