frfla

28.06.2014

Ahoj holky,
měla bych dotaz, zda někdo máte nějaké zkušenosti s tímto slovenským e-shopem, jejich dovážkou kočárků do ČR nebo dokonce vyřizováním reklamací. Nikde jsem nevygooglila konkrétní spokojenost / nespokojenost od jiných uživatelů u nás. Budu ráda za každou vaši zkušenost.

A ještě dotaz... Co za kočárek vybrat? Britax B-motion 4 (dokoupit vše do 3kombinace) nebo Cam dinamico 2013 / 2014? Bydlím v Praze, nejsem řidič, takže pohyb převážně MHD, velké nákupy v něm ale vozit nebudu. Nejsem žádný velký turista, takže max lehký terén. Na netu jsem si pročítala snad všechny diskuze, na oba se byla i podívat v prodejně, udělala si seznam pro a proti a stejně nevím... :)

Děkuju moc! :)

Kliknutím vložíte smajlíky:
24.02.2014

Ahoj holky... ráda bych se vás zeptala na Vaše zkušenosti ohledně utz.

ahojky, myslím si, že šance ještě je, já v týdnu, kdy tobě dělali ten ultrazvuk, viděla miminko jen jako nějaký rozmazaný flíček a taky hodně záleží na tom, jak kvalitní ultrazvuky doktoři mají. Může to být dobré a nemusí, ale nedávej si moc velkou naději, ani moc nesmutni, ale lepší být připravená na horší zprávu a pak se radovat...držím pěsti

Ahoj,
mohla jsi mít ovulaci později.. 9 dní po zjištění // ještě nemusí být vidět plod..
Dělala jsi si test ještě než ti vyšel ten pozitivní?? Kdyby ti např. vyšel negativní test 2 nebo 3 dny před tím, tak by prostě bylo brzy..
Mě vyšet pozitivní test 3 dny po MS, den nato jsem byla u lékaře - začala jsem špinit.. (takže cca 4+4), na utz nebylo vidět nic, musel mi vzít krev - HCG 500 a něco, další týden 5+4 byl vidět jen váček a až za další 2 týdny jsem viděla mimi i se srdíčkem..
Pokud bys měla ovulaci později (né každý ji má přesně uprostřed cyklu), tak by šance byla..
Naděje umírá poslední a kdyby už nebyla, tak tě doktor nezve za 14 dní.. budu moc držet palečky, at to dobře dopadne.

In reply to by janullka79

Ahoj, ano, možné je plno věcí, i že OVU byla jindy, ale zase vím, kdy jsme to s přítelem zkoušeli a těch možností, kdy k tomu mohlo dojít není moc :)

TT jsem si dělala 29.1., tzn 3 dny po vynechání MS, ale špatně jsem ho odečetla, místo 5 min čekala jen asi 1,5 a když se nic neukázalo, vyhodila jsem ho :) A po týdnu, co se MS stále nedostavila jsem ho vyhrabala v koši a byly tam //, přičemž druhá čárka méně viditelná, odpoledne ten den jsem zkusila další a už tam byly // hezky vidět. Krev mi doktor vůbec nenabíral.

Děkuju moc za příspěvek a povzbuzení.

In reply to by frfla

Ale jestli počítáte 6+3 podle PM a 3 dny po vynechání ti test vyšel hoodně slabě pozitivní (některým holkám tu takové testy vychází i několik dní před očekávanou MS), tak je opravdu šance, že jsi otěhotněla později..a minčo si jen dává načas.. samozřejmě to může dopadnout všelijak, ale po dalším vyšetření budeš mít alespon jasno - nic asi není horší, než tyhle nejistoty..

29.10.2013

Ahoj, jsem tu úplný nováček, a měla bych dotaz na kohokoliv zkušenějšího:

Dnešní kontrola nakonec nic v podstatě nepřinesla :)

Pan dr. nemá vnitřní sondu, a na normálním UTZ nic neviděl, dobré je, že prý neviděl ani cystu.

Dostala jsem vyvolávačku, a příští čtvrtek, když se ms nedostaví mi vezmou krev (dnes už šla sestra domů, bral mě po pracovní době) a dostala jsem žádanku na vnitřní UTZ.

je vic variant,ovu mohla byt jindy-pozdeji,nebo nejsi tehu,mas cystu,hematom,rozhazene hormony-to nemusi byt kuli antine
36,6 je celkem nizka teplota po ovu..ja mela 36,8 jako tehu a uz to se mi divili ze sem otehotnela...zkus jeste par dni vydrzet a testnout a pak k dr

In reply to by martina2105

Ahoj, těhu myslím nejsem, už tomu tak nějak nevěřím, takže hádám spíš nějakou cystu nebo tak něco. Asi i ta psychika.. čím delší je čas, že to nemám, tím víc to ve mě hlodá. Já mám i tělesnou teplotu trochu nižší, většinou kolem 35,8, takže možná i kvůli tomu mám BT tak nízkou :)
V pátek jdu k doktorovi. Dnes ráno jsem zkusila podle rady test Dr. Max a taky neg, takže pomalu házím flintu do žita.

Dobře, děkuji za rady... sice jsem si už nechtěla dělat moc naděje; jasně, červíček minipochybnosti, že to přece jen vyšlo se vždycky našel, ale tohle ještě zkusím :)

In reply to by anonymous_stub (neověřeno)

Nemám u sebe kalendářík, ale pokud se nepletu, tak někdy během 5.-7.10...

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka