Šestinedělí

25.04.2012

Ahojky mamčulíny, tak dnes nám je 5týdnů a za týden mám kontrolu u dr. Docela se toho bojím, jak jsem byla hodně sešitá. Taky se chci zeptat na antikoncepci. Kojící jich asi moc nemůžou, co? Rádi bychom začali zase s manžou :sex: , ale dávat si jen pozor mi přijde riskantní. Takhle brzo po sobě bych mimi nechtěla. Hodně holek tu ale říká, že s antikonc. měly jen samé špatné zkušenosti, tak navím, zda si o ní říct nebo ne. Před otěhotněním jsem navíc žádnou nebrala. Kromě prášků se bojím i samotného :sex: Něco málo už jsme zkusily(nešpiním od 14.dne) a bylo to v pohodě, ale kvůli infekci chci šestinedělí dodržet, jen to šití mě trochu straší :00:
Maličkej už začal konečně přibírat, ne sice moc, ale snaží se broučínek. Mějte se krásně a předem děkuju za vaše zkušenosti :a: :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

ahojda, já při prvním taky antikoncepci brala, ale stále sem při ní krvácela, třeba 14 dní v kuse, pak mi ji dr změnil a bylo to stejné :( Prý se to prostě někdy stává. Takže jsem ji vlastně brala na nic, protože sexík stejně nemohl probíhat. Za měsíc mám porodit a v době kojení ji brát nebudu, hold se bude muset chránit manžílek :///: Myslím, že na každou to asi působí jinak, jen píšu můj zážitek, ale dr určo poradí :a:

já antikoncepci taky nebrala a gyndařka mi doporučila nějaký gel, který seženu v lékárně, ten spermie znehybní. K tomu kondom...

Také jsem měla cerazette a ok jen jsme po nich trochu přibrala a zavodnila se .... možná si za to můžu sama :-)

Ahojky, no ja nrala pri kojeni Cerazette... hodne casto se bere a myslim, ze jsou to i jedine prasky pro kojici. Bohuzel po roce jsem je musela vysadit, zacala sem casto spinit. Maleho jsem kojila az do dalsiho tehu bez prasku.Byl kojen 19 mesicu. Dalsii tehu bylo planovane:)Katka

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka