prosba o pomoc! | Moje těhotenství.cz

prosba o pomoc!

Obrázek uživatele lucyas

  ahoj holky, mám velikánskou prosbu pro mou nejlepší kamarádku, dostala se do tíživé situace.
  Jen tak ve stručnosti:
  její manžel má dlouhodobé problémy s alkoholem, kolem vánoc mu ale švihlo v hlavě a v práci zkolaboval, záchranka ho odvezla rovnou do jip, pak do léčebny, s přísným režimem a momentálně se nachází v jeseníkách na psychiatrické léčebně.
  ALe co se tedy stalo té mé kamarádce! Z toho všeho že její manžel pil, jí obvinili tchánovci, u kterých bydleli a vyhodili jí z domu! Poskytla jsem jí azyl u nás v domečku,ale má tři děti 13kluk, a 8leté dvojčátka! Jediné co jim pobrala do tašek byly oblečení, pár nejmilejších hraček a toť vše!Takže i když jsem jí poskytla malý azyl ve dvou místnostech, spinkají na zemi, a proto vás chci poprosit, nenajde se tady nějaká dobrá duše, která by levně prodala patrovou postel?? Matrace jsme už sehnaly, takže teď spí na zemina matracích,ale přeci jen od země je chladno. Takže vás moc prosím, kdyby jste náhodou věděli o nějaké postýlce, písněte mi do zprávy, byla bych i za ní moc a moc ráda!

  Komentáře

  Obrázek uživatele Savings

  No my bydlíme v činžovním domě,který patří jednomu pánovi.Máme v domě sousedy,kteří sem dali trvalý pobyt snad celé své rodině.V bytě jsou hlášení dva a trvalý pobyt jich tam mělo osm....když se to pan majitel dověděl,tak šel na obecní úřad a prostě jim trvalý pobyt zrušil...opravdu to jde jednoduše pokud jste majitel domu nebo bytu....
  Jsem zvědavá co na to řekne pan manžel až se vrátí z léčebny....třeba se v něm hne svědomí a dá kamarádce všechny její věci i věci dětí.Navíc pořád jsou manželé a v domě i když už tam nemá trv. pobyt má majetek a děti vlastně taky,takže bych to ze strany tchána brala jako krádež a na policii bych šla.Zkuste se poradit s právníkem....větší města mají i právní poradnu zdarma a nebo pro klid duše obětovat peníze a nechat si poradit od někoho přes rodinné právo....určitě bych to tak nenechala.Přeju brzké vyřešení situace a pevné nervy.

  Obrázek uživatele lucyas

  Jojo, děkuji za radu, mám známeho právníka, takže už jsem mu volala, a přesně nám řekne co a jak!! díky holky!

  Obrázek uživatele Hypermatka

  Proč se neobrátí na policii? Má-li u tchánovců trvalý pobyt, může si z domu rodičů za asistence policie odnést třeba i postele a zbytek věcí.

  Obrázek uživatele lucyas

  No to chtěla udělat,ale tchán jí zrušil i trvalý pobyt, tudíž teď už si nic neodnese! hnedka jak jí vyhodil,šla s dětmi ke své mamce, tam byla právě přes ty vánoce a leden, ale ve dvou pokojovém bytě, jim to prostě neklapalo, ani se nedivím, protože být v jednom pokoji s 3 dětmi, a kuchyň společnou s mamkou!
  Takže jsem jí nabídla bydlení u nás, a když chtěla jít pro věci, tak jí akorát předali papír, že už tam to trvalé bydliště nemá, prostě s tím nepočítala. A když šla před těmi vánoci k mamce, netušila, že by jí tchán zrušil trv. pobyt a ona už neuvidí nic, co za ty roky manželství nabyli spolu!

  Obrázek uživatele lucyas

  No nevím jestli to podělala úřednice, nebo kdo,ale my taky bydleli v tom samém městečku jako ona a jak jsme stavěli baráček,tak já si nahlásila trv. pobyt k mamce na barák ale manžel se neodhlásil a do dvou měsíců mu taky přišlo,že již tam jsou noví majitelé a pokud si do 14 dnů nepřehlásí trv. pobyt, tak půjde do jakésiho zprávního řízení, ohledně trv. pobytu, tak manžel raději přepsal trvalák už na novou adresu a byl klid, takže to asi jde!

