Domácí obuv

28.06.2011

Čau ženy,
mám trochu dilema s bačkůrkama. Holčičce budou už tři, od počátku měla problém s kladením nožek, cpala je dovnitř. Tak jsem jí kupovala vždy jen botky s pevnou patou, tak to radila i doktorka. Do tří let se prý nožky srovnaj. Ještě se úplně nesrovnaly. No a teď co doma, že? Je vedro a v bačkůrkách s pevnou patou se jí potí nožičky. Když ale běhá jenom v ponožkách, nemá zpevněný paty a klouže jí to. Kdyby neměla nic, bojím se, že nastydne. Co nosíte doma? Děkuju:o)

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka