Petík

03.01.2010

Ahojte tetičky naše :k: ,

Peťulko, Monička je kouzelná!!! :girl: S tím kojením se netrap, nejste v tom sami... my taky pořád bojujeme, někdy je líp někdy hůř... nikdy bych se nepomyslela, že je kojení taková věda!!! Určitě to všechny brzy překonáme... :one: hlavně, že ta naše zlatíčka prospívají a jsou spokojená...
Posíláme pusinky, :c: :c: opatrujte se nám!!!
http://mysaco.rajce.idnes.cz/

Péťo Monička je nádherná a jaký má krásný kukadla na tý poslední fotečce je jako plyšáček
Jinak z tou UM si nic nedělej lepší je spokojené miminko na UM než hladové a mrzuté na MM děláš pro to maximum a někomu to prostě není přáno aby plně kojil.
My taky pomalu náš boj s kojením prohráváme, kojím co 2 hodinky i míň a malej pořád pláče hlady takže jsme začínali na jednom příkrmu jen na noc aby se aspoň trošku vyspinkal a najednou jsme na třech za den takže jestli to takhle půjde dál tak nevím ale hold se nedá nic dělat nenechám ho přece hladovět když mu to co odemě vysosá nestačí-a to kojím vždy hodinu a stejně řve :s:

mala je krasna a na te posledni fotecce bych ji to moc slusi a v tom kosicku bych si ji hned odnesla domu...jinak my jsme na um od 3 mesice a i kdyz mi to bylo lito,aspon neplakal hlady a konecne jsem mela prehled kolik toho spapa...tak at se vam dari pa pa

22.12.2009

Dnes vydalo bříško mojí maminky nejkrásnější tajemství světa! MNĚ! Jmenuji se Sofia Dvořáková, vážím 3600g,měřím 51 cm a narodila jsem se v 16.55h :c: !

17.12.2009

Ahoj tetičky :) , tak mám zas chvilku na pár větiček. Je neuvěřitelné, jak strašně rychle čas ubíhá. Dnes to bude 14 dní, co Monička vykoukla na svět.

:a: Ahooooooooooojky Petííííííí :a: , no Monička je úžasná, krásná a roztomiloučká :qu: :girl: !!!!!!!!! Je to takový drobeček !!!!!!!!!!! Nemám zatím vůbec nějak moc času tu sedět, ale měla jsem chviličku a tak jsem musela kouknout, jestli tu nenajdu nějakou tu fotečku !!!!!!!!!!!! Je krásná Peťulko :\x: !!!!!!!!!!!!!!

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,ta je ale nadhernaaa,proste rozkosne sladoucka a majinka.A ma suprovu haro.Takovy mela i moje mala.Povedla se :qu: :qu: :qu: :qu: :qu:

Monička je náááádherná princeznička :qu: :qu:, povedlase vám :one:
... a neboj, to papáníčko se určitě zlepší
Přejeme krásné svátka
:a: Pa Katka a Bublina Adinka

To je krásný bobek, taky jsme si přáli holčičku .... no, ale budeme mít dva kluky!!! Už se taky moc těšíme na ty prďolky! Gabka

teda Monička je úžasná!!! :girl: Je super, že jste se takhle krásně rozkoukaly... doufám, že u nás to taky brzy nastane. Peťulko, opatrujte se a do Vánoc se snad ještě ukážete... Posíláme :c: :c:

10.12.2009

Tak jsem se konečně dostala k tomu vám napsat! V pondělí odpoledne nás s Moničkou pustili domů a teď si zajíždíme nějakej denní režim:o).

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Děkujem za pochvalu ;)!:-D no já neměla doma ani jeden malej obleček. Vše začínalo 56 a v tom je docela utopená. Ale máme hodnou tetu a babičky, takže už sme dovybavení ;).