  Obrázek uživatele gatillo

  Milé maminky my ted přihlašovali manžela na byt mého otce..A tam se bere rozhodnutí majtele domu či bytu.Takže jsme vzali papír který musel můj otec podepsat že stím vůbec souhlasí.Takže ANO tchán je mohl odhlásit z trvalého bydliště jelikož je majtel domu a ten rozhoduje kdo v něm bude nahlášený.U našich sousedů to bylo tak podobné jen stím že tam zase otec odhlásil syna z trvalého pobytu jen řekl že tam nepobývá a nespí a hned ho odhlásili.Opravdu je to tak jednoduché jen musíte být majtel domu

  Obrázek uživatele lucyas

  Jojo, přesně tak, ale je to fakt úplně hrozné, protože ona se tam už ani pro nějaké věci nedostane! Fakt dneska jsou některé zákony postavené na hlavu

  Obrázek uživatele Tez

  Taky mi to přijde strašně jednoduché, a ještě divné, že si nemůže vzít svoje věci...

  Obrázek uživatele Štěpula

  Tak to je síla. I tak bych zašla na policii.

  Náhradní matka

  Nabízím se jako náhradní matka pro páry který nemohou otehotnet

  Pád v těhotenství

  Ahoj maminky, mám na vás dotaz. Jsem ve 13. Týdnu a včera jsem zakopla o schod a spadla jsem na koleno. Neuhodila jsem se do břicha nic...

  Tehotna maminka

  Dobry den. Jsem tehotna a mam hroznou rymu. Vadi miminku polykani hlenu?

  Těhotenství

  Dobrý den,chtela jsem se zeptat, mám takovy menší problém dostala jsem od pana doktora gynprodyl na udržení...

  Přímá adopce

  Dobrý den, jsme manželský pár, kterému osud nedopřál mít vlastní mimko. Proto hledáme maminku, která by cestou přímé adopce chtěla...

  Ahoj holky, rada bych procetla vase nazory na toto ockovani.... Jenom vam ve zkratce popisu proc nad tim premyslim......Pred mesicem jsem byla par dni s detma na infekcnim na Bulovce, syn mel tezkoustrevni virozu, nereagoval, takze byl par dni na infuzich.....no nic pekneho! Bohuzel jsem tam videla tezsi pripady nestovic a jinych infekcnich sracek, tak proto ten strach.....

  ahoj holky, mám velikánskou prosbu pro mou nejlepší kamarádku, dostala se do tíživé situace.
  Jen tak ve stručnosti:
  její manžel má dlouhodobé problémy s alkoholem, kolem vánoc mu ale švihlo v hlavě a v práci zkolaboval, záchranka ho odvezla rovnou do jip, pak do léčebny, s přísným režimem a momentálně se nachází v jeseníkách na psychiatrické léčebně.

  Ahoj holky, tak se vam jdu znovu pochlubit se svym pupkem v 36+4 tt Smile Pekne rosteme Smile Ale rikam si, uz aby to bylo ...

  Tak...vím,že je brzo,ale nedalo mi to a už pomalu tomu našemu mimískovi nakupujeme..to se nedá odolat:-)

  Nabízím Naše země - 1-2x,6,9-2x,12,14-4x,18,21,27-2x,29,32,36,44- 2x,46-2x,52-2x,54-3x,55-2x,56,60,63,66,68-2x, 71-2x,72,73,75,78,81,84,85-4x,87,92,93,94,99, 103,107,117,120,128,135,138,139-2x,141,142-2x ,143-2x,144,149,150,160,162,163,164,169,178,1 82,1 91,192,195,196,197,201,202,204-2x.

  Ahojky, ráda bych se na něco zeptala, zda máte některá zkušenosti s léčbou v lázních. Jsem po laparo operaci vejcovodů a apendixu, snažíme se už přes dva roky o miminko, veškerý vyšetření manžela v pořádku, ale nedaří se. Doktorka mě posílá na komplexní lázně s indikací sterilita a infertilita. Byla jste taky některá? Pomohlo vám to? Jak dlouho po návratu se zadařilo?

  ahoj, min mesic asi v polovine cyklu me zacalo pichat na prave strane v podbrisku, snazime se 4mesic o mimi, najivne jsem si myslela, ze se zadarilo.

  Ahoj holky.už nevím,jak dál.Mám velký strah,že to nezvládnu.Myslím tí s manželem.se synem a s miminkem,co čekáme.Je to vlastně celé o tom,že máme poslední dobou s manželem neshody.Od tý doby,co jsem těhulka(23.tt),tak mi vadí Sex .Vím,že chlapi to potřebujou a prostě se několikrát do měsíce přemůžu

  Včera jsme si lehce vyjeli na hory, nejsem náruživý lyžař, sjela jsem jen párkrát modrou, myslela jsem si, že mě trocha sportu a čerstvý vzduch pěkně nabudí, ale když jsme skončili, měla jsem celé kalhotky zašpiněné, takže jsme vyrazi,i směr pohotovost..Nebyl to moc příjemný pocit..Na pohotovosti samozř.

  www.facebook.com/pages/Imunita-shopcz/184563021637839?ref=hl sjeďte trochu níž na 6.2.2013 2 články o očkování