pozor na bolesti jako při menstruaci

29.07.2010

Ahoj holky :\x: , už několik dní asi od 25.7. jsem měla silnější bolesti jako při menstruaci, spíš v křížích a trochu i v podbřišku kolikrát mi to šlo až do kolen ta tupá bolest. Ze začátku jsem si myslela, že to může být z únavy protože jsme malovaly byt a toho uklízení až do večera...no znáte to! :\/: jak se pořád zohýbáte, navíc miminko v posledních týdnech pěkně roste tak se i děloha natahuje.... 28.7. (přesně ve 33+6) jsem šla normálně na prohlídku k lékaři a jen tak mimochodem jsem se zmínila o mých bolestech co je na to dobré, jestli třeba nějaká sedací koupel nebo tak... nic se mě neptal a zrovna mě zavedl do vedlejší místnosti a napojil na ten přístroj, nechal mě tam a šel vyšetřit další těhulku, asi po 20 minutách přišel mrkl na ten graf, zakroutil hlavou a zase zmizel! Po asi 30 minutách mi to sundal a oznámil mi něco co jsem nečekala, řekl že děloha začala být už aktivní a že začínám mít kontrace a když jsem na něj hleděla nechápavě jak vejr :bulva: , tak mi prostě řekl, že už se to rozjelo !! a že protože to ještě nechceme tak jsem okamžitě vyfasovala léky a musím ležet s nohama nahoře, řekl mi že ještě tak 14 dní to musíme vydržet! tedka mám jít zase za týden ale pokud budu mít bolesti tak hned! Takže už vím že se nemá nic podceňovat přitom celé těhu jsem neměla naprosto žádné problémy. Jinak mimčo má už 2,40 a je asi o týden zralejší takže už to není taková hrůza i kdyby :cc): .... máte s tím některá zkušenosti? myslím s léky co zabraňují tomu "rozjetí" porodu?? doufám že to ještě chvíly vydržíme 2 v 1 :€O:

Kliknutím vložíte smajlíky:

zoulince: :°O°: Ahoj tak to jsi asi měla horší než já, když ti dávaly nitrožilně léky já jsem nějaké velké bolesti neměla málem bych mu to ani neřekla myslela jsem si že je to normál...možná že by mě do nemocnice i poslal ale protože je mimčo ještě docela nahoře tak mě nechal doma ale nařídil ležet a ležet, i tak jsem ráda v nemocnici bych to nepřežila a když něco bydlím skoro naproti nemocnice mám to 5 minut cesty takže jsem vcelku klidná, když tak jsem tam jak na koni ... :!k:

In reply to by verous

Já jsem si taky myslela, že ty občasné bolesti jsou normální, pak se přidala kvasinková infekce, tak jsem si raději zajela do práce, aby mě prohlídli a rovnou si mě tam nechali :-(!
Byla jsem na prst otevřená, hlavička nacpaná pěkně ve vchodu a dle UZ váhový odhad miminka 1800 g - takže nebylo zbití :-(!
Když si to promítám zpětně, tak mi nebylo dobře už na dovolené a to jsem byla v 6. měsíci - takže kontrakce jsem měla opravdu brzo...!
Do 7. měsíce jsem chodila do práce, 8-mý měsíc jsem proležela a ještě jsem rodila o měsíc dřív - naštěstí měla Verunka přes 2 kg a udržela teplotu, tak jí nemuseli převážet do Ústí do perinatologického centra.
Dnes je roční a všechno dohnala snad ještě v předstihu, jen je drobnější, má necelých 8 kg :-)!
Moc se opatruj, každý den v děloze je pro mimiko strašně důležitý !!

Já jsem takto ležela s kontrakcemi od 32. týdne v nemocnici, dostávala jsem po 4. hodinách magnezium, do druhé žíly pak tekla tokolytika ( na zástavu kontrakcí ) a k tomu jsem byla ještě hlavou dolů a vypodloženou pánví - ale díky bohu za to, nakonec jsem rodila ve 36. týdnu a Verunka měla 2.3 kg !!
Kdyby mě neudrželi alespoň ty 3 týdny, tak neměla určitě ani ty 2 kg :-(, takže pěkně lež a poslouchej rady lékaře, docela se divím, že Tě neposlal do nemocnice !!
Držím pěstičky, papa

no já je začala brát včera jmenuje se to Yutopar a beru je 4xdenně tak doufám že to zabere, navíc taky mi připadá že moje celodenní strava jsou jen tabletky železo, vápník, listovka, ještě jedny mám na podporu štítné žlázy a ty včerejší, veliké, malé, kulaté, hranaté, rozpustné.. :s: už se v tom přestávám orientovat, připadám si jako nejaká stařenka 90-letá!! jinak taky jsem dostala tu injekci s kortikoidy včera au pěknej píchanec do zadku a dneska jdu ještě na jednu dávku ale jak mi jedna holčina minule psala tak to není jen na plíce, je to i na posílení imunitního systému pro mimi atd..tu mi naordinovaly už před 14-ti dny že až budu končit 34 tt tak mi to dají, bez jakýkoliv problémů předchozích. (zdůraznuji že nežiji v čr, v česku tuto injekci, pokud vím tak nedávají, pokud nemáš nějaké podezření na rizikový porod atd.)A co se týče toho monitorování těch křížových bolestí tak se to určitě dá zmonitorovat teda pokud se jedná o začínající porod protože to způsobuje děloha, pokud se jedná o nějaké bolesti páteře nebo tak tak to nejde vidět určitě, aspoň já jsem tam měla pěkné křivky na tom grafu pokaždé když mě to začalo bolet, jak říkám taková ta klasická menstruační tupá bolest. takže uvidíme, ale myslím že to ještě ty 2-3 týdna vydržím i když už se moc těším na mimčo... :€s€:

Ahojda já ležela od 24.t.:-( a prášky zabrali co bereš?Já toho brala tolik..... ale bylo to ok a ještě mě píchli injekce aby se miminku raději dovyvynuli plíce, ty většinou dozrávají až na 37.t. a píchali mě to ve 35.t. protože to už jsem byla na prst otevřená ale poctivě jsem ležela jen na záchod a šup do postele a moc sem si nesedala a vydrželi jsme 38+6:-) Tak že léky jsem brala do 37.t. a pak prý kdybych porodila tak by to nevadilo tak že od té doby jsme i normálně chodila jen jsem nesměla nic přehánět :) Budu držet pěstí ať vydržíte a je vše vpořádku. :one: :a: A co máš za léky?

Ahojky, já měla u porodu křížové bolesti, takže jsem ráno jela do porodnice, protože už jsem nemohla ani chodit, jak mě bolely záda a tam mě poslali domů, s tím, že se uvidíme až tak za týden a odpoledne v pět se mi malá narodila.....Až potom tady zpětně jsem se dočetla, že ty křížový bolesti nejsou na monitoru prej vůbec vidět........
Přeji krásný zbytek těhulkování ;-)

Těhotenská kalkulačka

Lunární kalendář pro určení pohlaví dítěte

Uživatelky s nejvíce příspěvky

Vaše fotografie

nevim
Můžu to brát jako pozitivní?
Adopce
Duch na testu?
Čekáme páté miminko

Ovulační kalkulačka