30.11.2009

Ahojky tetičky naše :o)

Teda máš to moc pěkně udělané. :one: Šikulka. ;) Je moc dobře, že si užíváš poslední dny s pupíčkem v pohodě. Ještě chviličku a místo pupíčku budeš mít v náruči miminko. :usmev: A děkujeme za přáníčko. Třeba si to malá rozmyslí, když si to tady přečte a rozhodne se vylézt ven. :s:

teda Peťulko... jsi šikulka :*[]: a máš můj obdiv!! Je fajn, že se cítíš dobře a užíváš si poslední dníky s bříškem... Uteklo to šíleně rychle!! a po porodu začne ještě víc :) :°O°:
holky, opatrujte se, posíláme pohlazení do bříška a pro Moničku :c:

Ahoooooooooooojky Petíííííííííí :a: , moc moc vás zdravííííme holky :girl: !!!!! Máš moc krásnou výzdobičkuuuu :one: !!!!!!!!!! Tak už se nám to blíží do konce viď, taky jsem teď od pátku pekla cukrovíčko, taky se snažím, aby mi to utíkalo a moc nemyslela na to, kdy už to příjde, ale moc se mi to nevede i přesto, že něco dělám :///: !!!!!!!!! Ale jednou to přijít musí a už víme, že to moc dlouho trvat nebude viď :$$: , strašně to letí !!!! Když jsem si nedávno psaly, že si začínáme teprve zařizovat výbavičku :s: !!!!!!! Už jsme si ani dlouhoooo nepísly :P !!!!!!!!!!!! Ale pořád si tě hlídám, copak napíšeš nového do blogu, jak to s tebou vypadá ;) !!!!!!!! Tak se holky hlavně opatrujte a pohlaď Moničku a moc moc vám držííííím palečky a myslím na vááááás :a: !!!!!!! A když budeš mít chviličku, klidně písni :one: !!!!!

19.11.2009

Ahoj tety, tak konečně po dleší době o sobě píšu nějaké info :). Před chvílí jsem se vrátila od :*8*:.

Ahooooooooooooojky Peťuuuuulkoooo :a: , to jsem moc ráda, že jsi se ukááázala :qu: , téééééda, tak si pořád říkala, jak máš malé bříško, ale teď už mááááš tedy bříško překrásné !!!!!!!!!!! Pěkně vyrostlo :#~: !!!!!! Tak už se nám to pomaličku blíží viď ???? To jsem zvědavá, kdo z nás první porodí :s: ??? Hlavně si ještě holky užívejte těhulkooováááání a hlavně ať jste zdravééé a taky ten porod, aby byl rychlý a co nejmíň bolestivýýýýý :one: !!!! Určitě se zase ozvěte holkyyyy :a: !!!!!!

In reply to by lucousek

Naz dáááááááááááááááreeeeeeeeeeeeeeeeeek! To bříško se mi pořád nezdá nějaký velký, ale on je ten subjektivní pohled trochu zkreslený :).Moc děkuji za pochvalu;)!Blíží se nám to už hodně. Včera mě doktor docela překvapil. Uvidíme, jak to nakonec dopadne. Monča má určitě své plány :h: :C]]: :C]]: ! Tobě taky přeju hlavně zdarvíčko a ať jde vše jako po másle!Opatruj se kočko! :k:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Ahoj Miško :)! Moc :+^*: za pochvalu;)!Monči domlouvám, aby u mě jeetě zůstala aspoň ten týden. Je to sice teď ke konci dlouhý, ale rozhodně radši budu nosit o chvíli dýl bříško, než aby to naše zlatíčko mělo nějaké problémy. Nicméně věřím, že příroda ví, jak to má udělat :)!Doufám, že se vám s Vikčou daří dobře i přes ty otoky a tak. Opatrujte se holky! :c: :c: :c:

břišenko,a taky dobre zpravičky,ale tak snad Monča tam ještě chvilku zustane,neboj řizky se salatem vstihnete,teda ja jsem se ani neptala na čipek,akorat dr.řekl stejny nalez jako minule,a před minule,to jsem měla CS1 a CS2,ale napsal CS3,ma asi v tom bordel :s:

In reply to by ludinaml

Ahoj Ludmilko :), děkujem za pochvalu domečku :)! No u mě se to mění každý týden.Ale hodnoty přesně nevím, porotože prý to stejně :*8*: vnímá subjektivně. Aspoň tak mi to řekl. Ale ono to CS je stejně jedno. Jeden den si jak beton a druhej šup a je :°O°: na světě. Takže se tím snažím nestresovat a užívám si ještě bříška. Ikdyž je to teda čím dál těžší. Tak se pěkně opatruj :c: :a:

27.10.2009

Ahoj tetičky a deníčku :), tak sme dnes byly s Moničkou na kontrole a pan :*8*: nás potěšil i nepotěšil.

