zase nam chteji vzit penize :-(

20.08.2010

tak dneska rikali ve zpravach, ze nam zase chteji vzit penize :-( je to cim dal horsi, uz me to pekne stve...Rikali, ze chteji, aby si matky mohli sami vybrat kolik budou dostavat mesicne a na jak dlouho. Ale musi to vyjit do 220 000 do 4 let veku ditete, to je zase o cca 53 600 mene nez mame ted. Ach jo, kdyby se tak dalo neco delat :-( Jsou to vsechno pekny hovada (a to ja sproste vubec nemluvim)

Komentáře jsou momentálně nedostupné. Děkujeme za pochopení.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka