Těhotenský test
Ahoj maminky ,prosím nemáte někdo zkušenosti
ráno jsme si dělala těhotenstký test jsem 9 den po ET a čárku jsem neviděla ,pět minut jsme nečekala a ted když jsme přišla zpět je tam slabá i druhá a to se mi stalo už včera,myslíte že by to mohlo vyjít ?????Nestalo se to někomu taky s testama?????
Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.






