Ahoooooooooooooojky Petíííííííííí :a: , moc vás s Deňulkou zdravííííme a jsme za vás moc moc rádi, že se Monička umoudřila a že se mamince v bříšku otočila, máte jednu velkou starost na míň :one: :\x: !!!!!!!!! Jinak už jsem viděla jaké máš krásné bříšenko v minulém blogu, moc ti to slušíííí :qu: !!!!!!!!!! Taky už jsem se dala do prání a žehlení věciček, ale začíná mi nějak tvrdnout bříško a tak musím u toho ještě odpočívat !!!!!!!!! Taky jsme minulý týden kupovali tu komodku, takže taky už konečně můžu věcičky hezky uklízet :///: !!!!!!! Tak se mějte holky moc moc krásně zatíííím, Moničce vyřiď velííííkánskou pochvalu, že se nechala přemluvit a pohlazenííííčko a určtiě se nám ještě ozvěte :dance: !!!!!! Zatíííím páááá

ahojky Peťule, tak to je super, že se Monča rpzhodla otočit, je to kočka :cat: ...s tím praním a žehlením, mě to čeká znova :r: ...se budeme stěhovta, tak budu muset ty nejmenší hadříky pro Marečka opět a vyžehlit, z čehož nejsme moc nadšená, neboť budu už ve 36.tt, bude plno práce kolem bytu a pochybuji, že večer budu zralá na žehlení, do toho Eliščiny pleny..fakt mám radost. snad to stěhování ve zdraví přežiju. mějte se holyk :///: :a:

Jéé, Peti tak to gratuluji, že se malá otočila.. je to šikula :c: Já se výsledky streptokoka dozvím teď ve čtvrtek, takže uvidíme, co nám řekne.. Jinak s tím praním jsme na tom úplně stejně... TAk to holky hezky zvládejte, opatrujte se.. už toho času moc nezbývá.. Páá :one:

maminku,a otočila se,dobre zpravy,ja mam nastup zitra na MD,a řikam si neskutečně to leti,ja koukam že teď každa z nas ma něco,ty streptokoka,ja zase malo destiček,opravdu si nevybereme.Tak se opatrujte holky,a přijemnou mateřskou

Petí já myslím, že to jsou jen samý dobrý zprávy. Z toho streptokoka si nic nedělej. Má ho 60% těhulek. ;) Takže nejsi vyjímka. Pěkně vás před porodem překryjou antibiotikama a bude dobře. Sárinka posílá Moničce pusinku.

13.10.2009

Ahoja spolutěhulky :\x: , dlouho jsem nic nepsala, protože bylo celkem málo času.

ahoj Peťulko, moc vám to s Moničkou sluší a konečně vám holky bříško porostlo :one: :qu: ..oblečení na sbe už mám vyřešeno, zimní bundu jsme koupila taky u ťamošů a budeš se diviti, dobře jsme narazila, takovou bych nesehnala ani v obchodě, fakt je pěkná, se pak vyfotím..sice mám rukávy zahlé..jsme prcek a to je velikost M, mám to spíš jak kabát, ale aspoň mi zadek nezmrzne a Marečk je taky v teple. Moničko a Ty poslechni mamču a otoč se, :h: :k: mějte se holčiny pěkné :h: :k: :c: :a: zdraví Mili s Eli a Mareček v bříšku

In reply to by dupkaM

Moc :+^*: ! Jsem ráda, že přecejen nějaký ten pupík už je ;). Koukala jsem se po bundě včera ve městě, ale ještě nic moc neměli. Už se těším, až se vyfotíš ;)...Jinak já osobně proti ťamochům nic nemám. Když má člověk otevřená očka, tak se u nich dá nakoupit moc dobře a nikdo nepozná odkud to je ;). A hlavně za to neutratím majlant :00: . Taky se mějte moc pěkně, opatruj se a moc to s ničím nepřeháněj, ať se má Mareček v bříšku dobře. Tak papa kočky a kocourku náš! :c: :a:

Ahoj Peti, jsi kočka :cat: , těhotenství ti moc sluší !! neboj malá se ti ještě otočí, ve 32tt tam má ještě místečko ;)
a jsi šikulka, já ještě všechno do porodnice nemám a jsem z toho pěkně nervní }:) budu to muset tento týden vše dokoupit...už se to nějak rychle blíží :C]]: tak se opatrujte berušky naše a pa pa L.

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka