prosím, mají už u Vás vakcínu proti meningok.typu B ? | Moje těhotenství.cz

prosím, mají už u Vás vakcínu proti meningok.typu B ?

Obrázek uživatele Monnica

Ahoj,

teď jsem mluvila se setrou z ordinace a ptala jsem se na vakcínu proti meningokokovi typu B, pro mého 3 letého syna a sestra říkala, že je kombinovaná vakcína, ale jen pro děti od 10 let? Jak je to u Vás, nikde se nemůžu dočíst jestli už se aplikuje nebo ne

Obrázek uživatele Ala

Tak dobrá zpráva, vakcína proti MenB byla ve čtvrtek 15.11. schválena evropskou lékovou agenturou. Jmenuje se Bexsero a vyrábí jí Novartis. Očkovat se s ní můžou miminka už od 2 měsíců věku. Takže na trhu by mohla být zanedlouho!!!

Obrázek uživatele Monnica

vracím se zpět k diskuzi vakcíny B proti meningokokovi, te´d jen nevím jak to teď naočkovat, nechat nejdříve očkovat A,Y,C a pak přijít podruhé a očkovat B, chtěla bych, aby můj syn byl chráněný před co nejvíce typy mening.
Děkuji moc za odpověď Smile

Obrázek uživatele Janulka Kubik

nám dr. říkala, že má být na jaře 2013 nějaká kombinovaná, ať ještě počkám...je ale fakt, že synovi je 9 let

Obrázek uživatele Monnica

Takže by bylo dobré počkat ještě na konec roku 2012 a uvidí se, jestli bude ?

Obrázek uživatele Monnica

tak já už v tom mám hokej :-), takže v té monovakcíně nebude zase to C, které jste psala, že jste nechala očkovat ?

Čekáme páté miminko

Ahojy,tento učet už má přes 3roky a ted jsem si vzpoměla na tuto stránku.Mám čtyři děti,v Listopadu 2019 jsem potratila v 7tt(již po...

Miminko k přímé adopci

Dobrý den,

 

hledám milující pár, nemající bohužel to štěstí vlastních dětí, který by měl zájem o přímou adopci chlapečka...

hnědý výtok

čago belo, hele mám problémy. Hnědej výtok, tady píšou, že může bejt v těhotenství...

Daruji Utrogestan

Daruji dvě neotevřená balení Utr...

Pápá ahoj dnes odpoledne jedu k panu DR.na screening tak nám držte pěstičku at je vše v pořatku mám stoho hrozny strach a aby to nebylo malo tak dnes se teprve dozvim jak dopadly testy z krve :? a 12.11.

Ahoj,je tu někdo kdo má uzavřenou úrazovku pro sebe a dítě u Generalli? Kolik měsíčně platíte,teda pokud to není tajné a jak jste spokojené?

Tak jsem dnes byla na OGTT, sirup nebyl až tak špatný, jen mě po něm brněl jazyk. Držela jsem cca 45 minut a potom jsem už musela.. Tak jsem "vyhodila" co se dalo a byl konec. Sestřička mi řekla, že test je neplatný a že dr.pošlou akorád ten ranní odběr a že se s ním mám domluvit co dál.

Tak se hlásíme po včerejších tripple testech a poradně. Smile Odebrali mi krev na zbytek vývojových vad a pohlavní nemoci atd a výsledky budeme znát cca za týden + dr.

Ahoj,

teď jsem mluvila se setrou z ordinace a ptala jsem se na vakcínu proti meningokokovi typu B, pro mého 3 letého syna a sestra říkala, že je kombinovaná vakcína, ale jen pro děti od 10 let? Jak je to u Vás, nikde se nemůžu dočíst jestli už se aplikuje nebo ne

Holky prosím o radu. Vypadá to že jsme prodělali šestou nemoc - vysoké horečky, teď začínáme mít flíčky s pupínkama. Máme jet za mojí sestrou v pátek a je těhotná - vadí to těhotným nebo ne? Moc díky Pápá

Ahoj ,chci se zeptat 22.se mi narodil chlapeček a doktorka mi řekla že od 10 dne můžem ven,jenže první byl v červenci,ale ted nevím jak ho oblíct aby mu bylo v kočárku teplo?Děkuji za rady:)

Maminky, bydlím s prckem sama, ale expřítel stojí o zapsání do rodného listu. Příjdu tím o doplatek na bydlení který pobírám?

Ahoj holky,
je tu některá, co rodila 3x císařem? Nebo je po 2 CS znovu těhotná? Případně, šly byste po 2 císařích do dalšího těhu?

Ahoj holky tak jsem po kontrole a vše je v pořádku.A už vímee i pohlaví bude to na 95% holčička.Tady je i fotečka Pápá