Soud

22.03.2013

Ahoj maminky, vím že nejste právníci a soudci, ale chtela bych odejít od přítele s kterým mám dcerku ale do jineho mesta,vzdáleného cca 12km od nas, bojím se však že mi soud malou do pece nesvěří, jsem mladá, ven s ní chodil tatinek protože ja jsem byla u své matky v praci abych si odpocala a vydelala nejake peníze, a nakonec jsem si nasla noceho a tudíž přítele podvedla, jakou mam šanci? ted by sme se shodly na střídavé péči, ale az pujde do předškolní třídy ve školce nebo do školy tak se o ni budeme prat :( co mam delat nevíte?

Kliknutím vložíte smajlíky:

Holky, už to dávno není pravda, že děti se svěřují převážně matce a navíc pokud bude u soudu zmíněna střídavá péče má otec velkou šanci, mluvím z vlastní zkušeností a to jsem nebyla rozvracečkou já, jen jsem chodila víc do práce manžel byl na ID věnoval se rodině a dceři a ve volném čase naháněl holky ;) záleží, jak je dcera stará a jaký má vztah k otci????

Soud svěřuje převážně dítě matce, pouze v případech, kdy matka trvá na tom, aby dítě bylo u otce, kdy se matka o dítě nestará (což už musí zavánět sociálkou), jí dítě nesvěří. Ale to, jestli ty sis našla přítele, nebo ti tatínek pomáhal s péčí o dítě, to vůbec roli nehraje. To jsou babské povídačky.

Matky maji porad vetsi sanci mit u sebe sve dite nez otec..to by na tebe musel mit naky argumenty aby ti ji chtel jo vzit a mit ji jen pro sebe.Jelikoz jsem si soudama taky prosla tak neco malo vim,ale pokud se o malou staras i tak,tak nevidim duvod proc by ji dali jemu.nebo se muzete domluvit na stridave peci,kdyz jste od sebe tech par kilometru,tak by se to dalo.Drzim palecky at je vse ok

Ježiš omlouvám se za ty chyby, ale jsem tak vynervovaná že nejsem schopná normálne přemýšlet a psát, omlouvam se...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka