Marki.84

24.11.2008

Ahoj holky, chci se zeptat jak Vám brkají miminka. My máme 6 týdnů a malá si brkala po každém kojení pěkně. Teď poslední týden si nechce pořádně brknout - můžu s ní chodit i 3 hodiny a nebrkne si. Pak začne plakat, že má hlad. A když ji začnu kojit, tak si ublinkne a někdy se poblije. Máte to taky některá a nemáte nějakou radu? Potom ji totiž bolí bříško.

Kliknutím vložíte smajlíky:
20.10.2008

Ahojte holky, dne 12.10.2008 v 6:24 se mi narodila dcera Leonka, váží 3100g a měří 48cm.

Ahoj Markét, moc moc gratuluju k narození Leonky :||): asi ti dala pěkne zabrat, ale je důležité, že už jste obě v pořádku :girl: Já jsem ještě pořád vcelku, jsem dneska 40+2 a už mi z toho pěkně hrabe. Na kontrolu jdu ve středu - pokud teda neporodím (a myslím, že ne) a prý mě pošle do porodnice na vyvolání, ale nevím, jestli hned ve čtvrtek nebo až třeba v pondělí. To budu přenášet 10dnů a oni tady v Opavě nechávají právě 10 dnů přenášet a pak až vyvolávají :( Při představě, že se ještě týden budu valit, se mi chce brečet :§) Určitě pošli fotky Leonky!!! A jak vám jde kojení a vše okolo? A ještě jednou blahopřeji :w: :w: :w:

In reply to by michaela_84

budu držet palce, ať máš prcka taky brzo u sebe. Tak dej určitě vědět, kojení nám jde. Přes den papá co 2-3 hodiny a v noci mi vydrží 4 a někdy i 5 hodin spinkat do dalšího kojení. Je strašně hodňounká. Pláče jen když má hlad, nebo ji bolí bříško, jinak hází samé ksichtíky a tak se umí krásně smát. Fotky určitě pošlu, jen je musím stáhnout.

In reply to by Marki.84

Tak to je super, že je Leonka taková hodňoučká, hlavně, ať ji to vydrží :-) Já jdu zítra do porodnice na vyšetření a buď si mě tam nechají a bude se vyvolávat nebo mě ještě pošlou domů. Tak uvidíme. Jsem dneska 40+4. Tak pak určo napíšu co a jak. Mějte se s Leonkou krásně. :a:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

bohužel jméno doktorky a doktora nevím, ale příště bych tam asi už nešla. Bohužel nás v POrubě nevzali. Pár věcí se mi nelíbilo, ale jak byla malá na světě, tak jsem na vše zapomněla. Záleží na jakého člověka narazíš.

Ahojky ty mas Leonku?Pokud budeme mit holcicku taky bude Leonka.je to moc hezky jmeno a moc se nedava,proto sme se pro nej taky rozhodli..Jinak ti moc gratuluju,ale zda se mi jak to popisujes,ze poporodni pece nic moc ne?No nic,vse prejde,kdyz uz je uzlicek doma.Takze jeste jednou preju vse dobre a hodne zdravi

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka