Marie K

26.07.2011

Lucka s Jakubem

jsi hezky hubena,sekne ti to!!!!
chlapa znam mozna od videni,je to mozne??nepracuje v Trebici???
priste muzes fotecky nahrat najednou,v blogu..... :)

03.07.2011

moc prosím o radu. Kojila jsem 21 měsíců. Min. týden jsme omezily jen na večer, ale teď musím přestat, protože beru antibiotika kvůli borelioze. 3 dny jsem teď nekojila vůbec.

ahoj, vzhledem k tomu, že už jsi kojila jen 1x denně, tak nemusíš dělat nic, jen v případě, že by jsi cítila větší napětí, tak odstříkat, ale jen do úlevy. Tím, že prsa nebudou stimulovaná, tak se tvorba mléka sama zastaví.
Tess

09.10.2010

Ahoj, jsem tu nová. Můžu mezi vás? Mám 13 letou dceru a 13 měsíčního syna.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

celkem v pohodě. Ale zase ho pořád chtěla oblékat, koupat a nosit. Tak to byl taky dost stres, aby se malému něco nestalo. Prostě všechno chtěla dělat jako já. Bydlíme na vesnici, tak tady chodí vozit. Občas i s kamarádkama, které mají taky malé sourozence.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

spí přes den 2 hodiny až 3 hodiny vcelku. Spinká venku na zahradě v kočárku. Mám ještě po dceři velký kočár, tak pěkně v hlubokém a má pohodlí. Doma nevím jak bych ho uspala. Ještě v noci a večer pořád kojím, tak mi usíná večer někdy u toho kojení.

Ahojky, vítej zde .... já mám asi dítka s největším věkovým rozdílem tady - starší dceři bude za 14 dní 20 let a té malé bylo včera 18 měsíců :\x: . Tak ať se ti tu líbí :a:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Zajímavé odkazy

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko
Holka nebo kluk

Ovulační kalkulačka