takže sobotka a akce kulový blesk mini

06.06.2011

ahojky ženy a vaši malí bumrlíčci a bumbrličky . Tak jsem si vydupala opět kočárek . Manžel se zase křenil jako že fakt už roupama nevím co by :-) Ale vzhledem k tomu ,že to nezatěžuje nijak náš rodinný rozpočet a důvody byli v celku adekvátní , tak mi to tak nějak +/- požehnal . Sjela jsem tedy inzeráty ,bo nový jsem fakt nechtěla a po referencích některých jsem se rozhodla ,že půjdu do Cortiny . Vyhlídla jsem si a hned dala inzerát ,že prodávám stávající . Šlo to rychleji než jsem čekala , zájemců se ozvalo hned několik . Takže jsem si na víkend naplánovala ,výlet který měl obsahovat odvoz stávajícího a vyzvednutí vyhlídnutého . No a nebyla bych to já ,aby zase něco se ne po .. :-) v sobotu dopoledne jsem naložila auto , manžel se jak řízení a hurá k babičce ,že Radimka pohlídá bo budem za dvě hodiny zpátky :-) a to podotýkám ,že jsme měla v plánu ještě car-sex :-D Před barákem manžel zadal adresu do GPS a vyrazili jsme . Cíl byl nějaká malá obec vedle Chomutova ( Hrušovany ) já husa myslela ,že jsou jen u Brna :-) takže jedem ,jedem a tu do :zadek: povídá manžel bo zapomněl odbočit ,prej mu svítilo moc sluníčko . No nic ,velmi milá paní pařád mlela až to bude možné otočte se , možno bylo asi po 10 km , pak zase pohoda jen do dalšího :zadek: protože tentokrát manžel netrefil silnici ,kterou navigace myslela ,tak se pro změnu objížděla půlka Chomutova . Holky nekecám trasa Ul -Hrušovany u Chomutova čistej čas 1h54 min :jawdrop: domluveni jsme byli na 12 dorazili jsem ve 13 h , no budiž kočárek předán ovšem paní neměla dostatečnou hotovost já chtěla 3500 měla buď 3tis nebo 4 tis ,takže jsem vzala tři s tím ,že mi zbytek pošle na účet .
Spocení jak myši jsme nasedli do auta zadali další adresu a jelo se . Všechno o.k jen do doby než manžel nedopatřením najel na dálnici :-) opět paní neodbytně chtěla změnit směr ,ale vysvětlujte jí ,že na dálnici nelze .Podařilo se nám sjet po skoro 20km a to jen díky tomu ,že tam chyběli svodidla ,takže kus po poli nebo co to bylo a pak nějaká polní cesta ,ale nakonec se povedlo a dorazili jsme na místo .Paní už netrpělivě čekala ,ani se jí nedivím , ovšem nastal další zádrhel ,teď jsem pro změnu neměla dostatečnou hotovost já .Naštěstí paní se někam chystala ,takže se jelo do Intesparu do bankomatu a další problém ,my s manželem máme týdenní limit na výběry :€\€: takže paní jsem dala 3900 a 300 poslala dnes na účet ,bože trapas až na půdu .Cesta dom byla už o.k ,manžel se chytil u první cedule za Mostem :-) Doma jsem zjistila pár much , takže nadšení nic moc ,ovšem v neděli nás táta vzal na prochajdu a když pominu ,že nejde v obou směrech jízdy a přední kolečka nesjou otočná ,tak spokojenost , je tam hafo místa to je to hlavní co jsem chtěla , i do auta se vleze v pohodě :-) takže doufám ,že už zůstane do doby než bude Radim stabilně chodit . Ještě mám v plánu pořídit golfáče ,ale to si nechám na prázdniny ,než bude dofča :-) Foto dodám ,až to lépe pofachá nebo na fc ,tady je to brzďavý .
pa pa a pusu všem mimískům

Teda Kačí vy jste experti :) hlavně že to všechno nakonec klaplo až na ten sex no--tak si to vynahradíte jindy :)

holky car sex žádnej ,potom harcování neměl chuť ani jeden :-) jo a zapomněla jsem dodat ,že na tacháči bylo 215km , což je téměř poloviční cesta k našim :-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka