cool-cola

02.02.2014

Zdravím dámy a měla bych dotaz - jsem do 27.3. na RD a v červenci mám termín 2. porodu, tudíž mi to nebude navazovat... A chci se zeptat, do práce se vracet nebudu a ani nechci (tudíž mi hrozí asi výpověď), ale fakt nechci přijít o mateřskou, tak nevím jak to vyřešit. Zda jít na nemocenskou na ten cca měsíc a půl do mateřský, nebo pak fakt skončit a nastupovat na MD v ochranný lhůtě... Je to vůbec možný???

Kliknutím vložíte smajlíky:
29.10.2013

Zdravím dámy, prosím vás, kdo máte větší děti, kde jste kupovaly dětskou postel, chceme už koupit rovnou dospěláckou, tedy velikostí :) ale potřebujem i pořádnou zábranu, synek je tornádo ve spánku (jsou mu skoro 3) ... Díky moc

Kliknutím vložíte smajlíky:

My koupili postel tady ... http://www.montero.cz/ viz dětské a studenstké pokoje!Malé jsme zařizovali pokojík ve dvou letech a rovnou jako pro velkou holčičku.Postupně jsem chtěla vše dokupovat a zařizovat ve stejném stylu,což tady můžeš :-) knihovnu,stůl atd.až vše bude potřebovat.My máme sestavu Donald a velká spokojenost.Sídlo mají v Praze v Čestlicích,jinak vše pošlou zadarmo.

ahoj, my máme z Ikey. je skvělá. Koupila jsem ji už, když byly malému dva. Má zábranu a měří 170 cm. Tehdy odmítal spát v postýlce, já se nevyspala s ním v posteli, tak jsem ji zkusila koupit, dala jsem ji vedle své postele a spokojenost největší :a:

naše malá spala od narození ve 140 a ta je asi až do 6 let .... ale už máme v komoře koupenou palandu mrkni ... tady maj docela výber a ceny taky nejsou nijak strasný

http://www.palubky-nabytek.cz/patrove-postele-palandy-15061

máma od nich manželskou a drzí dobre a vypadala presne jako na obrázku ... a treba dost tech paland jde rozlozit na dve samostatné postele (proste podle potreby) ale mají i samostatné rovnou se zábranou .... no mrkni uvidís :-)

10.01.2013

Zdravím všechny. Měla bych dotázek mimo mísu :) Zajímalo by mě, zda se mezi vámi najde některá, která žije v Německu, případně má zkušenosti s inzercí v Německu. Jde mi hlavně o nemovitosti. Potřebujeme prodat jeden horský apartmán v Lindbergu, kousek za hranicema, a nějak nemůžu kápnout na žádný inzertní server, kde se neplatí registrace... Poradí někdo? Díky moc Jana z Plzně

Kliknutím vložíte smajlíky:
13.10.2011

Tak se vám maminky musím pochlubit: Dneska ráno šáhnu malýmu do pusinky a našla jsem první zoubek :) Úplně mě to dojalo... Je mu skoro 6 a půl m. a poslední 3 dny byl fakt na zabití :) Teď už vím proč :)

Kliknutím vložíte smajlíky:

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce

Ovulační kalkulačka