Těhotenská bunda

30.11.2015

Ahoj. 

Prosím radu. Kde jste kupovaly těhotenskou zimní bundu? Nebo ideálně takovou tu s tou rozšiřovací vsadkou, abych ji pak mohla nosit i dál?

Já byla dnes v Tescu, tam mi řekli, že těhotenskou módu nevedou, v H&M to stejné a C&A taky tak. Nevím proč nemají ve středu Brna nikde těhu módu? Všude mi řekli, že si mám jet do Avionu, Olympie, atd..

Zatím v klidu dopnu klasickou, ale termín mám na přelomu března/dubna a do té doby mi nejspíš nevydrží ;-).

 

Díky za rady....jo a kdybyste některá prodávali XL nebo XXL, tak napište.

Kliknutím vložíte smajlíky:

já mám půjčený takový bundokabát, který má po bocích zipy, které se dají rozepnout podle rostoucího břicha a ještě to má uvit stahovací šňůrku. je to z bonprixu, nebyla teda nejlevnější a upřímně není to žádná hitparáda. Jako normální budnu bych si to nekoupila (moc nehřeje, dneska pršelo a bylo to hned promočený), ale na těch pár měsíců dobrý

Ahoj, zkus Leny, je to v OC Omega na Svoboďáku. Mají tam velký výběr těhotenského oblečení, byla jsem tam vždy spokojená, až teda na ty ceny, ale bohužel u těhu oblečení jsou ceny vždy vyšší. Když budeš platit v hotovosti a ne kartou, tak za to dávali slevu.

Já mám z c&a normální zimní bundu, která má na bokách takovou všitou gumu, nevím jak to popsat, prostě je díky tomu natahovací. A ač jsem měla veliké břicho, normálně jsem ji zapla, tp byl v lednu. (kdyžtak nafotím...) A nosím ji stále i teď

Ahoj, moje ségra bude prodávat těhotenský světle šedý kabátek z CA, velikost ti teď nepovím ale asi 48-50. 

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka