Tak jde čas...:-)))

04.12.2007

TAk sem se rozhodla sem dát pár bříšek, aby jste viděly jak šel čas..:-))))

In reply to by kralinda1

:-DDD no ona mi říkala ať si i upeču,ale ne rohlíčky a tak..:-)) a prý do pusinky jeden kousek a ne talířek..:-))))))))
A prý simám dát rybu,ale určitěnemyslela smaženou..:-))) A taky říkala, že raději mořkou, pokud mi to nedělá blbě...asi se jí nelíbí náš tučnej výbornej kapříček..:-))

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

.-)))) tak to je taky dobré...:-))) já se měřila před chvilkou a mám 109cm přes nejširší místo...:-))) my se spíš honíme s váhou...můj má 89kg a já už 86kg..za chvilku ho mám..povánocích tutově..:-)))/:-OOO

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Já se rozhodla, že nebudu píct, stejně bych to všechno snědla a já to až zas tak nemusím, ale neodolala bych a od mamky určitě nějaké dostaneme..
A já miluju kapra a musím se ho prostě přepapat,jinak by to nebyli vánoce a tak mi kila taky půjdou nahoru..:-O ale mňam..mňam...:-)))

In reply to by Borůvka

:-))) Se pořád divím, ale já už jsem teď taky 21+3, toto letí. Malý v bříšku řádí jak ďáblík, už jsou mi vidět i bouličky přes kůži, ale na svatbě byl moooc hodný. Den předem jsem mu říkala, že je důležitý den, že musí být hodné miminko, tak akorát párkrát kopnul a byl klid, zato si to teď vynahrazuje:-D

jé to je dobrý nápad to sem takhle dát! pěkně rostete borůvko!! ale vůbec bych teda neřekla, že máš nahoře 15 kg. jak jsi vysoká?

In reply to by zabka

No právě jen 168cm...sem fakt teď taková mamina..ale ještě to není dle mého úplná tragédie..i když už si moc podobná nejsem..:-)))
Ještě sem dám tak jde čas 2,ale to až zítra, to bude s mimískem..:-)))

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka