Marketa15

25.01.2016

Ahoj měl někdo z Vás zkrácené porodní cesty, dneska mi to řekla při kontrole doktorka mají být 45 a ja je mám 39mm. Doktorka mi zakázala pohlavní styk... tak mě tím tak vyděsila.... ale přitom tvrdila že to není nic tragického tak já nevím a ještě mám placentu tam kde nemá být zasahuje na porodní cesty. děkuji:00: 

Kliknutím vložíte smajlíky:

děkuji za uklidnění ale nechápu proč mě takto doktorka ztraší a teda spíše nic nevysvětlí... je to moje první mimčo a tak nevím co a jak jsem z toho vždycky vyděšená po její kontrole *smile* 

Ahoj-tva dr. zrejme mluvila o cipku-hranicni hodnota je 2,5cm mereno ultrazvukem (tedy ne pohmatem)-cokoliv nad 2,5cm je normalni a vubec neni potreba se tim znepokojovat ;-).Ten zakaz pohlavniho styku je tak spis z duvodu te zasahujici placenty,ta se vsak v naproste vetsine pripadu v prubehu tehotenstvi vytahne a do branky uz nezasahuje ;-).Takze to co ti rekla neni vubec nic hrozneho-jen ta placenta v tomhle postaveni nema rada drazdeni,tak je lepsi vynechat sex a byt opatrnejsi...

19.01.2016

Ahojky prosím o zkušenosti .... upadla jsem na ledu v 18 tt. na bok mohlo by se něco stát ? Nechci zbytečně plašit nekrvácím je mi fajn jen jsen trochu naražená :-)*smile* :00: 

Kliknutím vložíte smajlíky:

Taky se mi stalo, že jsem v těhotenství upadla na schodech, byla to docela pecka, naštěstí jsem dopadla jen na kolena a na ruce, takže se nestalo vůbec nic, jen kolegyně se divila, co to bylo za ránu. :-) Myslím si, že se nemusíš zbytečně stresovat, když nekrvácíš a všechno je jako obvykle, pohyby atd.

Ahoj,já myslím že pokud ses neuhodila do břicha,nebolí tě,nekrvácíš a normálně cítíš pohyby tak je to v cajku. Akorát bych si pro jistotu víc hlídala ty pobyby. Já jsem upadla v obou těhotenstvích. Při prvním synovi jsem si šlápla na hranu schodu a sjela 3 schody po zadku,nohama jsem vyrazila posuvný dveře,byla jsem nějak na začátku kolem 10 tt,už přesně nevím. Když jsem byla těhotná s dcerkou tak jsem měla běhání za synem,utekl mi přes skalku (jsou přes ní 3 schody) k sousedům na zahradu a já pro něj šla. Když sme se vraceli k nám,tak skočil právě v tý skalce z těch 3 schodů a já ho držela za ruku. No jak jsem to nečekala tak mě stáhnul sebou a já to neustála,měla už jsem velký břico,byla jsem nějak kolem 24 tt. Spadla jsem na bok,měla jsem na něm pěknou modřinu,odřený koleno,loket a i moncla nad okem. Ale ani po jednom pádu jsem neměla žádný potíže,strach jsem teda měla,ale bylo vše v pořádku.:-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka