Luccy91

18.08.2014

Tak už i my jsme absolvovali screening, který dopadl na jedničku. Mimi se nechtělo nechat změřit, za to výbavu nám předvedlo :°~°:.

Kliknutím vložíte smajlíky:
14.08.2014

Holky s termínem Únor 2015 už by to pomalu chtělo založit seznam. Pokud někdo víte jak na to tak šup šup. Já v tom totálně plavu :s: :s: :s:

Kliknutím vložíte smajlíky:

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Seznam Únorčátek 2015

dám příklad mě:

Přezdívka,jméno maminky, věk, město, :||): TP PM-UTZ , :|P: kolikaté miminko, pohlaví miminka , děti které máte doma a jejich datum narození

Nikischek, Nikola, 22 ,Ostrava ,TP PM 14.2-UTZ15.2.2015 ,2miminko :||): ,Ondřej(20.3.2012)

vzor pro Luccy91 ..psala jsem ti i osobní zprávu

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

ja mam termín taktež v unoru dle PM 14.2.2015 a dle UTZ 15.2.2015....čekáme druhé miminko...

jinak myslím že seznámek maminek unorcatek 2015 se dela normalne v (blog,deničky) jak chces neco napsat....poslu ti neco do osobní zprávy ju?ják by to asi cca slo podle me..

31.10.2013

Zdravím všechny maminky. Chtěla jsem se zeptat v kolika měsících se začaly plazil a lozit vaše dítka. Malému je 8 měsíců a neplazí se ani nelozí. Pase krásně, ale není rád na bříšku. Paní doktorce se to nelíbí a chce nás poslat na cvičení, ale mě se to zdá zbytečně brzy. Prosím o názory děkuji :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:

NO cviceni je jen k dobru, pekne to posili svaly, ktere nepouziva.....pokud se ti zda jinak po vyvojove strance OK, tak klidne pockej. Tezko soudit, obe me deti jsou az moc aktivni, obe uderem 9m chodili, kazde dite je jine.......

Cvičením nic nezkazíš. Synek se na půl roce už snažil sedat. Sedal si nakřivo a podepíral se rukou. Byl to snaživec. Ale každé dítko je jiné. To dcerka dřív stála než seděla. Ta sedací období přeskočila.

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Na bříško se sám otačí už od 3 měsíců a za hračkou se dokutálí :one: jen nechce být na bříšku a tím pádem se nechce sni plazit :r:

16.10.2012

Holky mám prosbu mimo mísu. Sháním účtenky z rekonstrukcí bytu na půjčení. Situace se má tak, že jsme koupili větší byt, kvůli příchodu malého na svět, vzali jsme si úvěr na rekonstrukci a odmítli nám pár položek profinancovat. Tím jsme se dostali do finančního mínusu. Prosím tedy ochotné maminky, které dělají jakékoliv úpravy bytu od data 16.8 a byly by ochotny pomoci vypůjčením účtenky, aby mi napsaly. Moc mi tím pomůžete. Děkuji :a:

Kliknutím vložíte smajlíky:
19.07.2012

Holky neprodava nekdo Angelsounds? Děkuji za nabídky :€s€: A pohladte :€O:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Já budu určitě prodávat.(za 850,-, poštovné v ceně). Je skoro nový, koupila jsem si ho pozdě, takže jsem ho použila jen párkrát a pak už jsem cítila pohyby.

28.06.2012

}:) Táák musím se zde taky pochlubit :-) minulý týden jsem si dělala testík a čárka nebyla zbarvená jen se tak leskla :-) Dnes cca 10 dní po zpožděném MC sem si udělala druhý a byly tam krásné a výrazné dvě čárečky:-) Zítra letím na gyndu :kiss:

Kliknutím vložíte smajlíky:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka