Přetáčení 6. měsíčních zlatíček?? | Moje těhotenství.cz

Přetáčení 6. měsíčních zlatíček??

Obrázek uživatele Lucinky

Ahojky, chtěla bych se zeptat, jak se vše dětičky přetáčí?Náš Kubík se na Bříško začal přetáčet 2 týdny před půlročninami Smile , ale 24.12 mu bude 7 měěsíců a nepřetáčí se na záda. Když ho přestane bavit být na bříšku, tak se začne vztekat a brečet a vydrží to dokud ho nepřevrátim Koulení očima Sice občas se mu povedlo, že se překulil, jako kdyby válel sudy, ale to mi přišlo, že spíš byla náhoda. A ještě se rovnou zeptám, jestli vám dětičky už sedí?

Obrázek uživatele JaMiOn

ahoj, tak u nás je to naopak. Malá se z bříška na záda přetočí-když teda neni líná-to potom začne ječet, ale ze zad na bříško jen do půlky. Buď v pohodě. Uvidíš že ze dne na den zjistíš jaké udělal pokroky. chce to jen čas..

Obrázek uživatele Lucinky

Náš malej zase když se náhodou pokouší přetočit na záda, tak se nějak dostane na bok a pak sebou žuchne jako brambora Wink

Obrázek uživatele JaMiOn

:qu: jsou to prdelky šikovný... Pápá

Obrázek uživatele Terinka84

ahojky, bych byla úplně v klidu, každé dítě je jiné. Moje Kačenka se začala na bříško přetáčet v 7 měsících a na záda s jí to zatím povedlo jednou a taky ječí, ať jí otočim, když jí to přestane bavim a sed? To jako má ráda, protože se může koukat, ale musím jí držet, jinak se zkácí.

Obrázek uživatele Lucinky

Kubík se taky nejraději rozhlíží,aby měl o všem přehled Wink

Obrázek uživatele Terinka84

Ano, přesně tak, Kačenka potřebuje mít přehled, občas se furt kroutí, že jí člověk sotva udrží, jak je zvědavá:-)

Obrázek uživatele Ja_hruška

Ahoj, Matesovi bylo včera půl roku a na bříško se přetáčí asi měsíc a půl. Na záda se přetočí občas, ale moc ho to na nich nebaví, takže nemá důvod se otáčet. Teď trénuje lezení po 4, ale ještě mu to moc nejde a při snaze zkoordinovat ruce a nohy se vždycky rozplácne jako žába Biggrin to ho samozřejmě naštve, po pár pokusech se začne vztekat a je po trénování Koulení očima Sám se ještě neposadil, takže jsem ani nezkoušela jestli sedět umí.

Obrázek uživatele Lucinky

To je Matýsek pěknej šikula, když už se tak dlouho přetáčí Smile Malej taky zkouší lézt,ale nejde mu to a tak když je na dece a má nějakou hračku dál, tak si raději přitáhne deku k sobě,aby nemusel lézt :s:

Obrázek uživatele Veronika 24

to s tou hračkou a dekou mi dělá Eli taky, než aby se k ní dostala lezením tak si ji přitáhne i s dekou:-)))

Obrázek uživatele Ja_hruška

Šikula to je, ale taky děsný vztekloun. Občas závidím maminkám co mají doma sice línější mimčo, ale pohodáře. :///:

Obrázek uživatele Janicka78

Ahojky Lucinko, náš Simonek už se vesele přetáčí už od čtvrtého měsíce, leze pozpátku a sedět celkem umí, ale musím ho pro jistotu přidržovat. Na tvém místě bych se moc neznepokojovala, přece jenom je každé miminko jiné, dřív či později to či ono objeví. Moje známá má stejně starou holčičku a ta se začala přetáčet zhruba ve stejném věku jako tvůj Kubík. Některé dětičky jsou zkrátka trošičku pohodlnější.

Obrázek uživatele Lucinky

Jéé, mi jsme se přeci viděli na tom srazíku, co byl nedávno v Plzni Smile Pamatuju si Simonkovo jméno. To jste teda pořádný šikulové, protože já Když Kubíka posadim, tak padá jak hruška :s:

Hledáme přímou adopci

Dobrý den,

touto cestou hledáme paní která čeká miminko a nemůže si ho nechat a je pevně rozhodnutá k přímé adopci. Ze...

Přímá adopce

Dobrý den,

Jsme mladý zajištěny manželský pár a touto cestou hledáme těhotnou ženu, která se z jakéhokoliv důvodu nemůže nebo...

Přímá adopce

Dobrý den, jmenuji se Lenka a toužím po miminku, kterému bychom mohli dát teplo domova a srdce plné lásky. Bohužel nám štěstí nepřálo,...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Přímá adopce

Dobrý den, hledáme maminku, která si z nějakého důvodu nemůže ponechat své mimiko bílého etnika a chtěla by jej cestou přímé adopce...

Ahojky, tak konečně plním slib a také vkládám fotečky z oslav.

Ahoji holky, prosím poraďte mi co mám dát svojí 15ti měs NETEŘi k vánocům ?????????? Nějaké typy !!!!

Nevěděla jsem, jakou fotku vybrat, tak jich je víc, ale vám to neva, že ne? Smile

Nebojte, žádná katastrofa. Zase menší peklo.
Když jsem přijela z poradny, došla jsem si pro nezbytný Paralen (na tu blbou hlavu, co každou chvíli bolí) a do Alberta pro přesnídávku, piškoty, jahodový kompot a vlašské ořechy.

Ahoj všechny Vás moc zdravím,
včera jsem byla u :*8*: doktora a jsme v pořádku v pátek 18.12 si mám přijít pro těh. průkaz jámám takovou radost že je vše OK :qu:

Ahoj holky ta moje prdelinka malinká brečí po každém kojení,už jsem vyzkoušela vše a tak jediný dotázek kdo dáváte SAB SIMPLEX kapičky prosím jak často,před či po kojení a kolik díky Ivča

Ahojky v powerpointu sem si udělala prezentaci a nejde mi nastavit tak aby se po spuštění sama spustila na celou obrazovku.(jako že jí zapnu a hraje jeko film bez toho aniž bych já spustila prezentaci) U jedný se mi to povedlo ale teď už na to nemůžu přijít jak sem to udělala tak pokud tomu někdo rozumíte tak bych byla velmi vděčná za radu :+^*:

Zdravím Vás maminky, mám doma 7-mi týdenní miminko....z porodnice jsme si přivezli rýmu,kterou jsme měli asi 4 týdny, byla to hrůza...pak jsme měli týden klid a teď 14 dní zase rýma....slyšela jsem,že existuje OLYNTH pro novorozence...nevíte jak často semůže užívat??

Gábinka v 6 týdnech.

Ahoj holky, chtěla jsem se zaptat, měsíc užívám tuto antikoncepci a k večeru mě docela pobolívá podbříšek dívala jsem se na SPC a tenhle vedlejší účinek tam není uveden, máte taky některá s tímhle zkušenost????